خواندنی هایی درباره جلیقه های ضد گلوله!

جالب است بدانید که این جلیقه ها به راستی ضد گلوله نبوده و عبارت مقاوم در برابر گلوله به منظور تعریف آن ها مناسب تر خواهد بود.


سؤال بزرگی که مهران مدیری مسکوت می‌گذارد

مهران مدیری جمعه شب نیز بخش قابل توجهی از برنامه «دورهمی» را به توجیه و توضیح درباره مواضع سیاسی‌اش در زمان انتخابات اختصاص داد.


خوشگذرانی بازیگران زن و مرد ایرانی در خارج از کشور (۲)+ تصاویر

تصاویر متفاوت از چهره های مشهور در شبکه های اجتماعی


سبک رانندگی‌تان درمورد شخصیت شما چه می‌گوید

تام واندربیت، نویسنده کتاب «ترافیک: آنچه رانندگی درمورد شخصیت ما می‌گوید» در کتاب خود می‌نویسد، «باتوجه به اینکه خیلی از ما زمان بسیار زیادی ...


۲۱ سیاستمدار ایرانی در کدام منطقه تهران زندگی می‌کنند + تصاویر

مقام های ارشد ایرانی در کدام منطقه پایتخت زندگی می کنند؟ در میانه موج فیش حقوقی نگاهی داریم به منازل مسکونی آن‌ها در این شهر. اینکه هر یک کجا ...


جهنم همکاری با "هیلاری"!

سیاست | شنبه ۲۳ مرداد ۹۵ ساعت ۷:۲۱ | نسخه چاپي

فرارو- رونالد کسلر | اگر از خلق‌وخوی دونالد ترامپ پس از برخی حرف‌هایش تعجب می‌کنید، بهتر است او را با هیلاری کلینتون مقایسه کنید.
به گزارش فرارو به نقل از واشنگتن‌تایمز، هیلاری هر روز با مأموران سرویس امنیتی که از او حفاظت می‌کنند با چنان تحقیر و خشونتی برخورد می‌کند که در تیم امنیتی او قرار گرفتند نوعی تنبیه و مجازات محسوب می‌شود.
در کتابم "جزئیات خانواده رئیس‌جمهور: جزئیات زندگی رئیس‌جمهور از زبان عوامل امنیتی"، مأمورانی که زندگی خود را برای او به خطر می‌اندازند از جهنم همکاری و زندگی با هیلاری می‌گویند.
هیلاری درملأعام لبخند می‌زند و رفتار مهربانی دارد. اما به‌ محض اینکه دوربین‌ها خاموش می‌شوند شخصیت نامتعادل، نامهربان و متکبرش نمایان می‌شود.
در اوج رسوایی مونیکا لوینسکی، یک افسر سرویس امنیتی در محدوده چمن جنوبی کاخ سفید پست می‌داد که هیلاری در یک لیموزین سررسید.
یک افسر پلیس سابق آن لحظه را یاد می‌آورد: "بانوی اول از ماشین پیاده شد و افسر به او گفت "صبح‌به‌خیر خانم". او در پاسخ به افسر فحش داد. نمی‌توانستم باور کنم که چنین حرفی از او شنیده‌ام."
همه افرادی که در خدمت هیلاری کلینتون بودند ماجرای "کریستوفر اِمری" که در کاخ سفید کار می‌کرد را به یاد دارند. اشتباهی که مرتکب شد این بود که به باربارا بوش بعد از ترک کاخ سفید کمک کرد. آقای اِمری به باربارا کمک کرده بود با لپ‌تاپش کار کند. حالا بانوی اول سابق مشکل کامپیوتری داشت. اِمری دو بار به باربارا کمک کرد و به همین خاطر هیلاری کلینتون او را اخراج کرد. اِمری که چهار فرزند دارد تا یک سال نتوانست کار دیگری پیدا کند.
یک مأمور سابق سرویس امنیتی می‌گوید: "علناً به ما گفتند کلینتون‌ها نمی‌خواهند شما را ببینند و نمی‌خواهند صدایتان را بشنوند، پس از سر راه ‌کنار برید. اگر هیلاری وارد می‌شد باید پشت پرده‌ها قایم می‌شدیم. سرپرست‌ها به ما می‌گفتند "دارند می‌آیند. پشت پرده‌ها بایستید." یا " از سر راهشان کنار برید و دیده نشوید."
مأمور اف بی آی سابق کوی کوپلند می‌گوید: "هیلاری یک قانون داشت: زمانی که از جایی به‌جای دیگر می‌رود کسی با او حرف نزند. درواقع هر کس که او را از دور می‌دید خودش را در نزدیک‌ترین اتاق پنهان می‌کرد."
مأموری که با آکاپلند کار می‌کرد از این قانون مطلع نبود: او اشتباهی مرتکب شد و درحالی‌که در راهروی دفتر ریاست جمهوری آیزنهاور از روبرویش رد می‌شد به او گفت "صبح‌به‌خیر خانم".
آقای کوپلند می‌گوید: "هیلاری به او پرید و فریاد زد "چطور جرئت می‌کنی؟ دارید شوهر من را نابود می‌کنید." و سپس گفت " کت‌وشلوارت را از کجا می‌خری؟ پنی؟ ] فروشگاه زنجیره‌ای آمریکایی برای قشر متوسط[ "
این مأمور مدت‌ها درباره این برخورد به کسی چیزی نگفت. کوپلند گفت: "بالاخره ماجرا را برای من تعریف کرد. و گفت بهترین کت‌وشلوارم را پوشیده بودم."
لوید بولمن مأمور امنیتی سابق می‌گوید: "هیلاری با مأموران بی‌ادب بود و از افراد امنیتی و نظامی خوشش نمی‌آمد. او به دیدار نظامی‌ها و افسران پلیس نمی‌رفت درحالی‌که اکثر افراد تحت حفاظت این کار را می‌کنند. هیلاری تقریباً با همه رفتار بی‌ادبانه‌ای داشت. جوری رفتار می‌کرد که انگار نمی‌خواهد آنجا حضورداشته باشی."
در کنوانسیون ملی دموکرات‌ها در سال 2000 در لس‌آنجلس، مأموران سرویس مخفی گفتند که کلینتون‌ها دستور داده‌اند مأمورها پست‌هایشان را ترک کنند و زمانی که وارد سالن می‌شوند مانند دزدها در گوشه و کنار سالن خود را پنهان کنند.
مأموری که در آنجا حضور داشت گفت: " به ما گفتند کلینتون‌ها نمی‌خواهند شمارا ببینند."
مأمور دیگری که در کادر او کار کرده می‌گوید: "هیلاری هرگز با ما صحبت نمی‌کرد. اکثراً اعضای خانواده رئیس‌جمهور با ما حرف و لبخند می‌زدند. اما هیلاری هرگز این کار را نکرد."
جف کرین مأمور سابق می‌گوید: "هیلاری به رانندگان سرویس امنیتی برای رد شدن از روی دست‌اندازها فحش می‌داد."
بدتر از همه این بود که مأموران باید رفت‌وآمدهای او را طوری تنظیم می‌کردند که با معشوقه زیبا و بلوند بیل کلینتون روبرو نشود.
یک مأمور در حال خدمت می‌گوید: "هیچ‌کس نمی‌خواهد در کادر هیلاری کلینتون قرار بگیرد. اگر مأموری در کادر او بگیرند، نوعی تنبیه محسوب می‌شود. کار کردن اطراف او بسیار سخت است. او به فریاد زدن بر سر مأموران و تحقیر آن‌ها معروف است و مأمورها نیز مجبورند فروتن باشند و فقط بگویند "بله خانم" و سپس از جلوی چشمش دور شوند."
وی افزود: "حق مأموران نیست که این‌گونه با آن‌ها برخورد شود. آن‌ها آنجا هستند تا کاری انجام دهند و از او حفاظت کنند. آن‌ها برای او زندگی‌شان را به خطر می‌اندازند و در مقابل هیچ احترامی دریافت نمی‌کنند. به همین دلیل مأموران دوست ندارند در کادر او قرار بگیرند."
هیلاری ادعا می‌کند قهرمان طبقه متوسط و مردم به‌اصطلاح عامه خواهد بود. حقیقت این است که او با عوام مانند لجن برخورد می‌کند و از تحقیر زندگی پر از بدبختی آن‌ها لذت می‌برد.
هیچ‌کس چنین فرد پرخاشگر و بدجنسی را حتی در مک‌دونالد هم استخدام نمی‌کند؛ بااین‌حال کلینتون نامزد ریاست جمهوری شده است.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟