پوشش نیکی کریمی ۴۵ ساله در صبح بسیار سرد تهران!+عکس

نیکی کریمی بازیگر ۴۵ ساله با انتشار عکسی صفحه شخصی اش را بروز کرده است.


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


سهم پرسپولیس در حرفه‌ای شدن مهدی طارمی چقدر بوده است؟

در اتفاقاتی که برای مهاجم سرخپوشان رخ داده است باشگاه پرسپولیس نیز مقصر است چرا که وظیفه تربیتی خود را به خوبی انجام نداده است.


مجله پیپل جذاب ترین مرد سال 2016 را معرفی کرد+تصاویر

مجله People در جدیدترین شماره اش دواین جانسون Dwayne Johnson ملقب به راک The Rock را به عنوان جذاب ترین مرد سال 2016 معرفی کرد. به همین بهانه عکس های این هنرمند ...


افشاگری مربی تیم ملی کشتی/ قرار نبود اخلاقی  به المپیک بیاید

افشاگری مربی تیم ملی کشتی/ قرار نبود اخلاقی به المپیک بیاید

ورزش | سه شنبه ۲۶ مرداد ۹۵ ساعت ۱۱:۴۸ | نسخه چاپي

مربی تیم ملی کشتی فرنگی ضمن تحلیل عملکرد نمایندگان ایران در روز دوم مسابقات کشتی المپیک گفت: تا آخرین روزها قرار نبود اخلاقی در المپیک کشتی بگیرد.
به گزارش مهر ، حمیدرضا اسماعیل نژاد درباره عملکرد حبیب الله اخلاقی و بشیر باباجان زاده اظهار داشت: باباجان زاده می توانست بهتر کار کند و نتیجه بهتری بگیرد اما این اتفاق رخ نداد به همین دلیل کادر فنی و شخص محمد بنا از عملکرد او راضی نیست.
وی در این مورد ادامه داد: کشتی حبیب برای همه شناخته شده است، حریفان آنالیز خوبی از او داشتند. اخلاقی آخرین سال ورزش قهرمانی اش را پشت سر گذاشت. می گویند المپیک جای باتجربه هاست و میدان تجربه اندوزی نیست اما گاهی اوقات باید به جوان ها میدان داد تا تجربه کسب کنند.
مربی تیم ملی کشتی فرنگی خاطرنشان کرد: در وزن ٨٥ کیلوگرم نظر بنا تا آخرین روزها روی طاهری بود اما در نهایت اخلاقی انتخاب شد و در المپیک شرکت کرد.
اسماعیل نژاد با اشاره به قضاوت داوران تصریح کرد: در رقابت با طهماسبی ابتدا به او و سپس به اخلاقی اخطار دادند و اگر حبیب امتیاز نمی گرفت یک بر یک او را بازنده می کردند. این موضوع برنامه ریزی شده بود و در کشتی نماینده آلمان هم دیده شد.
وی اظهار داشت: کادر فنی فعلی برای المپیک لندن ٤ سال زمان داشتند اما در این دوره ١٠ ماه فرصت در اختیار ما بود. در این مدت در سنگین وزن اتفاقاتی رخ داد و در نهایت باباجان زاده انتخاب شد که او هم عملکرد خوبی نداشت.
مربی تیم ملی فرنگی درباره قرعه امید نوروزی و قاسم رضایی گفت: شرایط خوب است و مطمئنا فردا نتیجه می گیریم. البته اگر اجازه دهند هر دو نماینده ما فردا در فینال حاضر خواهند بود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: