سفیر ایران با کالسکه سلطنتی به کاخ ملکه رفت و استوارنامه اش تقدیم ملکه الیزابت دوم کرد+تصاویر

سفیر ایران در انگلستان امروز استوارنامه اش را طی تشریفاتی به ملکه انگلیس تقدیم کرد.


روسیه تولید نفت خود را ۳۰۰ هزار بشکه در روز کاهش می‌دهد

مذاکرات ما با کشورهای غیر عضو اوپک به ماه اجازه می دهد تا انتظار داشته باشیم برخی کشورها به این توافق بپیوندند و مجموعا در کاهش حدود 300 هزار ...


مجله پیپل جذاب ترین مرد سال 2016 را معرفی کرد+تصاویر

مجله People در جدیدترین شماره اش دواین جانسون Dwayne Johnson ملقب به راک The Rock را به عنوان جذاب ترین مرد سال 2016 معرفی کرد. به همین بهانه عکس های این هنرمند ...


ژنرال ضد ایران وزیر دفاع آمریکا می شود؟

دونالد ترامپ» رئیس جمهوری منتخب آمریکا، ژنرال بازنشسته «جیمز ماتیس» فرمانده پیشین «یگان نیروهای مشترک آمریکا» را به عنوان وزیر دفاع تیم خود ...


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


طاهری: به خاطر بی‌احترامی قرارداد رضائیان را پاره کردیم

ورزش | جمعه ۲۲ مرداد ۹۵ ساعت ۱۵:۲۳ | نسخه چاپي

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: در بازی مقابل صبا بخت و اقبال یار ما نبود اما توانستیم در نهایت برنده شویم.

علی اکبر طاهری بعد از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل صبای قم اظهارداشت: بازی خوبی بود، در نیمه اول می‌توانستیم بیشتر گل بزنیم اما بخت و اقبال یار ما نبود، در مجموع عملکرد خوبی داشتیم و روز به روز بهتر خواهیم شد.

وی در مورد اینکه بخشی از تبلیغات اسپانسر پرسپولیس در نیمه دوم از کنار زمین برداشته شد، عنوان کرد: ما قبل از بازی به طور مفصل با مهدی تاج صحبت کردیم و بحث سامانه تبلیغاتی جدیدی بود که سازمان لیگ گذاشته است. رایزنی های لازم و صحبت‌های مورد نظر انجام شد و قرار شد اقدامات لازم در رابطه با تبلیغات انجام بگیرد. درخواست کردیم که تبلیغ سامانه مورد نظر سازمان لیگ جلوگیری شود که این مسئله با ممانعت ناظران مسابقه همراه شد که در نهایت این کار در پایان نیمه اول انجام شد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در رابطه با بحث رامین رضاییان عنوان کرد: این مسئله تکراری است و از شما درخواست می‌کنم یک موضوع جدید را مورد پرسش قرار دهید، چند بار در این مورد باید صحبت کنم؟

وی افزود: ما پرونده رضاییان را براساس شکایتی که کردیم پیگیری می‌کنیم، ما در ابتدای امر او را به جلسه آوردیم و خواستیم برای حل مشکلش راهکاری را پیدا کنیم به همین خاطر با او قرارداد بستیم تا رضایت سرمربی را برای حضورش در تیم بگیریم، سپس متوجه شدیم برانکو اقبالی به ادامه همکاری با رضاییان ندارد. این مسئله را به هیأت مدیره بردیم که آنها هم به این مسئله راضی نبودند تا اینکه روز گذشته حمید استیلی به باشگاه آمد و همزمان علی پروین هم تماس گرفت که در ابتدای امر به خاطر اینکه تلفن همراهم روی حالت بی‌صدا بود متوجه تماس او نشدم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: در ادامه با پروین تماس گرفتم و با او حرف زدم، به این نتیجه رسیدیم که بهتر است او به صورت قرضی به تیم دیگری برود که نیم‌فصل یا سال بعد به پرسپولیس بازگردد. ما این مسئله را دنبال می‌کردیم تا اینکه رویکرد رضاییان هم کم کم عوض شد و دیدیم با این وضعیت به باشگاه بی‌احترامی می‌شود، پرسپولیس باشگاهی است که اسم‌های بزرگی مانند علی پروین، حسین کلانی، همایون بهزادی، حمید استیلی، مهدی مهدوی‌کیا و علی کریمی در آن حضور داشتند، ما نمی‌توانیم اجازه دهیم بی‌احترامی به نام پرسپولیس شود به همین خاطر گفتیم قرارداد رضاییان پاره شود و جایی برای او دیگر نداریم.

طاهری در رابطه با اینکه چرا گولج جذب شده و از روی سکوها کار را دنبال می‌کند، اظهارداشت: این مسئله مربوط به بحث فنی است و از برانکو سئوال کنید. به هر حال هر تیم 25 بازیکن دارد که نمی‌تواند از همه نفرات استفاده کند.

وی در مورد اینکه رضاییان چه بی احترامی کرده است، عنوان کرد: وارد جزئیات نشوید. ما شکایت قبلی را از این بازیکن دنبال می‌کنیم و در کمیته انضباطی این بحث پیگیری می‌شود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در رابطه با دلیل جذب بازیکنان اوکراینی و ابهاماتی که در نحوه جذب آنها وجود دارد، تصریح کرد: برانکو در این رابطه باید صحبت کند. او بعد از بررسی‌هایی که کرد گفت این بازیکنان به ایران بیایند و او بهتر می‌تواند در این رابطه نظر بدهد.

طاهری در مورد نحوه پاداش‌هایی که برای تیم در نظر می‌گیرد، گفت: در این مورد سیاستی داریم که با کادر فنی هماهنگ است و براساس آن اقدام می‌کنیم.

منبع: فارس

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: