خطرناک ترین مدرسه دنیا+تصاویر

دانش آموزان یک مدرسه در چین برای اینکه سر کلاس های خود حاضر شوند باید از ارتفاع خطرناک 2,624 متری بالا بروند.گفتگوی تلفنی اوباما و اردوغان؛ مقابله با داعش محور مذاکرات

رؤسای جمهوری آمریکا و ترکیه در تماس تلفنی با یکدیگر بر ضرورت همکاری نزدیک برای مقابله با گروه تروریستی داعش تاکید کردند.


مدل کمد دیواری های شیک+تصاویر

نمونه هایی دیگر از شیک ترین مدل کمدهای دیواری


افشاگری مربی تیم ملی کشتی/ قرار نبود اخلاقی  به المپیک بیاید

افشاگری مربی تیم ملی کشتی/ قرار نبود اخلاقی به المپیک بیاید

ورزش | سه شنبه ۲۶ مرداد ۹۵ ساعت ۱۱:۴۸ | نسخه چاپي

مربی تیم ملی کشتی فرنگی ضمن تحلیل عملکرد نمایندگان ایران در روز دوم مسابقات کشتی المپیک گفت: تا آخرین روزها قرار نبود اخلاقی در المپیک کشتی بگیرد.
به گزارش مهر ، حمیدرضا اسماعیل نژاد درباره عملکرد حبیب الله اخلاقی و بشیر باباجان زاده اظهار داشت: باباجان زاده می توانست بهتر کار کند و نتیجه بهتری بگیرد اما این اتفاق رخ نداد به همین دلیل کادر فنی و شخص محمد بنا از عملکرد او راضی نیست.
وی در این مورد ادامه داد: کشتی حبیب برای همه شناخته شده است، حریفان آنالیز خوبی از او داشتند. اخلاقی آخرین سال ورزش قهرمانی اش را پشت سر گذاشت. می گویند المپیک جای باتجربه هاست و میدان تجربه اندوزی نیست اما گاهی اوقات باید به جوان ها میدان داد تا تجربه کسب کنند.
مربی تیم ملی کشتی فرنگی خاطرنشان کرد: در وزن ٨٥ کیلوگرم نظر بنا تا آخرین روزها روی طاهری بود اما در نهایت اخلاقی انتخاب شد و در المپیک شرکت کرد.
اسماعیل نژاد با اشاره به قضاوت داوران تصریح کرد: در رقابت با طهماسبی ابتدا به او و سپس به اخلاقی اخطار دادند و اگر حبیب امتیاز نمی گرفت یک بر یک او را بازنده می کردند. این موضوع برنامه ریزی شده بود و در کشتی نماینده آلمان هم دیده شد.
وی اظهار داشت: کادر فنی فعلی برای المپیک لندن ٤ سال زمان داشتند اما در این دوره ١٠ ماه فرصت در اختیار ما بود. در این مدت در سنگین وزن اتفاقاتی رخ داد و در نهایت باباجان زاده انتخاب شد که او هم عملکرد خوبی نداشت.
مربی تیم ملی فرنگی درباره قرعه امید نوروزی و قاسم رضایی گفت: شرایط خوب است و مطمئنا فردا نتیجه می گیریم. البته اگر اجازه دهند هر دو نماینده ما فردا در فینال حاضر خواهند بود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: