با اعضای کابینه ترامپ آشنا شوید

کابینه ترامپ تقریباً شکل گرفته است و به نظر می رسد که تا این لحظه ترکیب کابینه او بدین شکل باشد.


نگاهی به برنامه ششم توسعه / چرا سن بازنشستگی زنان کاهش یافت؟

 شاخص‌های بیمه‌ای و اقتصادی صندوق‌های بازنشستگی ایران به وضعیت بحرانی و خاص بودن نظام بیمه‌ای کشور اشاره دارد که به دلیل حساسیت موضوع، نظام سیاسی و اقتصادی کشور را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد. در ...تولید 28 میلیون خودرو در چین/ نام شرکای شرکتهای ایرانی در میان 15 تولیدکننده برتر چین

میزان فروش خودرو های چینی با بهره گیری از سیاست ملی کاهش مالیات در صورت خرید خودرو هایی با حجم موتور 1.6 لیتر و یا کمتر، افزایش یافته است.


خوشگذرانی بازیگران زن و مرد ایرانی در خارج از کشور (۲)+ تصاویر

تصاویر متفاوت از چهره های مشهور در شبکه های اجتماعی


سفر یک هیئت نظامی اقلیم کردستان عراق به‌ تهران

سفر یک هیئت نظامی اقلیم کردستان عراق به‌ تهران

جهان | شنبه ۲۳ مرداد ۹۵ ساعت ۱۶:۱۶ | نسخه چاپي

بر اساس اخبار درز کرده‌ در رسانه‌ های اقلیم کردستان عراق، امروز هیئتی نظامی از کردهای عراقی وارد تهران خواهند شد.
به‌ گزارش خبرگزاری مهر به‌ نقل از پایگاه‌ خبری ملت، یک مقام دولتی در اقلیم کردستان عراق به‌ سایت شهرپرس در این اقلیم اعلام کرده‌ است که‌ امروز هیئتی نظامی از کردهای عراقی وارد تهران خواهند شد.
بر اساس این گزارش، سفر هیئت نظامی اقلیم کردستان عراق با دعوت دولتمردان کشورمان انجام می شود و در این دیدار مسائل امنیتی مابین دو طرف مورد بررسی مجدد قرار خواهند گفت.
در گزارش منتشر شده‌ در رسانه‌ های اقلیم کردستان عراق آمده‌ است که‌ در این سفر، وزیر پیشمرگه‌ و وزیر داخله‌ اقلیم کردستان حضور دارند و این سفر با هماهنگی و سرپرستی این دو وزیر انجام خواهد شد.
همچنین منبع ذکر شده‌ که‌ نخواسته‌ نامش فاش شود به‌ شهرپرس اعلام کرده‌ است که‌ محور اصلی گفتگوهای دو طرف ناامنی های اخیر در مزرهای ایران و عراق خواهد بود.
شایان ذکر است که‌ ایران و اقلیم کردستان عراق از دیرباز دارای روابط حسنه‌ هستند و مقامات هر دو سو از ناامن شدن مرزها اظهار نگرانی کردند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟