زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


بازیگر زن مشهور تلویزیون ایران درگذشت؛ بیوگرافی + تصاویر

نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال «معمای شاه» چهارشنبه دهم شهریور ماه درگذشت.زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


تلویزیون هایی که علائق بینندگان را درک می کنند

خط تولید جدیدی از تلویزیونهای هوشمند راه اندازی شده که از هوش مصنوعی فوق العاده ای برخوردارند.


اعدام قاتل جوان 22 ساله در زندان مشهد

اعدام قاتل جوان ۲۲ ساله در زندان مشهد

حوادث | چهارشنبه ۲۷ مرداد ۹۵ ساعت ۱۳:۴۵ | نسخه چاپي

جوانی که 8 سال قبل و در پی نزاع خیابانی، جوان دیگری را به قتل رسانده بود سپیده دم روز گذشته در زندان مرکزی مشهد به دار مجازات آویخته شد.

هفدهم فروردین سال 1387 بود که صدای زنگ تلفن پلیس به صدا درآمد و شهروندان از وقوع نزاع خونینی درمنطقه خواجه ربیع مشهد خبر دادند. با حضور ماموران کلانتری خواجه ربیع در محل، مشخص شد جوان 22 ساله ای به نام «د» بر اثر وارد آمدن ضرباتی با شیئی نوک تیز و برنده به قتل رسیده است. تحقیقات کارآگاهان که با صدور دستوراتی از سوی قاضی ویژه قتل عمد آغاز شده بود سرنخ ماجرای این جنایت را به سوی جوانی به نام «ن» کشاند.وی مدتی بعد دستگیر و با اعتراف صریح به ارتکاب جنایت گفت: برادرم چند بار به من گفت که از سوی «د» مورد کتک کاری و ضرب و جرح قرار گرفته است. آن روز وقتی دوباره برادرم این موضوع را عنوان کرد من هم به قصد انتقام گیری حرکت کردم که در آنجا با شیشه شکسته و چاقو نزاعی رخ داد هنگام درگیری من هم ضربه ای به «د» زدم که او نقش بر زمین شد. گزارش خراسان حاکی است پس از تکمیل تحقیقات و بازسازی صحنه جنایت، این پرونده به شعبه سوم دادگاه کیفری استان خراسان رضوی ارسال شد و قضات دادگاه با توجه به محتویات پرونده و اقاریر صریح متهم وی را به قصاص نفس محکوم کردند. با تایید رای در دیوان عالی کشور،این پرونده به اجرای احکام دادسرای مشهد ارسال شد و روز گذشته قاتل در زندان مرکزی مشهد به دار مجازات آویخته شدسجادپور-

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟