مانتوها از آغاز تاکنون چه تغییراتی کرده اند؟!

درباره تغییرات پوشش در سال های گذشته مثل خیلی موارد دیگر هیچ مرجع و آمار و کتابی وجود ندارد تا نشان بدهد لباس های ما ایرانی ها در دهه های گذشته ...مانتوها از آغاز تاکنون چه تغییراتی کرده اند؟!

درباره تغییرات پوشش در سال های گذشته مثل خیلی موارد دیگر هیچ مرجع و آمار و کتابی وجود ندارد تا نشان بدهد لباس های ما ایرانی ها در دهه های گذشته ...


زاینده‌رود جمعه در اصفهان جاری می‌شود

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با اشاره به تصمیم کمیته ۵ نفره برای بازگشایی زاینده رود گفت: پیش بینی می‌شود تا اواخر روز جمعه زاینده رود در شهر اصفهان جریان یابد.


ثروت این ۸ نفر با دارایی نیمی از مردم جهان برابری می‌کند

شکاف طبقاتی و مالی در جهان بهحدی رسیده است که در حال حاضر ثروت هشت مرد به اندازه ۳.۶ میلیارد جمعیت جهان است.


افشاگری مربی تیم ملی کشتی/ قرار نبود اخلاقی  به المپیک بیاید

افشاگری مربی تیم ملی کشتی/ قرار نبود اخلاقی به المپیک بیاید

ورزش | سه شنبه ۲۶ مرداد ۹۵ ساعت ۱۱:۴۸ | نسخه چاپي

مربی تیم ملی کشتی فرنگی ضمن تحلیل عملکرد نمایندگان ایران در روز دوم مسابقات کشتی المپیک گفت: تا آخرین روزها قرار نبود اخلاقی در المپیک کشتی بگیرد.
به گزارش مهر ، حمیدرضا اسماعیل نژاد درباره عملکرد حبیب الله اخلاقی و بشیر باباجان زاده اظهار داشت: باباجان زاده می توانست بهتر کار کند و نتیجه بهتری بگیرد اما این اتفاق رخ نداد به همین دلیل کادر فنی و شخص محمد بنا از عملکرد او راضی نیست.
وی در این مورد ادامه داد: کشتی حبیب برای همه شناخته شده است، حریفان آنالیز خوبی از او داشتند. اخلاقی آخرین سال ورزش قهرمانی اش را پشت سر گذاشت. می گویند المپیک جای باتجربه هاست و میدان تجربه اندوزی نیست اما گاهی اوقات باید به جوان ها میدان داد تا تجربه کسب کنند.
مربی تیم ملی کشتی فرنگی خاطرنشان کرد: در وزن ٨٥ کیلوگرم نظر بنا تا آخرین روزها روی طاهری بود اما در نهایت اخلاقی انتخاب شد و در المپیک شرکت کرد.
اسماعیل نژاد با اشاره به قضاوت داوران تصریح کرد: در رقابت با طهماسبی ابتدا به او و سپس به اخلاقی اخطار دادند و اگر حبیب امتیاز نمی گرفت یک بر یک او را بازنده می کردند. این موضوع برنامه ریزی شده بود و در کشتی نماینده آلمان هم دیده شد.
وی اظهار داشت: کادر فنی فعلی برای المپیک لندن ٤ سال زمان داشتند اما در این دوره ١٠ ماه فرصت در اختیار ما بود. در این مدت در سنگین وزن اتفاقاتی رخ داد و در نهایت باباجان زاده انتخاب شد که او هم عملکرد خوبی نداشت.
مربی تیم ملی فرنگی درباره قرعه امید نوروزی و قاسم رضایی گفت: شرایط خوب است و مطمئنا فردا نتیجه می گیریم. البته اگر اجازه دهند هر دو نماینده ما فردا در فینال حاضر خواهند بود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟