مدل کمد دیواری های شیک+تصاویر

نمونه هایی دیگر از شیک ترین مدل کمدهای دیواری۱۷ سازمان و نهاد درگیر آلودگی هوا هستند؛‌کوچ پرندگان از تهران

رییس کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران با اعلام این که امروز محیط زیست، موضوعی است که برای همه شهروندان، ملموس و مشخص است گفت: موضوع آلودگی ...


بازیگران ایرانی دارای وطنی غیر از ایران را بشناسید؛ از الناز شاکردوست تا محمدرضا گلزار!+تصاویر

در این مطلب برخی بازیگران دارای دو وطن معرفی می شوند؛ یک وطن در تهران برای کار و دیگری خارج از کشور یا در شهرستان های ایران برای زندگی. البته ...


بازار غذای زیبا در هلند

بازار غذای زیبا در روتردام هلند، این ساختمان فروشگاه‌های اغذیه‌ی کوچکی را در خود جای داده که تنوع آن از دونات و شیرینی گرفته تا فینگرفود و ...


ارجاع جزئیات لایحه منطقه آزاد تجاری بانه و مریوان به کمیسیون اقتصادی

اقتصاد | جمعه ۲۹ مرداد ۹۵ ساعت ۱۵:۷ | نسخه چاپي

نماینده سروآباد و مریوان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کلیات طرح منطقه آزاد تجاری بانه و مریوان به تصویب رسید، از ارجاع جزئیات این لایحه به کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد.
منصور مرادی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، گفت: پس از تصویب یک فوریت لایحه ایجاد هفت منطقه آزاد تجاری، صنعتی و 12 منطقه ویژه اقتصادی، از جمله مناطق آزاد بانه و مریوان در صحن علنی مجلس، کلیات و جزئیات این طرح به کمیسیون های اصلی و فرعی مجلس شورای اسلامی ارجاع داده شد.
به گفته وی کمیسیون اصلی شامل کمیسیون اقتصادی و کمیسیون فرعی شامل کمیسیون های شوراها، حقوقی و قضایی، امنیت ملی و صنایع و معادن است.
نماینده سروآباد در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: خوشبختانه کلیات این لایحه روز سه شنبه هفته جاری به تصویب رسید و در روزهای آتی مجددا جزئیات این لایحه در کمیسیون اقتصادی مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
او با اشاره به جایگاه کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: باتوجه به اینکه کمیسیون اقتصادی یک کمیسیون مهم و اصلی برای تصویب مناطق آزاد تجاری است، تصویب جزئیات این لایحه در این کمیسیون، تاثیر بسزایی در تصویب نهایی لایحه در صحن علنی مجلس خواهد داشت.
مرادی گفت: طرح منطقه آزاد تجاری بانه و مریوان می تواند در رونق و شکوفایی استان کردستان و ایجاد اشتغال و درآمد پایدار تاثیر مثبت و بسزایی داشته باشد.
وی ادامه داد: با تمام توان و همراه با سایر نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی تلاش خواهیم کرد طرح منطقه آزاد تجاری بانه و مریوان به تصویب نهایی برسد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: