جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


دختر وحشی با 13 فوتبالیست معروف رابطه غیر اخلاقی داشت+ عکس دختر و نام سه بازیکن فوتبال

حدود 13 فوتبالیست معروف نگران هستند که این دختر 21 ساله افشاگری کند و نام تمام آنها را اعلام کند.


عکس تاریخی رهبر انقلاب در حرم امام رضا(ع)

در تصویر زیر عکس تاریخی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حرم مطهر امام رضا علیه‌السلام را می‌بینید.


سؤال بزرگی که مهران مدیری مسکوت می‌گذارد

مهران مدیری جمعه شب نیز بخش قابل توجهی از برنامه «دورهمی» را به توجیه و توضیح درباره مواضع سیاسی‌اش در زمان انتخابات اختصاص داد.


سبک رانندگی‌تان درمورد شخصیت شما چه می‌گوید

تام واندربیت، نویسنده کتاب «ترافیک: آنچه رانندگی درمورد شخصیت ما می‌گوید» در کتاب خود می‌نویسد، «باتوجه به اینکه خیلی از ما زمان بسیار زیادی را در ترافیک می‌گذرانیم تا در کنار خانواده و صرف غذا، ارزشش را دارد که کمی عمیق‌تر به این تجربه نگاه کنیم.»


انتقاد شدید ناطق نوری از وزیر ورزش، روزبهانی و کمیته المپیک

انتقاد شدید ناطق نوری از وزیر ورزش، روزبهانی و کمیته المپیک

ورزش | دوشنبه ۲۵ مرداد ۹۵ ساعت ۷:۱۲ | نسخه چاپي

رئیس فدراسیون بوکس در تازه‌ترین صحبت‌هایش با انتقاد شدید از وزیر ورزش و احسان روزبهانی، از انتخاب دو مربی کوبایی برای تیم ملی خبر داد و گفت: برای روزبهانی ۴۰۰ میلیون تومان هزینه کردیم.
به گزارش خبرگزاری مهر، احمد ناطق نوری در نشست خبری این فدراسیون به شدت از کمیته ملی المپیک، وزارت ورزش و احسان روزبهانی تنها بوکسور ایرانی حاضر در المپیک انتقاد و اعلام کرد که دو مربی کوبایی برای تیم ملی انتخاب می‌کند.
ناطق نوری با اشاره به روند فعالیت فدراسیون بوکس در بیش از ۲۰ سال گذشته، گفت: ما کار را در فدراسیون بوکس با مشقت فراوان آغاز کردیم. معلوم نشد چرا رشته بوکس را حرام اعلام کردند، با همه مشکلات توانستیم خودمان را جا بیندازیم و در مسابقات بین‌المللی نیز حضور داشته باشیم.
امیدواری به تعامل با صدا و سیما
وی افزود: اما متأسفانه هنوز صدا و سیما با ما آشتی نکرده و مشکلات پابرجا است. امیدواریم با رئیس جدید سازمان صدا و سیما تعامل داشته باشیم.
وزیر ارادتی به بوکس ندارد
رئیس فدراسیون بوکس با انتقاد از عدم حمایت وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک از ورزش بوکس، گفت: وزیر ورزش و جوانان هیچ ارادتی نسبت به بوکس ندارد. وقتی ما رئیس فدراسیون جهانی بوکس را پیش محمود گودرزی وزیر ورزش بردیم، وی در نزد این شخصیت جهانی گفت «بوکس رشته خوبی نیست و به ورزشکار ضربه می‌زند.» وقتی خود وزیر هیچ عنایتی به این رشته ندارد، چه توقعی می‌توان از دیگران داشت.
در کمیته المپیک هرکس یک سازی می‌زند
وی ادامه داد: در کمیته ملی المپیک نیز هر کدام از آقایان یک ساز می‌زنند. به نظرم ما هم بیخود چند سال وقتمان را در این رشته هدر داده‌ایم. وقتی ورزشکار و مربی ما از وزیر ورزش و جوانان وقت ملاقات می‌خواهند، هیچ‌کدام از مسئولان وزارتخانه به آنها نمی‌گویند که شما باید با مسئول فدراسیون‌تان به ملاقات بیایید.
احدی و روزبهانی در ملاقات با وزیر ۱۴ میلیون تومان گرفتند!
رئیس فدراسیون بوکس خاطرنشان کرد: روزبهانی و احدی در ملاقات اختصاصی با وزیر ورزش و جوانان که در غیاب من انجام شد، هر کدام ۱۴ میلیون تومان گرفتند که این هزینه از بودجه فدراسیون کم می‌شود.
بودجه فدراسیون صرف بوکس شد نه چیز دیگری
ناطق نوری با بیان اینکه حقوق‌بگیر فدراسیون بوکس نیست، ادامه داد: من نه تنها حقوقی از فدراسیون نمی‌گیرم، بلکه مدام به دنبال تأمین حقوق دیگران هم هستم؛ این ناسپاسی است که بگویند ناطق نوری کاری نکرده است. در سال ۹۴ بودجه فدراسیون فقط صرف خود بوکس شد و تا امروز یک دینار از پول فدراسیون را برای چیز دیگری صرف نکرده‌ایم. آن وقت روزبهانی و احدی مدام مصاحبه می‌کنند و پشت تریبون می‌روند که فدراسیون به ما پول نمی‌دهد.
روزبهانی به اردوهای مختلف رفت
رئیس فدراسیون بوکس ضمن اشاره به هزینه‌های صرف شده برای احسان روزبهانی، به اعزام‌های وی به تورنمنت و اردوهای بین‌المللی اشاره کرد و گفت: روزبهانی در حالی از عدم اعزام به اردوهای بین‌المللی می‌گوید که من خودم با وی در اردوی ایتالیا بودم. آنها ۱۰ روز در این کشور حضور داشتند و تمام هزینه‌ها توسط فدراسیون‌ پرداخت می‌شد. بعد از آن به ترتیب به ترکیه، آذربایجان و سپس چین اعزام شد؛ پس چگونه روزبهانی از عدم اعزام به مسابقات می‌گوید؟
چرا هزینه‌های ما را به حساب نیاوردند
وی با اشاره به اکبر احدی سرمربی اختصاصی روزبهانی عنوان کرد: احدی کارمند وزارت ورزش در شمیرانات است. ما برای او مأموریت گرفتیم تا با حفظ حقوقش، در فدراسیون بوکس به عنوان سرمربی فعالیت کند و علاوه بر حقوق خودش، ماهیانه ۴۰۰ هزار تومان هم اضافه به وی پرداخت می‌کردیم. وقتی روزبهانی سهمیه المپیک گرفت، شخصاً ۱۰ میلیون به وی پاداش دادم. کمیته ملی المپیک نیز پاداشی به همین مبلغ برای او در نظر گرفت. علاوه بر آن احسان ماهیانه ۲ میلیون تومان از فدراسیون (از زمان کسب سهمیه المپیک) حقوق می‌گرفت اما او و مربی‌اش این هزینه‌ها را به حساب نیاوردند.
خودم را برای احسان روزبهانی به خطر انداختم
ناطق نوری با اشاره به اسکان اختصاصی روزبهانی در هتل آکادمی ملی المپیک گفت: سوئیتی جداگانه برای روزبهانی در محل آکادمی ملی المپیک در نظر گرفته بودیم و حتی هزینه اسکان و تغذیه حریفان تمرینی احسان را نیز پرداخت می‌کردیم. روزبهانی ۲۰ هزار دلار بابت حضور در لیگ نیمه حرفه‌ای دریافت کرد که طبق قانون APB باید ۳۰ درصد از آن را به فدراسیون می‌داد. من نه تنها این ۳۰ درصد را دریافت نکردم، بلکه حتی خودم را به خطر انداختم و مبلغ ۲۰ هزار دلاری احسان را همراه با خود به ایران آوردم و به وی پرداخت کردم.
۴۰۰ میلیون تومان، هزینه‌های بوکسور المپیکی ایران
در ادامه این نشست خبری پس از اعلام ریز هزینه‌ فدراسیون بوکس در سال ۹۴، مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان کل هزینه‌های صرف‌شده برای روزبهانی اعلام شد.
رئیس فدراسیون بوکس در این خصوص گفت: احسان روزبهانی با رایزنی از وزارت ورزش، ماهیانه دو میلیون تومان حقوق می‌گرفت. فدراسیون روی احسان سرمایه‌گذاری کرده بود و او می‌بایست همانطور که اعلام شد ۳۰ درصد از هزینه APB را به ما پرداخت می‌کرد اما ما از این مبلغ گذشتیم.
چرا بدون رئیس فدراسیون به وزارت ورزش می‌رفتند
وی با اشاره به حمایت‌های وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک از روزبهانی گفت: احسان زیر چتر دفاع کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان رفته است. مدام آقایان هاشمی، گودرزی و شهنازی می‌گفتند از احسان حمایت کنید، آیا لازم نیست وقتی یک ورزشکار و مربی‌اش برای گرفتن وقت به وزارت ورزش و جوانان می‌روند، رئیس فدراسیون نیز دعوت شود؟
احدی قدش کوتاه است اما شیطنت خاصی دارد
ناطق نوری با انتقاد از اکبر احدی سرمربی اختصاصی روزبهانی گفت: احدی قدش کوتاه است اما شیطنت خاصی دارد، او تلاش می‌کند تا رئیس فدراسیون شود و برای همین ما را تخریب می‌کند بلکه به این جایگاه برسد. امیدوارم هر چه صلاح است، همان اتفاق بیفتد.
روزبهانی تازه ۱۰ شب در کافی شاپ و رستوران بود!
رئیس فدراسیون بوکس در ادامه در خصوص روزبهانی هم گفت: کسی که می‌خواهد قهرمان شود، باید فاکتورهای خاصی داشته باشد. حداقل آن این است که خوابش باید درست باشد. روزبهانی تازه ۱۰ شب در رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها بود؛ با این شرایط نمی‌شود به مدال المپیک رسید.
۲ مربی از کوبا برای تیم ملی می‌آوریم
وی در خصوص وضعیت آینده کادر فنی تیم ملی بوکس گفت: اگر من همچنان در فدراسیون بوکس باشم، دو مربی خوب و جوان از کوبا جذب خواهیم کرد.
وزیر می‌گوید بوکس مغز را فرسوده می‌کند!
ناطق نوری ادامه داد: متأسفانه ما بدشانس هستیم و نفر نخست ورزش کشور مخالف بوکس است و می‌گوید این رشته سلول‌های مغز را فرسوده می‌کند! یک بار وقتی وزیر ورزش چنین اظهارنظری کرد، من برایش توضیح دادم که مجموعه‌ای در دانشگاه هاپکینز آمریکا بر روی این مسائل بررسی کرده و حتی بوکسورها را ورزشکارانی بسیار هوشیار معرفی کرده است.
روزبهانی مثل یک بوکسور مبتدی بود
رئیس فدراسیون بوکس با اشاره به مبارزه روزبهانی در المپیک ۲۰۱۶ ریو گفت: احسان مانند یک بوکسور مبتدی بازی می‌کرد، مثل کسی که اصلاً بوکس بازی کردن را بلد نیست و متأسفانه نتیجه را هم واگذار کرد.
اشتباه بزرگم بازگشت به فدراسیون بوکس بود!
وی در پاسخ به سؤال خبرگزاری مهر در این خصوص که آیا کنار گذاشتن اکبر احدی پس از بازی‌های آسیایی اینچئون، اشتباه بزرگ فدراسیون بوکس نبود؟ گفت: اصلاً اشتباه بزرگ من این بود که به فدراسیون بوکس آمدم. احدی سفره‌اش را از استکی و سایر مسئولان جدا کرد، او بدون هماهنگی با ما، افرادی را در کنار خودش قرار می‌داد و بعد خواست که به صورت جداگانه تنها با روزبهانی کار کند؛ این شرایط برای ما قابل قبول نیست و احدی بهتر است به کار خودش به عنوان کارمند وزارت ورزش بپردازد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟