تعطیلات نوروزی بارانی خواهد بود/

رئیس سازمان هواشناسی گفت: تا نیمه فروردین بارندگی از حد نرمال بیشتر است اما در ادامه سال زراعی شاهد کم بارشی و خشکسالی خواهیم بود.افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.تلویزیون هایی که علائق بینندگان را درک می کنند

خط تولید جدیدی از تلویزیونهای هوشمند راه اندازی شده که از هوش مصنوعی فوق العاده ای برخوردارند.


مشارکت تروریستهای ازبکستانی در نبردهای حلب+عکس

جهان | دوشنبه ۲۵ مرداد ۹۵ ساعت ۱۱:۲۰ | نسخه چاپي

شاخه رسانه ای شبکه تروریستی تکفیری بین المللی القاعده در سوریه تصاویر جدیدی از مشارکت گسترده تروریستهای ازبکستانی عضو این گروه در نبردهای جنوب و غرب حلب منتشر کرده است.
گروه جهان مشرق- شاخه رسانه ای شبکه تروریستی تکفیری بین المللی القاعده در سوریه تصاویر جدیدی از مشارکت گسترده تروریستهای ازبکستانی عضو این گروه در نبردهای جنوب و غرب حلب منتشر کرده است.
بنابر این گزارش، تصاویر منتشر شده متعلق به مشارکت عناصر گروه "توحید و الجهاد" وابسته به القاعده در جریان حمله به پادگان و دانشکده توپخانه ارتش سوریه در منطقه راموسه واقه در حاشیه جنوبی شهر حلب می باشد. نکته مهم در این میان استفاده تروریستهای از جدیدترین تجهیزات و امکانات نظامی و تسلیحاتی ارتش های ترکیه و عربستان سعودی شامل کلاهخود و جلیقه های ضد گلوله نسل جدید، دوربین های تصویربرداری می باشد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟