با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.


جزئیات عیدی و حق اولاد کارگران در سال ۹۶

با تصویب حداقل مزد سال ۱۳۹۶ کارگران توسط شورای عالی کار مبلغ عیدی و پاداش پایان سال و رقم حق اولاد کارگران نیز مشخص شد.<br /><br />


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی که با ناز، چشم باز می‌کنند تا به زندگی لبخند بزنند و بهار آهسته می‌آید....به خانه ما. برای آمدنش باید مهیا شویم.5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


ارجاع جزئیات لایحه منطقه آزاد تجاری بانه و مریوان به کمیسیون اقتصادی

اقتصاد | جمعه ۲۹ مرداد ۹۵ ساعت ۱۵:۷ | نسخه چاپي

نماینده سروآباد و مریوان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کلیات طرح منطقه آزاد تجاری بانه و مریوان به تصویب رسید، از ارجاع جزئیات این لایحه به کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد.
منصور مرادی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، گفت: پس از تصویب یک فوریت لایحه ایجاد هفت منطقه آزاد تجاری، صنعتی و 12 منطقه ویژه اقتصادی، از جمله مناطق آزاد بانه و مریوان در صحن علنی مجلس، کلیات و جزئیات این طرح به کمیسیون های اصلی و فرعی مجلس شورای اسلامی ارجاع داده شد.
به گفته وی کمیسیون اصلی شامل کمیسیون اقتصادی و کمیسیون فرعی شامل کمیسیون های شوراها، حقوقی و قضایی، امنیت ملی و صنایع و معادن است.
نماینده سروآباد در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: خوشبختانه کلیات این لایحه روز سه شنبه هفته جاری به تصویب رسید و در روزهای آتی مجددا جزئیات این لایحه در کمیسیون اقتصادی مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
او با اشاره به جایگاه کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: باتوجه به اینکه کمیسیون اقتصادی یک کمیسیون مهم و اصلی برای تصویب مناطق آزاد تجاری است، تصویب جزئیات این لایحه در این کمیسیون، تاثیر بسزایی در تصویب نهایی لایحه در صحن علنی مجلس خواهد داشت.
مرادی گفت: طرح منطقه آزاد تجاری بانه و مریوان می تواند در رونق و شکوفایی استان کردستان و ایجاد اشتغال و درآمد پایدار تاثیر مثبت و بسزایی داشته باشد.
وی ادامه داد: با تمام توان و همراه با سایر نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی تلاش خواهیم کرد طرح منطقه آزاد تجاری بانه و مریوان به تصویب نهایی برسد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟