طرح تشکیل «ارتش اروپایی» و دلشوره‌های انگلستان

بعد از رای مردم انگلستان به خروج این کشور از اتحادیه اروپا بار دیگر زمزمه هایی درباره تشکیل ارتش واحد اروپایی به گوش می رسد که چالشی بزرگ برای انگلیس محسوب می شود.


گزیده اخبار مهم انتخابات در هفته گذشته

دیدار مهم سران اصولگرا؛ تکرار حمایت اصلاح‌طلبان از روحانی

اخبار انتخابات در هفته گذشته با یک ابلاغیه مهم آغاز شد که در آن، مقام معظم رهبری متن سیاست‌های کلی انتخابات را به روسای قوای سه‌گانه و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ابلاغ کردند. در این هفته جناح‌های سیاسی کشور هم فعالیت‌های آهسته اما پیوسته خود را برای انتخابات ۹۶ ادامه دادند.


پسر عاشق پیشه نامزد سابقش را زیر کتک کشت +تصاویر

پسر عاشق پیشه نامزد سابق خود را با کتک کشت و سعی داشت قتل او را با داستانی مخفی کند.


گزیده اخبار مهم انتخابات در هفته گذشته

دیدار مهم سران اصولگرا؛ تکرار حمایت اصلاح‌طلبان از روحانی

اخبار انتخابات در هفته گذشته با یک ابلاغیه مهم آغاز شد که در آن، مقام معظم رهبری متن سیاست‌های کلی انتخابات را به روسای قوای سه‌گانه و رئیس ...


فرار ۳۲ دیپلمات ترکیه

جهان | شنبه ۲۳ مرداد ۹۵ ساعت ۷:۲۱ | نسخه چاپي

وزیر دفاع ترکیه بار دیگر تأکید کرد که ترکیه به جنگ علیه داعش ادامه خواهد داد و در زمینه همکاری با روسیه براساس منافع خود حرکت خواهد کرد.
به گزارش ایسنا، فیکری ایشیک، وزیر دفاع ترکیه  به خبرگزاری اسپوتنیک گفت: ما به دنبال سرنگونی جنگنده روسی در سوریه تلاش کردیم تا روابط بیشتر دچار تنش نشود. ترکیه به جنگ علیه داعش ادامه خواهد داد و در زمینه همکاری با روسیه براساس منافع خود حرکت خواهد کرد.
وی ضمن اشاره به اینکه هیچ مشکلی بین ترکیه و پیمان ناتو وجود ندارد، گفت: ترکیه و روسیه تصمیمی درباره سوریه گرفته‌اند.
وزیر دفاع ترکیه همچنین گفت: سه وابسته نظامی به دنبال کودتای نافرجام اخیر ناپدیده شده‌اند. ما احتمال می‌دهیم به ایتالیا فرار کرده باشند.
در همین حال مولود چاووش‌اوغلو، وزیر خارجه ترکیه نیز گفت از ۲۰۸ دیپلماتی که پس از کودتای نافرجام ماه گذشته به کشور فراخوانده شدند، از ۳۲ نفر از آنها خبری نیست.
چاووش اوغلو که در کنفرانسی خبری این سخنان را بیان کرد همچنین گفت براساس اطلاعات به دست آمده این دیپلمات‌ها به سایر کشورها گریخته‌اند.
ترکیه اخیرا شاهد کودتای نافرجام ارتش بود که به دنبال آن هزاران تن بازداشت شدند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: