اتحاد نیروی هوایی آمریکا با موجودات فرازمینی؟!

استیو بارون شکارچی معروف یوفوها(UFO) ویدئویی منتشر کرده که در آن ادعا می‌شود یوفوها در محدوده پایگاه نیروی هوایی نلیز مشاهده شده‌اند.


این مدل فراری نسخه دومی ندارد!

شاکله اصلی این ایتالیاییِ ناب بر اساس مدل محبوب F12berlinetta شکل گرفته و باقی موارد ازجمله طرح ظاهری، کیت بدنه و رنگ‌بندی طبق سلیقه مالک و صلاح‌دید ...


کشف جسد متلاشی شده یک زن در یافت‌آباد

جسد متلاشی شده زنی در لاین تندرو شرق به غرب پل الغدیر یافت‌آباد کشف شد.


خودرویی با امکانات یک هتل+تصاویر

در فاصله بین کنسول و شیشه جلو می توانید گیاهانی مانند بونسای یا برخی از گلها را نگهداری کنید.


این مدل فراری نسخه دومی ندارد!

شاکله اصلی این ایتالیاییِ ناب بر اساس مدل محبوب F12berlinetta شکل گرفته و باقی موارد ازجمله طرح ظاهری، کیت بدنه و رنگ‌بندی طبق سلیقه مالک و صلاح‌دید کمپانی خلق شده است.


اعدام قاتل جوان 22 ساله در زندان مشهد

اعدام قاتل جوان ۲۲ ساله در زندان مشهد

حوادث | چهارشنبه ۲۷ مرداد ۹۵ ساعت ۱۳:۴۵ | نسخه چاپي

جوانی که 8 سال قبل و در پی نزاع خیابانی، جوان دیگری را به قتل رسانده بود سپیده دم روز گذشته در زندان مرکزی مشهد به دار مجازات آویخته شد.

هفدهم فروردین سال 1387 بود که صدای زنگ تلفن پلیس به صدا درآمد و شهروندان از وقوع نزاع خونینی درمنطقه خواجه ربیع مشهد خبر دادند. با حضور ماموران کلانتری خواجه ربیع در محل، مشخص شد جوان 22 ساله ای به نام «د» بر اثر وارد آمدن ضرباتی با شیئی نوک تیز و برنده به قتل رسیده است. تحقیقات کارآگاهان که با صدور دستوراتی از سوی قاضی ویژه قتل عمد آغاز شده بود سرنخ ماجرای این جنایت را به سوی جوانی به نام «ن» کشاند.وی مدتی بعد دستگیر و با اعتراف صریح به ارتکاب جنایت گفت: برادرم چند بار به من گفت که از سوی «د» مورد کتک کاری و ضرب و جرح قرار گرفته است. آن روز وقتی دوباره برادرم این موضوع را عنوان کرد من هم به قصد انتقام گیری حرکت کردم که در آنجا با شیشه شکسته و چاقو نزاعی رخ داد هنگام درگیری من هم ضربه ای به «د» زدم که او نقش بر زمین شد. گزارش خراسان حاکی است پس از تکمیل تحقیقات و بازسازی صحنه جنایت، این پرونده به شعبه سوم دادگاه کیفری استان خراسان رضوی ارسال شد و قضات دادگاه با توجه به محتویات پرونده و اقاریر صریح متهم وی را به قصاص نفس محکوم کردند. با تایید رای در دیوان عالی کشور،این پرونده به اجرای احکام دادسرای مشهد ارسال شد و روز گذشته قاتل در زندان مرکزی مشهد به دار مجازات آویخته شدسجادپور-

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: