بازیگر زن مشهور احترام به شعور مخاطب را فراموش کرد؟!

بهاره افشاری برای بازی در یک سریال به توافق رسیده و بزودی در تلویزیون حضور خواهد داشت.


رئیس شورای شهر تهران: حکیمی پور نباید نامه املاک را به یاشار سلطانی می داد

رئیس شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد حکیمی پور، نباید نامه محرمانه سازمان بازرسی را در اختیار یاشار سلطانی قرار می داد.


مار مشهوری که یک صورت خندان بر روی بدنش دارد + تصاویر

در شمال هند روستایی وجود دارد به نام گوریگانی که مردم به صورت مسالمت آمیزی با مارها زندگی می کنند و کودکان هم خیلی راحت با مارها بازی می کنند. ...


تراکتور به راحتی از گسترش فولاد گذشت

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با ارائه یک بازی برتر نسبت به گسترش فولاد، موفق به شکست دو بر صفر این تیم شد.


تراکتور به راحتی از گسترش فولاد گذشت

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با ارائه یک بازی برتر نسبت به گسترش فولاد، موفق به شکست دو بر صفر این تیم شد.


عاشورزاده: این بدترین روز زندگی‌ام بود/مسئولیت شکست گردن خودم است

عاشورزاده: این بدترین روز زندگی‌ام بود/مسئولیت شکست گردن خودم است

ورزش | پنجشنبه ۲۸ مرداد ۹۵ ساعت ۷:۱ | نسخه چاپي

تکواندو پرامید کاروان ورزش ایران که در نخستین مبارزه برابر حریف مراکشی شکست خورد گفت: این بدترین روز زندگی ورزشی ام است.
به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از ریودوژنیرو، فرزان عاشورزاده که امید می رفت در رقابت های تکواندو المپیک یک مدال برای ورزش ایران به ارمغان بیاورد در نخستین مبارزه برابر حریف مراکشی شکست خورد و هر چند حذف نشده است اما بعید به نظر می رسد که این مراکشی به فینال برسد.
عاشورزاده پس از این ناکامی گفت: این بدترین روز زندگی ورزشی ام بود تا حالا چند بار شکست خورده بودم و از همه باخت ها برای موفقیت در المپیک درس گرفته بودم اما اینجا باختم و این بدترین شکست زندگی ورزش ام بود.
وی افزود: در مبارزه با حریف مراکشی خیلی بد بودم و اصلا از خودم انتظار نداشتم که اینچنین مبارزه کنم. مسئولیت شکست گردن خودم هست و به مربی و بقیه ارتباطی ندارد.
عاشورزاده ادامه داد: شرمنده همه مردم ایران شدم. مسئولیت شکست با خودم است و هیچ کسی نقش ندارد، همه تلاش کرده بودند اما بد بودم و شرمنده مردم ایران شدم.
وی تاکید کرد: سه بر هیچ جلو بودم اما در ادامه بازی را شل کردم و ثانیه‌های آخر باختم، فکر نمی کردم این حریف من را ببرد اما مسابقه است و متاسفانه باختم.
به گزارش خبرنگار مهر، سی و یکمین دوره بازیهای المپیک با حضور بیش از ۱۰ هزار ورزشکار از ۲۰۶ کشور از ۱۵ تا ۳۱ مردادماه به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل برگزار خواهد شد. کاروان ورزش ایران در دوره قبل که به میزبانی لندن برگزار شد با کسب ۱۲ مدال (۴ طلا، ۵ نقره و ۳ برنز) به عنوان هفدهمی دست پیدا کرد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: