اولین خودروی جاده ای فراری (+عکس)

در آن زمان این خودروی اسپورت 125S به یک موتور V12 با خروجی 118 اسب‌بخار مجهز شد. می‌توانید این قدرت و موتور را با آخرین تولیدی کارخانه فراری یعنی ...


تعطیلات نوروزی بارانی خواهد بود/

رئیس سازمان هواشناسی گفت: تا نیمه فروردین بارندگی از حد نرمال بیشتر است اما در ادامه سال زراعی شاهد کم بارشی و خشکسالی خواهیم بود.


تلویزیون هایی که علائق بینندگان را درک می کنند

خط تولید جدیدی از تلویزیونهای هوشمند راه اندازی شده که از هوش مصنوعی فوق العاده ای برخوردارند.


افشای برنامه محرمانه انتخاباتی احمدی نژاد

یک منبع نزدیک به محمود احمدی نژاد، از برنامه محرمانه انتخاباتی رئیس جمهور سابق پرده برداشت.حضور ورزشکاران ایران برای تشویق بهداد سلیمی؛ محمد بنا هم آمد

حضور ورزشکاران ایران برای تشویق بهداد سلیمی؛ محمد بنا هم آمد

ورزش | چهارشنبه ۲۷ مرداد ۹۵ ساعت ۷:۲۷ | نسخه چاپي

رقابت های وزنه برداری دسته فوق سنگین درحالی آغاز شد که حضور پرتعداد تماشاگران و ورزشکاران کاروان ایران بسیار چشمگیر است.
به گزارش مهر،  رقابت ۱۱ وزنه بردار دسته فوق سنگین المپیک ریو از ساعت ۲:۳۰ دقیقه بامداد امروز چهارشنبه به وقت ایران در سالن ریوسنترو آغاز شد.
نسبت به رقابت های وزنه برداری در دیگر اوزان که طی شب های گذشته برگزار شد امشب تماشاگران بیشتری در سالن مسابقات جمع شده اند که در این بین تعداد زیادی از آنها ایرانی هستند.
علاوه بر تماشاگران بسیاری از ورزشکاران ایران شامل کشتی گیران و اعضای تیم ملی دوومیدانی و سایر وزنه برداران در سالن حضور یافته اند تا بهداد سلیمی را تشویق کنند. محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نیز از جمله حاضران در سالن است که مورد تشویق تماشاگران نیز قرار گرفت.
بهداد سلیمی نماینده ایران در دسته فوق سنگین مسابقات وزنه برداری المپیک است، وی برای حرکت یک  ضرب وزنه ٢٠٦ کیلویی را انتخاب کرده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟