سبک رانندگی‌تان درمورد شخصیت شما چه می‌گوید

تام واندربیت، نویسنده کتاب «ترافیک: آنچه رانندگی درمورد شخصیت ما می‌گوید» در کتاب خود می‌نویسد، «باتوجه به اینکه خیلی از ما زمان بسیار زیادی ...


گزارشی از جنجال‌آفرینی یک استارتاپ موفق

داستان "اسنپ" چیست؟

شهرام شاهکار خالق اسنپ با بیان این‌که در تابستان ۹۳ با نام تاکسی‌یاب کارمان را شروع کردیم،‌ در رابطه با نحوه شروع به کار اسنپ می‌گوید: خرداد ...


قسمت اول

معرفی خودروهای تشریفات در کشور های جهان

امپراطور ژاپن از تویوتا سنتری، نخست‌وزیر ایتالیا از مازراتی، نخست‌وزیر مالزی از پروتون پردانا، رئیس جمهور چک از اشکودا ساپرپ و پادشاهی بریتانیا ...


عکس تاریخی رهبر انقلاب در حرم امام رضا(ع)

در تصویر زیر عکس تاریخی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حرم مطهر امام رضا علیه‌السلام را می‌بینید.


ادعای عجیب مردان شیطانی برای فرار از اتهام آزارگری/ انتقام گیری یا آزار و اذیت گروهی+عکس

ادعای عجیب مردان شیطانی برای فرار از اتهام آزارگری/ انتقام گیری یا آزار و اذیت گروهی+عکس

حوادث | شنبه ۲۳ مرداد ۹۵ ساعت ۱۱:۲۹ | نسخه چاپي

پسر نوجوان وقتی توانست از دام شیطانی 3 مرد جوان فرار کند از پلیس کمک خواست اما این مردان ادعا می کنند شاکی پرونده خودش یک آزارگر شیطانی است و برای ترساندن و پایان دادن آزار و اذیت هایش به سراغش رفتیم و هیچ تصمیم شومی در ذهن نداشته اند.
به گزارش رکنا، اوایل مرداد ماه امسال بود که پسر 14 ساله ای به نام ارسلان با چهره ای آشفته و به هم ریخته پای در دادسرای امور جنایی تهران گذاشت و از ماجرای فرار از دست مردان شیطانی پرده برداشت.
بدین ترتیب بازپرس آرش سیفی از شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران دستور داد تا تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران برای تحقیقات و دستگیری 3 متهم این پرونده وارد عمل شدند.
کارآگاهان در گام نخست طعمه مردان آزارگر را هدف تحقیق قرار دادند و ارسلان گفت: چندی پیش با یکی از بچه محل هایمان به نام آرش درگیر شدم و بعد از کتک کاری، آرش به سراغ دامادشان رفت و از او برای انتقام گیری از من کمک خواست.
وی گفت: داماد جوان و 2 تن دیگر از دوستانش با شنیدن این ماجرا برای انتقام گیری به سراغم آمدند و به خرابه ای بردند و قصد آزار و اذیت مرا داشتند که صدای آژیر پلیس به صدا در آمد که آنها هل شدند و برای اینکه دست شان رو نشود مرا رها کردند که از ترس داخل داروخانه ای رفتم و تنها شاهد من دوربین مداربسته آن داروخانه است که نشان می دهد با چه ترس و دلهره ای به آنجا پناه بردم.
در ادامه تحقیقات ماموران با اطلاعات به دست آمده توانستند مخفیگاه این 3 مرد آزارگر را ردزنی کنند و در عملیاتی همزمان 3 متهم در غرب تهران دستگیر شدند.
کاوش های ابتدایی ماموران از 3 جوان نشان از آن داشت که همگی متاهل هستند وسابقه ای ندارند.
داماد خانواده و دوستانش وقتی شنیدند که به چه اتهامی دستگیر شدند شوکه شده و ادعای عجیبی را پیش روی بازپرس سیفی قرار دادند.
داماد جوان گفت: روز حادثه از سرکار به خانه می رفتم که برادرزنم، آرش به من زنگ زد و درحالیکه بغض مانع صحبت کردنش شده بود خواست تا برای کمک به سراغش بروم.
نگران شده بودم و با سرعت خودم را به خانه مادرزنم رساندم که دیدم آرش و یکی از دوستانم سرکوچه سرگرم صحبت کردن است و با دیدن من اشک از چشمانش جاری شد.
چهره دوستم نیز برافروخته بود تا اینکه از آرش خواستم آرام باشد و حرف بزند که متوجه گرفتار شدن برادرزنم در دام شیطانی 6 بچه محل شدم.
وی گفت: شنیدم که 6 تن از بچه محل ها، آرش را به بهانه قلیان کشیدن به پشت بام خانه ای بردند و او را هدف نیت شیطانی خود قرار دادند و آرش را تهدید کردند که اگر درباره این ماجرا به کسی حرفی بزند صدای ضبط شده اش را بین پسرهای محل پخش می کنند و آبرویش را می برند و صبح امروز نیز از برادرزنم خواسته بودند تا عصر باید در خلوتگاه آنها حاضر شود و در غیر اینصورت صدایش در محل پخش می شود.
وی افزود: عصبانی شده بودم و در حال صحبت با آرش بودم که ناگهان پسر نوجوانی وارد داروخانه شد که برادرزنم او را با دست نشان داد و گفت ارسلان یکی از افراد آزارگر است.
ارسلان داخل داروخانه شده بود که در این لحظه یکی از دوستانم به سراغش رفت و او را به بیرون از داروخانه کشاند و وقتی پسر نوجوان در برابر من و آرش قرار گرفت به اقدام شومش اعتراف کرد و همان لحظه یکی دیگر از دوستانمان به جمع ما پیوست و قرار شد ارسلان دیگر همدستانش را به ما لو بدهد.
داماد جوان گفت: همراه ارسلان سوار بر موتور یکی از دوستانم شدیم و به پارکی که در نزدیکی خانه مان بود رفتیم تا دیگر همدستان این نوجوان آزارگر را شناسایی کنیم.
وقتی وارد پارک شدیم ارسلان پسر نوجوانی را که در پارک ایستاده بود را نشان داد وادعا کرد که همه این اتفاقات از سوی او بوده که با سرعت به سمتش رفتیم و در این لحظه متوجه فرار ارسلان شدیم و زمانیکه به سراغ پسر نوجوانی را که ارسلان به ما نشان داده بود رفتیم فهمیدیم که این نوجوان اصلا از ماجرای آزارگری اطلاعی ندارد و ارسلان برای فرار از دست ما به دروغ این پسر را معرفی کرده است.
وی در پایان گفت: ما اصلا قصد آزار و اذیت نداشتیم و فقط می خواستیم آنها را بترسانیم که دیگر مزاحم برادرزنم نشوند.
بنا به این گزارش، بازپرس آرش سیفی در این مرحله دستور بازداشت 3 مرد جوان را به اتهام آدم ربایی صادر کرد و تحقیقات برای صحت داستانسرایی های 2 طرف پرونده ادامه دارد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟