جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


تویوتا هم پیش ایرانی‌ها کم آورد!

ضمیمه طنز «بی قانون» امروز بیشتر به اخبار اجتماعی و فرهنگی منتشرشده روز گذشته واکنش نشان داده است.


گفت‌وگو با زن و مردی که تغییر جنسیت داده‌اند/ چرا «ماه عسل» دعوتمان نمی‌کند؟

نگار لطفعلی‌، مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران ملال جنسیتی ایران می‌گوید: «ترنسکشوال» یعنی گذر از جنسیت.


رکوردشکنی انگلیسی مغرور در جهنم سبز!+ شکست سوپراسپرت الکتریکی توسط مک‌لارن

حدود دو هفته پیش خودرو الکتریکی Nio EP9، رکورد پیست نوربرگ‌رینگ را شکست و خیلی‌ها را شگفت زده کرد. اما این رکوردشکنی مدت زیادی دوام نداشت و حالا ...


ادعای عجیب مردان شیطانی برای فرار از اتهام آزارگری/ انتقام گیری یا آزار و اذیت گروهی+عکس

ادعای عجیب مردان شیطانی برای فرار از اتهام آزارگری/ انتقام گیری یا آزار و اذیت گروهی+عکس

حوادث | شنبه ۲۳ مرداد ۹۵ ساعت ۱۱:۲۹ | نسخه چاپي

پسر نوجوان وقتی توانست از دام شیطانی 3 مرد جوان فرار کند از پلیس کمک خواست اما این مردان ادعا می کنند شاکی پرونده خودش یک آزارگر شیطانی است و برای ترساندن و پایان دادن آزار و اذیت هایش به سراغش رفتیم و هیچ تصمیم شومی در ذهن نداشته اند.
به گزارش رکنا، اوایل مرداد ماه امسال بود که پسر 14 ساله ای به نام ارسلان با چهره ای آشفته و به هم ریخته پای در دادسرای امور جنایی تهران گذاشت و از ماجرای فرار از دست مردان شیطانی پرده برداشت.
بدین ترتیب بازپرس آرش سیفی از شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران دستور داد تا تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران برای تحقیقات و دستگیری 3 متهم این پرونده وارد عمل شدند.
کارآگاهان در گام نخست طعمه مردان آزارگر را هدف تحقیق قرار دادند و ارسلان گفت: چندی پیش با یکی از بچه محل هایمان به نام آرش درگیر شدم و بعد از کتک کاری، آرش به سراغ دامادشان رفت و از او برای انتقام گیری از من کمک خواست.
وی گفت: داماد جوان و 2 تن دیگر از دوستانش با شنیدن این ماجرا برای انتقام گیری به سراغم آمدند و به خرابه ای بردند و قصد آزار و اذیت مرا داشتند که صدای آژیر پلیس به صدا در آمد که آنها هل شدند و برای اینکه دست شان رو نشود مرا رها کردند که از ترس داخل داروخانه ای رفتم و تنها شاهد من دوربین مداربسته آن داروخانه است که نشان می دهد با چه ترس و دلهره ای به آنجا پناه بردم.
در ادامه تحقیقات ماموران با اطلاعات به دست آمده توانستند مخفیگاه این 3 مرد آزارگر را ردزنی کنند و در عملیاتی همزمان 3 متهم در غرب تهران دستگیر شدند.
کاوش های ابتدایی ماموران از 3 جوان نشان از آن داشت که همگی متاهل هستند وسابقه ای ندارند.
داماد خانواده و دوستانش وقتی شنیدند که به چه اتهامی دستگیر شدند شوکه شده و ادعای عجیبی را پیش روی بازپرس سیفی قرار دادند.
داماد جوان گفت: روز حادثه از سرکار به خانه می رفتم که برادرزنم، آرش به من زنگ زد و درحالیکه بغض مانع صحبت کردنش شده بود خواست تا برای کمک به سراغش بروم.
نگران شده بودم و با سرعت خودم را به خانه مادرزنم رساندم که دیدم آرش و یکی از دوستانم سرکوچه سرگرم صحبت کردن است و با دیدن من اشک از چشمانش جاری شد.
چهره دوستم نیز برافروخته بود تا اینکه از آرش خواستم آرام باشد و حرف بزند که متوجه گرفتار شدن برادرزنم در دام شیطانی 6 بچه محل شدم.
وی گفت: شنیدم که 6 تن از بچه محل ها، آرش را به بهانه قلیان کشیدن به پشت بام خانه ای بردند و او را هدف نیت شیطانی خود قرار دادند و آرش را تهدید کردند که اگر درباره این ماجرا به کسی حرفی بزند صدای ضبط شده اش را بین پسرهای محل پخش می کنند و آبرویش را می برند و صبح امروز نیز از برادرزنم خواسته بودند تا عصر باید در خلوتگاه آنها حاضر شود و در غیر اینصورت صدایش در محل پخش می شود.
وی افزود: عصبانی شده بودم و در حال صحبت با آرش بودم که ناگهان پسر نوجوانی وارد داروخانه شد که برادرزنم او را با دست نشان داد و گفت ارسلان یکی از افراد آزارگر است.
ارسلان داخل داروخانه شده بود که در این لحظه یکی از دوستانم به سراغش رفت و او را به بیرون از داروخانه کشاند و وقتی پسر نوجوان در برابر من و آرش قرار گرفت به اقدام شومش اعتراف کرد و همان لحظه یکی دیگر از دوستانمان به جمع ما پیوست و قرار شد ارسلان دیگر همدستانش را به ما لو بدهد.
داماد جوان گفت: همراه ارسلان سوار بر موتور یکی از دوستانم شدیم و به پارکی که در نزدیکی خانه مان بود رفتیم تا دیگر همدستان این نوجوان آزارگر را شناسایی کنیم.
وقتی وارد پارک شدیم ارسلان پسر نوجوانی را که در پارک ایستاده بود را نشان داد وادعا کرد که همه این اتفاقات از سوی او بوده که با سرعت به سمتش رفتیم و در این لحظه متوجه فرار ارسلان شدیم و زمانیکه به سراغ پسر نوجوانی را که ارسلان به ما نشان داده بود رفتیم فهمیدیم که این نوجوان اصلا از ماجرای آزارگری اطلاعی ندارد و ارسلان برای فرار از دست ما به دروغ این پسر را معرفی کرده است.
وی در پایان گفت: ما اصلا قصد آزار و اذیت نداشتیم و فقط می خواستیم آنها را بترسانیم که دیگر مزاحم برادرزنم نشوند.
بنا به این گزارش، بازپرس آرش سیفی در این مرحله دستور بازداشت 3 مرد جوان را به اتهام آدم ربایی صادر کرد و تحقیقات برای صحت داستانسرایی های 2 طرف پرونده ادامه دارد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟