تشدید بارندگی در شمال کشور؛ کاهش ۱۲ درجه‌ای دما از فردا

سازمان هواشناسی کشور هشدار داد از عصر امروز بر شدت بارش در گیلان و مازندران افزوده شده و در چندین استان کشور دما هوا از جمعه تا شنبه ۱۲ درجه‌ ...


اجرای حکم دادستانی درخصوص تخلیه واحد تجاری در پایانه بیهقی

مدیر عامل سازمان پایانه ها و پارک سوارهای شهرداری تهران گفت: در راستای احقاق حقوق شهروندان، حکم دادستانی در خصوص تخلیه واحد تجاری پایانه بیهقی اجرایی شد.رویای صاحبخانه شدن در لندن

اوضاع بازار مسکن لندن را از برنامه های ارائه شده در اولین سخنرانی «صادق خان»، شهردار تازه این ابرشهر می توان فهمید: «مسئله کلیدی، حل بحران مسکن است.»


خودرویی با امکانات یک هتل+تصاویر

در فاصله بین کنسول و شیشه جلو می توانید گیاهانی مانند بونسای یا برخی از گلها را نگهداری کنید.


رویکرد سازمان بیمه سلامت صیانت از منابع مالی است

رویکرد سازمان بیمه سلامت صیانت از منابع مالی است

جامعه | يكشنبه ۲۴ مرداد ۹۵ ساعت ۲۳:۲۸ | نسخه چاپي

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: رویکرد امروز سازمان بیمه سلامت ایران صیانت از منابع مالی است.
به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر محمد جواد کبیر امروز در دیدار با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن ارائه گزارش از عملکرد این سازمان در دولت تدبیر و امید گفت: ما توانستیم گام بزرگی را در اجرای پوشش بیمه همگانی در کشور برداشته و در این راستا حدود ۱۰ میلیون نفر از جمعیت مستضعف و نیازمند را تحت پوشش بیمه سلامت همگانی قرار دهیم.
وی افزود: این عملکرد برگ زرینی در کارنامه نظام سلامت در دولت یازدهم بود که توسط سازمان بیمه سلامت ایران اجرایی و عملیاتی شد.
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران تحقق بیمه همگانی را در کشور همواره یکی از آرزوهای انقلاب عنوان کرد و متذکر شد: امروزه اندیشیدن تمهیدات لازم برای تجمیع منابع سلامت برای دسترسی بیشتر به خدمات و افزایش کارآیی در برخورداری مردم از سطح خدمات سلامت یک ضرورت است که باید مورد توجه و پیگیری جدی قرار گیرد.
وی یادآور شد: ما باید پایداری، مدیریت درست و بهینه منابع را برای کاهش تقاضای القایی در کشور داشته باشیم تا بتوانیم بیش از پیش منابع را درست مدیریت کنیم.
کبیر، توجه به اقشار آسیب پذیر را از مهمترین اولویت نظام سلامت دانست و افزود: ما با حفظ استقلال سازمان های بیمه گر باید بتوانیم بهره وری نظام سلامت را افزایش دهیم.
وی در این راستا حمایت جدی از سازمانهای بیمه را توسط کلیه دست اندرکاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از اولویت ها دانست.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: