تست و برسی شاسی بلند جدید رنو در ایران / وقتی قد بلند رنو، سانتافه را تهدید می کند (+عکس)

بعد از هشت بار مسابقه درگ با هیوندای سانتافه MPi 178 اسب بخار، به طور قطع می توان گفت که شتاب اولیه و ثانویه کولئوس از سانتافه بهتر است.


سارق مسلح صرافی خیابان فردوسی: قرار بود ۲۶ اسفند با نامزدم کنار سفره عقد بنشینم/ دانشجو هستم

سارقانی که در جریان سرقت مسلحانه به یکی از صرافی‌های خیابان فردوسی تهران دستبرد زده بودند دیروز به بازسازی صحنه سرقت پرداختند.  ایران نوشت: میله‌های زرد رنگ آهنی در مقابل صرافی« ونیز» قرار گرفته بود.مردم ...


آغاز پیش فروش ساندرو استپ وی از یکشنبه (+جزئیات)

گروه خودرو سازی سایپا در نظر دارد در راستای رضایتمندی و حمایت از مشتریان عزیز مرحله سوم فروش اینترنتی این خودرو پر طرفدار را به اجرا گذارد.


آغاز پیش فروش ساندرو استپ وی از یکشنبه (+جزئیات)

گروه خودرو سازی سایپا در نظر دارد در راستای رضایتمندی و حمایت از مشتریان عزیز مرحله سوم فروش اینترنتی این خودرو پر طرفدار را به اجرا گذارد.


جدیدترین کشتی‌های تفریحی جهان

گرچه صنعت کشتی‌سازی اروپا در رکود به سر می‌برد و رقبای آسیایی کار این رشته صنعتی را کساد کرده‌اند، ساخت کشتی‌های تفریحی در این قاره پررونق ...


رویکرد سازمان بیمه سلامت صیانت از منابع مالی است

رویکرد سازمان بیمه سلامت صیانت از منابع مالی است

جامعه | يكشنبه ۲۴ مرداد ۹۵ ساعت ۲۳:۲۸ | نسخه چاپي

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: رویکرد امروز سازمان بیمه سلامت ایران صیانت از منابع مالی است.
به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر محمد جواد کبیر امروز در دیدار با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن ارائه گزارش از عملکرد این سازمان در دولت تدبیر و امید گفت: ما توانستیم گام بزرگی را در اجرای پوشش بیمه همگانی در کشور برداشته و در این راستا حدود ۱۰ میلیون نفر از جمعیت مستضعف و نیازمند را تحت پوشش بیمه سلامت همگانی قرار دهیم.
وی افزود: این عملکرد برگ زرینی در کارنامه نظام سلامت در دولت یازدهم بود که توسط سازمان بیمه سلامت ایران اجرایی و عملیاتی شد.
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران تحقق بیمه همگانی را در کشور همواره یکی از آرزوهای انقلاب عنوان کرد و متذکر شد: امروزه اندیشیدن تمهیدات لازم برای تجمیع منابع سلامت برای دسترسی بیشتر به خدمات و افزایش کارآیی در برخورداری مردم از سطح خدمات سلامت یک ضرورت است که باید مورد توجه و پیگیری جدی قرار گیرد.
وی یادآور شد: ما باید پایداری، مدیریت درست و بهینه منابع را برای کاهش تقاضای القایی در کشور داشته باشیم تا بتوانیم بیش از پیش منابع را درست مدیریت کنیم.
کبیر، توجه به اقشار آسیب پذیر را از مهمترین اولویت نظام سلامت دانست و افزود: ما با حفظ استقلال سازمان های بیمه گر باید بتوانیم بهره وری نظام سلامت را افزایش دهیم.
وی در این راستا حمایت جدی از سازمانهای بیمه را توسط کلیه دست اندرکاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از اولویت ها دانست.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟