شهباززاده به نفت تهران پیوست

مهاجم پیشین تیم فوتبال آلانیا اسپور ترکیه به نفت تهران پیوست.


خودروی مفهومی لاگونا رنو (+عکس)

برای جلوگیری از صدمه‌های احتمالی به چشم، راننده و سرنشین هر دو از عینک‌های بزرگ و ویژه‌ای استفاده می‌کنند.گوینده مشهور خبر صداوسیما ناگهان حذف شد!

مدتی بود که که وقتی به بخش‌های مختلف خبری تلویزیون نگاه می‌انداختیم رد و نشانی از رضا حسین‌زاده، گوینده خبر با سابقه نمی‌دیدیم تا این‌که ...


ارجاع جزئیات لایحه منطقه آزاد تجاری بانه و مریوان به کمیسیون اقتصادی

اقتصاد | جمعه ۲۹ مرداد ۹۵ ساعت ۱۵:۷ | نسخه چاپي

نماینده سروآباد و مریوان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کلیات طرح منطقه آزاد تجاری بانه و مریوان به تصویب رسید، از ارجاع جزئیات این لایحه به کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد.
منصور مرادی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، گفت: پس از تصویب یک فوریت لایحه ایجاد هفت منطقه آزاد تجاری، صنعتی و 12 منطقه ویژه اقتصادی، از جمله مناطق آزاد بانه و مریوان در صحن علنی مجلس، کلیات و جزئیات این طرح به کمیسیون های اصلی و فرعی مجلس شورای اسلامی ارجاع داده شد.
به گفته وی کمیسیون اصلی شامل کمیسیون اقتصادی و کمیسیون فرعی شامل کمیسیون های شوراها، حقوقی و قضایی، امنیت ملی و صنایع و معادن است.
نماینده سروآباد در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: خوشبختانه کلیات این لایحه روز سه شنبه هفته جاری به تصویب رسید و در روزهای آتی مجددا جزئیات این لایحه در کمیسیون اقتصادی مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
او با اشاره به جایگاه کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: باتوجه به اینکه کمیسیون اقتصادی یک کمیسیون مهم و اصلی برای تصویب مناطق آزاد تجاری است، تصویب جزئیات این لایحه در این کمیسیون، تاثیر بسزایی در تصویب نهایی لایحه در صحن علنی مجلس خواهد داشت.
مرادی گفت: طرح منطقه آزاد تجاری بانه و مریوان می تواند در رونق و شکوفایی استان کردستان و ایجاد اشتغال و درآمد پایدار تاثیر مثبت و بسزایی داشته باشد.
وی ادامه داد: با تمام توان و همراه با سایر نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی تلاش خواهیم کرد طرح منطقه آزاد تجاری بانه و مریوان به تصویب نهایی برسد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟