به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع ...


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...افشای برنامه محرمانه انتخاباتی احمدی نژاد

یک منبع نزدیک به محمود احمدی نژاد، از برنامه محرمانه انتخاباتی رئیس جمهور سابق پرده برداشت.


افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


عاشورزاده: این بدترین روز زندگی‌ام بود/مسئولیت شکست گردن خودم است

عاشورزاده: این بدترین روز زندگی‌ام بود/مسئولیت شکست گردن خودم است

ورزش | پنجشنبه ۲۸ مرداد ۹۵ ساعت ۷:۱ | نسخه چاپي

تکواندو پرامید کاروان ورزش ایران که در نخستین مبارزه برابر حریف مراکشی شکست خورد گفت: این بدترین روز زندگی ورزشی ام است.
به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از ریودوژنیرو، فرزان عاشورزاده که امید می رفت در رقابت های تکواندو المپیک یک مدال برای ورزش ایران به ارمغان بیاورد در نخستین مبارزه برابر حریف مراکشی شکست خورد و هر چند حذف نشده است اما بعید به نظر می رسد که این مراکشی به فینال برسد.
عاشورزاده پس از این ناکامی گفت: این بدترین روز زندگی ورزشی ام بود تا حالا چند بار شکست خورده بودم و از همه باخت ها برای موفقیت در المپیک درس گرفته بودم اما اینجا باختم و این بدترین شکست زندگی ورزش ام بود.
وی افزود: در مبارزه با حریف مراکشی خیلی بد بودم و اصلا از خودم انتظار نداشتم که اینچنین مبارزه کنم. مسئولیت شکست گردن خودم هست و به مربی و بقیه ارتباطی ندارد.
عاشورزاده ادامه داد: شرمنده همه مردم ایران شدم. مسئولیت شکست با خودم است و هیچ کسی نقش ندارد، همه تلاش کرده بودند اما بد بودم و شرمنده مردم ایران شدم.
وی تاکید کرد: سه بر هیچ جلو بودم اما در ادامه بازی را شل کردم و ثانیه‌های آخر باختم، فکر نمی کردم این حریف من را ببرد اما مسابقه است و متاسفانه باختم.
به گزارش خبرنگار مهر، سی و یکمین دوره بازیهای المپیک با حضور بیش از ۱۰ هزار ورزشکار از ۲۰۶ کشور از ۱۵ تا ۳۱ مردادماه به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل برگزار خواهد شد. کاروان ورزش ایران در دوره قبل که به میزبانی لندن برگزار شد با کسب ۱۲ مدال (۴ طلا، ۵ نقره و ۳ برنز) به عنوان هفدهمی دست پیدا کرد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟