اولین خودروی جاده ای فراری (+عکس)

در آن زمان این خودروی اسپورت 125S به یک موتور V12 با خروجی 118 اسب‌بخار مجهز شد. می‌توانید این قدرت و موتور را با آخرین تولیدی کارخانه فراری یعنی ...


با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.


روحانی: کینه را کنار بگذاریم، به‌فکر مسائل جناحی نباشیم

رئیس جمهور با اعلام اینکه سال 95 سال بسیاری از گشایش‌ها بود، اظهار امیدواری کرد که در سال 96 این گشایش‌ها ادامه پیدا کند.


بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.


رویکرد سازمان بیمه سلامت صیانت از منابع مالی است

رویکرد سازمان بیمه سلامت صیانت از منابع مالی است

جامعه | يكشنبه ۲۴ مرداد ۹۵ ساعت ۲۳:۲۸ | نسخه چاپي

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: رویکرد امروز سازمان بیمه سلامت ایران صیانت از منابع مالی است.
به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر محمد جواد کبیر امروز در دیدار با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن ارائه گزارش از عملکرد این سازمان در دولت تدبیر و امید گفت: ما توانستیم گام بزرگی را در اجرای پوشش بیمه همگانی در کشور برداشته و در این راستا حدود ۱۰ میلیون نفر از جمعیت مستضعف و نیازمند را تحت پوشش بیمه سلامت همگانی قرار دهیم.
وی افزود: این عملکرد برگ زرینی در کارنامه نظام سلامت در دولت یازدهم بود که توسط سازمان بیمه سلامت ایران اجرایی و عملیاتی شد.
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران تحقق بیمه همگانی را در کشور همواره یکی از آرزوهای انقلاب عنوان کرد و متذکر شد: امروزه اندیشیدن تمهیدات لازم برای تجمیع منابع سلامت برای دسترسی بیشتر به خدمات و افزایش کارآیی در برخورداری مردم از سطح خدمات سلامت یک ضرورت است که باید مورد توجه و پیگیری جدی قرار گیرد.
وی یادآور شد: ما باید پایداری، مدیریت درست و بهینه منابع را برای کاهش تقاضای القایی در کشور داشته باشیم تا بتوانیم بیش از پیش منابع را درست مدیریت کنیم.
کبیر، توجه به اقشار آسیب پذیر را از مهمترین اولویت نظام سلامت دانست و افزود: ما با حفظ استقلال سازمان های بیمه گر باید بتوانیم بهره وری نظام سلامت را افزایش دهیم.
وی در این راستا حمایت جدی از سازمانهای بیمه را توسط کلیه دست اندرکاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از اولویت ها دانست.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟