برندگان جایزه «باربد» موسیقی فجر معرفی شدند/ از شجریان تا چاوشی

برگزیدگان جایزه «باربد» سی و دومین جشنواره موسیقی فجر در بخش های مختلف معرفی شدند.


هیچ موجود زنده ای در موتورخانه پلاسکو نیست

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: به یقین رسیدیم که فردی در موتور خانه پلاسکو حضور ندارد.جزئیات نمایش فیلم‌ها در برج میلاد/ سایت پوشش زنده بررسی می‌شود

دبیر جشنواره فیلم فجر تاکید کرد اگر سایت «آیو» که پوشش زنده مراسم‌های فجر را برعهده دارد وابسته به همان نهادی باشد که فروش بلیت را برعهده داشت، قرارداد آنها بازنگری می‌شود.


کشف ۴ جسد غیرآتش نشان از زیر آوار

در حالی که عملیات تجسس و آواربرداری از ساختمان پلاسکو وارد پنجمین روز خود شده است، با تلاش امدادگران ساعتی پیش جسد ۴ نفر از شهروندان، کشف و ...


روحانی: شخصا پیگیر اجرای تصمیمات اتخاذ شده در سفر استانی هستم

روحانی: شخصا پیگیر اجرای تصمیمات اتخاذ شده در سفر استانی هستم

سیاست | دوشنبه ۲۵ مرداد ۹۵ ساعت ۱۲:۴۲ | نسخه چاپي

رئیس جمهور گفت: تا پایان شخصا پیگیر اجرای مصوبات و تصمیمات اتخاذ شده در سفر استانی به کهگیلویه و بویراحمد هستم.
به گزارش خبرگزاری مهر، حسن روحانی پیش از ظهر دوشنبه در نشست خبری در خصوص تمهیدات اندیشیده شده برای اجرای مصوبات سفر در آینده اظهار کرد: ما در همه سفرهای استانی هر چیزی به مردم قول داده شود طبق زمان تعیین شده حتی الامکان و در حد توان آن را پیگیری و عملیاتی می کنیم.
وی افزود: چند ماه بعد از سفر استانی، استاندار را به جلسه هیئت دولت دعوت می کنیم و گزارش گیری می کنیم و آنجا مسائل بررسی می شود.
روحانی اظهار داشت: از طرفی خود نمایندگان استان در مجلس بر اجرای پروژه ها نظارت خواهند کرد و آنها نیز مسائل را با رئیس جمهور در میان می گذارند.
رئیس جمهور تصریح کرد: خود سازمان برنامه و بودجه و شخص آقای دکتر نوبخت حساسیت بنده را در این خصوص می داند و مسئله را دنبال می کند و من خودم نیز شخصا دنبال می کنم و در ملاقات شخصی با استانداران پیگیر هستم.
روحانی اظهار کرد: امیدوارم همه ما تلاش کنیم این طرح ها اجرایی و عملیاتی شود و به مردم قول می دهم دولت در این زمینه از هیچ اقدامی فروگذاری نکند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟