واقعیت‌های پنهان در مورد سروش و پرسپولیس

محمدعلی ترکاشوند مسئول نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس می‌گوید: «من با رفیعی حرف زدم و قرار شد طی یکی، دو روز آینده ما او را ببینم و صحبت کنیم. حرف‌هایی مطرح شده که فکر می‌کنم امیدی برای بازگشت رفیعی وجود داشته باشد.»


در جلسه ترامپ با مدیران غول‌های آی تی چه گذشت؟

ترامپ در دومین ملاقات با غول‌های آی تی گفت: بازسازی زیرساخت‌های آی تی آمریکا در 10 سال باعث صرفه‌جویی 1 تریلیون دلاری در نهادهای دولتی می شود ...


برداشت نیلوفر آبی در عکس روز نشنال جئوگرافیک + عکس

عکس روز نشنال جئوگرافیک به برداشت نیلوفر آبی توسط یک زن ویتنامی در دلتا مکونگ (Mekong Delta) این کشور اختصاص یافته است.


در جلسه ترامپ با مدیران غول‌های آی تی چه گذشت؟

ترامپ در دومین ملاقات با غول‌های آی تی گفت: بازسازی زیرساخت‌های آی تی آمریکا در 10 سال باعث صرفه‌جویی 1 تریلیون دلاری در نهادهای دولتی می شود ...


جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


طاهری: به خاطر بی‌احترامی قرارداد رضائیان را پاره کردیم

ورزش | جمعه ۲۲ مرداد ۹۵ ساعت ۱۵:۲۳ | نسخه چاپي

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: در بازی مقابل صبا بخت و اقبال یار ما نبود اما توانستیم در نهایت برنده شویم.

علی اکبر طاهری بعد از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل صبای قم اظهارداشت: بازی خوبی بود، در نیمه اول می‌توانستیم بیشتر گل بزنیم اما بخت و اقبال یار ما نبود، در مجموع عملکرد خوبی داشتیم و روز به روز بهتر خواهیم شد.

وی در مورد اینکه بخشی از تبلیغات اسپانسر پرسپولیس در نیمه دوم از کنار زمین برداشته شد، عنوان کرد: ما قبل از بازی به طور مفصل با مهدی تاج صحبت کردیم و بحث سامانه تبلیغاتی جدیدی بود که سازمان لیگ گذاشته است. رایزنی های لازم و صحبت‌های مورد نظر انجام شد و قرار شد اقدامات لازم در رابطه با تبلیغات انجام بگیرد. درخواست کردیم که تبلیغ سامانه مورد نظر سازمان لیگ جلوگیری شود که این مسئله با ممانعت ناظران مسابقه همراه شد که در نهایت این کار در پایان نیمه اول انجام شد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در رابطه با بحث رامین رضاییان عنوان کرد: این مسئله تکراری است و از شما درخواست می‌کنم یک موضوع جدید را مورد پرسش قرار دهید، چند بار در این مورد باید صحبت کنم؟

وی افزود: ما پرونده رضاییان را براساس شکایتی که کردیم پیگیری می‌کنیم، ما در ابتدای امر او را به جلسه آوردیم و خواستیم برای حل مشکلش راهکاری را پیدا کنیم به همین خاطر با او قرارداد بستیم تا رضایت سرمربی را برای حضورش در تیم بگیریم، سپس متوجه شدیم برانکو اقبالی به ادامه همکاری با رضاییان ندارد. این مسئله را به هیأت مدیره بردیم که آنها هم به این مسئله راضی نبودند تا اینکه روز گذشته حمید استیلی به باشگاه آمد و همزمان علی پروین هم تماس گرفت که در ابتدای امر به خاطر اینکه تلفن همراهم روی حالت بی‌صدا بود متوجه تماس او نشدم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: در ادامه با پروین تماس گرفتم و با او حرف زدم، به این نتیجه رسیدیم که بهتر است او به صورت قرضی به تیم دیگری برود که نیم‌فصل یا سال بعد به پرسپولیس بازگردد. ما این مسئله را دنبال می‌کردیم تا اینکه رویکرد رضاییان هم کم کم عوض شد و دیدیم با این وضعیت به باشگاه بی‌احترامی می‌شود، پرسپولیس باشگاهی است که اسم‌های بزرگی مانند علی پروین، حسین کلانی، همایون بهزادی، حمید استیلی، مهدی مهدوی‌کیا و علی کریمی در آن حضور داشتند، ما نمی‌توانیم اجازه دهیم بی‌احترامی به نام پرسپولیس شود به همین خاطر گفتیم قرارداد رضاییان پاره شود و جایی برای او دیگر نداریم.

طاهری در رابطه با اینکه چرا گولج جذب شده و از روی سکوها کار را دنبال می‌کند، اظهارداشت: این مسئله مربوط به بحث فنی است و از برانکو سئوال کنید. به هر حال هر تیم 25 بازیکن دارد که نمی‌تواند از همه نفرات استفاده کند.

وی در مورد اینکه رضاییان چه بی احترامی کرده است، عنوان کرد: وارد جزئیات نشوید. ما شکایت قبلی را از این بازیکن دنبال می‌کنیم و در کمیته انضباطی این بحث پیگیری می‌شود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در رابطه با دلیل جذب بازیکنان اوکراینی و ابهاماتی که در نحوه جذب آنها وجود دارد، تصریح کرد: برانکو در این رابطه باید صحبت کند. او بعد از بررسی‌هایی که کرد گفت این بازیکنان به ایران بیایند و او بهتر می‌تواند در این رابطه نظر بدهد.

طاهری در مورد نحوه پاداش‌هایی که برای تیم در نظر می‌گیرد، گفت: در این مورد سیاستی داریم که با کادر فنی هماهنگ است و براساس آن اقدام می‌کنیم.

منبع: فارس

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟