خودروی احتمالی سال 2040 بنز+تصاویر

بر خلاف مدل استریم لاینر W196 اصلی، خودروی طراح کره‌ای یک کابین کاملا بسته داشته و به سامانه‌های کمکی آیرودینامیکی به روز مجهز شده است. از طرفی یک بالک نیز در پشت کابین برای شکاف بیشتر هوا قرار گرفته است.


سقوط مرد جوان در کانال فونداسیون ساختمان (+عکس)

یک مرد جوان به کانال فونداسیون ساختمانی سقوط کرد و دچار شکستگی شدیدی شد.


ثروت این ۸ نفر با دارایی نیمی از مردم جهان برابری می‌کند

شکاف طبقاتی و مالی در جهان بهحدی رسیده است که در حال حاضر ثروت هشت مرد به اندازه ۳.۶ میلیارد جمعیت جهان است.


تصاویر تاریخی از مصاحبه مطبوعاتی امام پس از فرار شاه

پس از خروج شاه از کشور مردم در کوتاه‌ترین زمان ممکن، از طریق سازماندهی مساجد برقراری امنیت در بیشتر نقاط تهران را به عهده گرفتند و عملا ارتش ...


آشپزخانه شاداب تر با اصول فنگ شویی!+تصاویر

حضور انرژی مثبت در هر فضایی از دکوراسیون داخلی شما لازم و ضروری است. قوانین فنگ شویی که بیشتر آنها بر مبنای کاربرد، ایمنی و نظافت فضا تعریف شده اند به شما کمک می کنند بتوانید فضایی مطابق با نیازهای خود و در حقیقت ...


رویکرد سازمان بیمه سلامت صیانت از منابع مالی است

رویکرد سازمان بیمه سلامت صیانت از منابع مالی است

جامعه | يكشنبه ۲۴ مرداد ۹۵ ساعت ۲۳:۲۸ | نسخه چاپي

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: رویکرد امروز سازمان بیمه سلامت ایران صیانت از منابع مالی است.
به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر محمد جواد کبیر امروز در دیدار با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن ارائه گزارش از عملکرد این سازمان در دولت تدبیر و امید گفت: ما توانستیم گام بزرگی را در اجرای پوشش بیمه همگانی در کشور برداشته و در این راستا حدود ۱۰ میلیون نفر از جمعیت مستضعف و نیازمند را تحت پوشش بیمه سلامت همگانی قرار دهیم.
وی افزود: این عملکرد برگ زرینی در کارنامه نظام سلامت در دولت یازدهم بود که توسط سازمان بیمه سلامت ایران اجرایی و عملیاتی شد.
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران تحقق بیمه همگانی را در کشور همواره یکی از آرزوهای انقلاب عنوان کرد و متذکر شد: امروزه اندیشیدن تمهیدات لازم برای تجمیع منابع سلامت برای دسترسی بیشتر به خدمات و افزایش کارآیی در برخورداری مردم از سطح خدمات سلامت یک ضرورت است که باید مورد توجه و پیگیری جدی قرار گیرد.
وی یادآور شد: ما باید پایداری، مدیریت درست و بهینه منابع را برای کاهش تقاضای القایی در کشور داشته باشیم تا بتوانیم بیش از پیش منابع را درست مدیریت کنیم.
کبیر، توجه به اقشار آسیب پذیر را از مهمترین اولویت نظام سلامت دانست و افزود: ما با حفظ استقلال سازمان های بیمه گر باید بتوانیم بهره وری نظام سلامت را افزایش دهیم.
وی در این راستا حمایت جدی از سازمانهای بیمه را توسط کلیه دست اندرکاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از اولویت ها دانست.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟