انحراف زن خانه دار در دوستی با زن مورد دار همسایه؛ پسر تلگرامی زن شوهردار را درمنجلاب برد

زن جوان که پس ازدوستی با زن همسایه به شوهرش خیانت کرده بود با دنیایی پشیمانی می گوید زندگی رویایی اش را بخاطر یک وسوسه از دست داده است.


گزارشی از جنجال‌آفرینی یک استارتاپ موفق

داستان "اسنپ" چیست؟

شهرام شاهکار خالق اسنپ با بیان این‌که در تابستان ۹۳ با نام تاکسی‌یاب کارمان را شروع کردیم،‌ در رابطه با نحوه شروع به کار اسنپ می‌گوید: خرداد ...


جزئیات نشست دیروز هیات رئیسه مجلس با سیف درباره موسسات اعتباری

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، جزئیات نشست دیروز نایب رئیس و تعدادی ازنمایندگان مجلس با رئیس کل بانک مرکزی با موضوع موسسات مالی و اعتباری را تشریح کرد.


قسمت اول

معرفی خودروهای تشریفات در کشور های جهان

امپراطور ژاپن از تویوتا سنتری، نخست‌وزیر ایتالیا از مازراتی، نخست‌وزیر مالزی از پروتون پردانا، رئیس جمهور چک از اشکودا ساپرپ و پادشاهی بریتانیا ...


جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


حمله وحشیانه ٢ جوان به یک مرد میان سال مقابل چشمان همسرش

حوادث | دوشنبه ۲۵ مرداد ۹۵ ساعت ۱۰:۵۳ | نسخه چاپي

اعتراض مسالمت‌آمیز مرد ۵٠ساله به هنجارشکنی دو جوان هنگام رانندگی، موجب درگیری شدید و زخمی شدن این مرد میان‌سال مقابل چشمان حیرت‌زده همسرش شد.

مرد پنجاه ساله و همسرش سوار خودروی پژو ٢٠۶ خود در حال طی مسافت برای رسیدن به مقصدشان، وارد بولوار وکیل‌آباد شدند.
در مقابل، سرنشینان یک خودروی پراید بدون توجه به قوانین و مقررات راهنمایی، خودروها را یکی به یکی با لایی‌کشیدن پشت سر می‌گذاشتند و پیش می‌رفتند. این خودرو به سرنشینی دو پسر و دو دختر جوان پس از ورود به بولوار وکیل‌آباد با لایی کشیدن و بدون توجه به دیگرخودروها، خود را به جلو می‌کشاندند.
خودروی پراید با صدای ضبط بلندش در حالی پشت خودروی ٢٠۶مرد میان سال و همسرش قرار گرفت که با بوق و چراغ قصد داشت راه خود را باز کند و در نهایت با یک لایی خلاف وارد لاین کناری شد. در این لحظه راننده پژو ٢٠۶ به نشانه اعتراض دستش را از شیشه خودرو بیرون آورد و معترض حرکت هنجارشکنانه این افراد شد. همین اعتراض مسالمت‌آمیز موجب شد تا خودروی پراید به تعقیب پژو ٢٠۶ بپردازد.
سرنشینان خودروی پراید که تعادل روانی درستی نداشتند با سرو‌صدای زیاد و بدوبیراه از راننده خودروی ٢٠۶ می‌خواستند که بایستد، اما مرد ۵٠ساله که متوجه نداشتن تعادل روانی این افراد شده بود، بر سرعت خود افزود و از آن‌ها فاصله گرفت، اما این جوانان دست از سر او بر نداشتند و تا بولوار جانباز بعد از تقاطع فرامرز عباسی به تعقیب او پرداختند. راننده خودروی پراید در بولوار جانباز در چشم برهم‌زدنی با خودرو مقابل پژو‌٢٠۶ پیچید. دو جوان پس از پیاده شدن با داد و فریاد یقه مرد ۵٠ساله را گرفته و او را کشان‌کشان به فضای سبز ابتدای بولوار شهید ساجدی کشاندند و با سوئیچ خودرو ضربات متعددی به سر پیرمرد وارد کردند.
شهروندان با دیدن این هیاهو به صحنه آمدند و با میانجیگری، دو جوان را از پیرمرد که مقابل چشمان حیران همسرش به شدت مجروح شده و خون زیادی از دست داده بود جدا کردند. در این میان دختران جوان که در خودروی پراید بود با دیدن این صحنه متواری شد.با گزارش موضوع به پلیس و اورژانس مرد ۵٠ساله به علت شدت جراحات به بیمارستان منتقل شد و سرش حدود ۵٠بخیه خورد و بستری شد. دو جوان مهاجم نیز از سوی عوامل بسیج دستگیر و تحویل پلیس شدند که ماموران پس از تکمیل پرونده آن‌ها را راهی دادسرا کردند.
با انتقال متهمان به دادسرای صدف با حضور قاضی صفایی، دادیار شعبه ۶٣٠دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه‌۶ مشهد، بازجویی از متهمان آغاز شد.
این جوانان مدعی بودند که چنین کاری را نکرده‌اند که به دستور قاضی تست الکل از آن‌‌ها گرفته شد که نتیجه آن مثبت بود.با توجه به صحبت‌های ضد و نقیض این دو جوان و بررسی‌های ابتدایی که نشان می‌داد طبق اظهارات شاهدان آن‌ها با کلید یا یک شیء تیز دیگر ضربات زیادی به سر و صورت این مرد وارد کرده‌اند، ادامه تحقیقات پرونده به پلیس امنیت عمومی استان واگذار شد.
معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد و سرپرست دادسرای ناحیه شش نیز در این باره گفت: این گونه رفتار ها که ارتباط مستقیم با نظم و امنیت عمومی دارند و گاه منجر به جریحه دار شدن احساسات مردم نیز می شوند قابل اغماض نبوده و دادستانی برای جلوگیری از هرج و مرج به شدت با مرتکبین آنها برخورد می کند.قاضی محمد بخشی محبی ادامه داد: این جرائم قابل گذشت نیست؛ جنبه عمومی دارد و حتی اگر شاکی نیز از جنبه خصوصی رضایت دهد مرتکبین از جهت جنبه عمومی جرم مجازات می شوند .
وی افزود : بر اساس ماده ۶١٨ قانون مجازات اسلامی در بخش تعزیرات هر کس با هیاهو و جنجال یا حرکات غیرمتعارف یا تعرض به افراد موجب اخلال نظم و آسایش و آرامش عمومی گردد یا مردم را از کسب و کار باز دارد به حبس از سه ماه تا یک سال و تا ۷۴ ضربه شلاق محکوم خواهد شد.
وی با تاکید بر نقش سازمان های فرهنگی در پیشگیری از وقوع چنین جرائمی بیان داشت : لازم است متولیان فرهنگ با برنامه ریزی های دقیق و اصولی راهکارهایی در جهت رفع این آسیب ها و ترغیب شهروندان به کنترل خشم بیاندیشند و ارائه دهند و به طور حتم دستگاه قضایی نیز با آنها تعامل خواهند داشت، چرا که آسایش و امنیت اولویت دستگاه قضایی به ویژه دادسرا است
منبع: رکنا

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟