مطالب کتب درسی داعش!+تصاویر

با آزاد سازی روستاها و مناطق اطراف موصل از دست تروریست ها ، منابع عراقی به انتشار بخش هایی از کتاب های درسی دوره های مختلف مدارس تدوین شده توسط ...


پیام اوباما به مناسبت ازدواج دستیار ایرانی تبارش

فریال گواشیری ، از سال ۲۰۱۴ به عنوان دستیار شخصی رئیس جمهوری آمریکا در کاخ سفید مشغول به کار شد.


مدل کمد دیواری های شیک+تصاویر

نمونه هایی دیگر از شیک ترین مدل کمدهای دیواری


ملکه زیبایی مسلمان شد! + عکس قبل و بعد از با حجاب شدن

ملکه زیبایی قرقیزستان مسلمان شد و پوشش حجاب را برای خود انتخاب کرد.


مشکل هنگ کردن کیبورد در iOS 10 حل شد+آموزش

23 شهریور ماه شرکت اپل تصمیم گرفت تا iOS 10 را در قالب یک بروزرسانی به کاربرانش ارائه دهد که برخی از کاربران پس از بروزرسانی با مشکلاتی از قبیل هنگ کردن کیبورد این گوشی هوشمند مواجه شدند.


حضور ورزشکاران ایران برای تشویق بهداد سلیمی؛ محمد بنا هم آمد

حضور ورزشکاران ایران برای تشویق بهداد سلیمی؛ محمد بنا هم آمد

ورزش | چهارشنبه ۲۷ مرداد ۹۵ ساعت ۷:۲۷ | نسخه چاپي

رقابت های وزنه برداری دسته فوق سنگین درحالی آغاز شد که حضور پرتعداد تماشاگران و ورزشکاران کاروان ایران بسیار چشمگیر است.
به گزارش مهر،  رقابت ۱۱ وزنه بردار دسته فوق سنگین المپیک ریو از ساعت ۲:۳۰ دقیقه بامداد امروز چهارشنبه به وقت ایران در سالن ریوسنترو آغاز شد.
نسبت به رقابت های وزنه برداری در دیگر اوزان که طی شب های گذشته برگزار شد امشب تماشاگران بیشتری در سالن مسابقات جمع شده اند که در این بین تعداد زیادی از آنها ایرانی هستند.
علاوه بر تماشاگران بسیاری از ورزشکاران ایران شامل کشتی گیران و اعضای تیم ملی دوومیدانی و سایر وزنه برداران در سالن حضور یافته اند تا بهداد سلیمی را تشویق کنند. محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نیز از جمله حاضران در سالن است که مورد تشویق تماشاگران نیز قرار گرفت.
بهداد سلیمی نماینده ایران در دسته فوق سنگین مسابقات وزنه برداری المپیک است، وی برای حرکت یک  ضرب وزنه ٢٠٦ کیلویی را انتخاب کرده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: