مجله پیپل جذاب ترین مرد سال 2016 را معرفی کرد+تصاویر

مجله People در جدیدترین شماره اش دواین جانسون Dwayne Johnson ملقب به راک The Rock را به عنوان جذاب ترین مرد سال 2016 معرفی کرد. به همین بهانه عکس های این هنرمند که برای مجله people گرفته شده است را گردآوری کرده ایم.


پوشش نیکی کریمی ۴۵ ساله در صبح بسیار سرد تهران!+عکس

نیکی کریمی بازیگر ۴۵ ساله با انتشار عکسی صفحه شخصی اش را بروز کرده است.


طرح سه فوریتی برای ازسرگیری همه فعالیت‌های هسته‌ای ایران

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، روز یکشنبه ۱۴ آذر طرحی ۳ فوریتی را برای از سرگیری همه فعالیت‌های هسته‌ای به صحن علنی ارائه می‌دهند.


سهم پرسپولیس در حرفه‌ای شدن مهدی طارمی چقدر بوده است؟

در اتفاقاتی که برای مهاجم سرخپوشان رخ داده است باشگاه پرسپولیس نیز مقصر است چرا که وظیفه تربیتی خود را به خوبی انجام نداده است.


روحانی: شخصا پیگیر اجرای تصمیمات اتخاذ شده در سفر استانی هستم

روحانی: شخصا پیگیر اجرای تصمیمات اتخاذ شده در سفر استانی هستم

سیاست | دوشنبه ۲۵ مرداد ۹۵ ساعت ۱۲:۴۲ | نسخه چاپي

رئیس جمهور گفت: تا پایان شخصا پیگیر اجرای مصوبات و تصمیمات اتخاذ شده در سفر استانی به کهگیلویه و بویراحمد هستم.
به گزارش خبرگزاری مهر، حسن روحانی پیش از ظهر دوشنبه در نشست خبری در خصوص تمهیدات اندیشیده شده برای اجرای مصوبات سفر در آینده اظهار کرد: ما در همه سفرهای استانی هر چیزی به مردم قول داده شود طبق زمان تعیین شده حتی الامکان و در حد توان آن را پیگیری و عملیاتی می کنیم.
وی افزود: چند ماه بعد از سفر استانی، استاندار را به جلسه هیئت دولت دعوت می کنیم و گزارش گیری می کنیم و آنجا مسائل بررسی می شود.
روحانی اظهار داشت: از طرفی خود نمایندگان استان در مجلس بر اجرای پروژه ها نظارت خواهند کرد و آنها نیز مسائل را با رئیس جمهور در میان می گذارند.
رئیس جمهور تصریح کرد: خود سازمان برنامه و بودجه و شخص آقای دکتر نوبخت حساسیت بنده را در این خصوص می داند و مسئله را دنبال می کند و من خودم نیز شخصا دنبال می کنم و در ملاقات شخصی با استانداران پیگیر هستم.
روحانی اظهار کرد: امیدوارم همه ما تلاش کنیم این طرح ها اجرایی و عملیاتی شود و به مردم قول می دهم دولت در این زمینه از هیچ اقدامی فروگذاری نکند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: