زندگی خصوصی اسطوره فوتبال آرژانتین، دیه گو مارادونا

دیه گو آرماندو مارادونا (Diego Armando Maradona) متولد ۳۰ اکتبر ۱۹۶۰ میلادی در بوینس آیرس، پایتخت آرژانتین است. وی را یکی از اسطوره های کم نظیر مستطیل سبز می دانند که دریبل های جادویی اش را دنیا به خاطر دارد.


انعکاس

انعکاس ها به عکس ها زیبایی خاصی می بخشند. به تصویر کشیدن انعکاس منظره ای زیبا در آب، انعکاسی زیبا درون چشم، عکسی ماکرو از انعکاس درون قطرات ...


ژست ممنوع بازیگر زن مشهور ایرانی+عکس

در این عکس بهنوش طباطبایی را در حال کشیدن سیگار که یکی از ژست های ممنوع است مشاهده می کنید:گزینه جدید ترامپ برای وزارت امور خارجه آمریکا

جان هانتسمن، فرماندار سابق ایالت یوتا به مجموعه گزینه‌های دونالد ترامپ برای وزارت امور خارجه آمریکا افزوده شده است.


ارجاع جزئیات لایحه منطقه آزاد تجاری بانه و مریوان به کمیسیون اقتصادی

اقتصاد | جمعه ۲۹ مرداد ۹۵ ساعت ۱۵:۷ | نسخه چاپي

نماینده سروآباد و مریوان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کلیات طرح منطقه آزاد تجاری بانه و مریوان به تصویب رسید، از ارجاع جزئیات این لایحه به کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد.
منصور مرادی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، گفت: پس از تصویب یک فوریت لایحه ایجاد هفت منطقه آزاد تجاری، صنعتی و 12 منطقه ویژه اقتصادی، از جمله مناطق آزاد بانه و مریوان در صحن علنی مجلس، کلیات و جزئیات این طرح به کمیسیون های اصلی و فرعی مجلس شورای اسلامی ارجاع داده شد.
به گفته وی کمیسیون اصلی شامل کمیسیون اقتصادی و کمیسیون فرعی شامل کمیسیون های شوراها، حقوقی و قضایی، امنیت ملی و صنایع و معادن است.
نماینده سروآباد در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: خوشبختانه کلیات این لایحه روز سه شنبه هفته جاری به تصویب رسید و در روزهای آتی مجددا جزئیات این لایحه در کمیسیون اقتصادی مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
او با اشاره به جایگاه کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: باتوجه به اینکه کمیسیون اقتصادی یک کمیسیون مهم و اصلی برای تصویب مناطق آزاد تجاری است، تصویب جزئیات این لایحه در این کمیسیون، تاثیر بسزایی در تصویب نهایی لایحه در صحن علنی مجلس خواهد داشت.
مرادی گفت: طرح منطقه آزاد تجاری بانه و مریوان می تواند در رونق و شکوفایی استان کردستان و ایجاد اشتغال و درآمد پایدار تاثیر مثبت و بسزایی داشته باشد.
وی ادامه داد: با تمام توان و همراه با سایر نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی تلاش خواهیم کرد طرح منطقه آزاد تجاری بانه و مریوان به تصویب نهایی برسد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: