سفیر ایران با کالسکه سلطنتی به کاخ ملکه رفت و استوارنامه اش تقدیم ملکه الیزابت دوم کرد+تصاویر

سفیر ایران در انگلستان امروز استوارنامه اش را طی تشریفاتی به ملکه انگلیس تقدیم کرد.زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


دختر 19ساله‌ ایرانی که پهلوانی را معنا کرد

چه کسی فکرش را می‌کرد از لشگر سیاه و‌سپید مهره‌های شطرنج با آن همه استاد بزرگ و استاد بین‌المللی که آوازه نامشان مرزها را درهم نوردیده، بانویی ...


سفیر ایران با کالسکه سلطنتی به کاخ ملکه رفت و استوارنامه اش تقدیم ملکه الیزابت دوم کرد+تصاویر

سفیر ایران در انگلستان امروز استوارنامه اش را طی تشریفاتی به ملکه انگلیس تقدیم کرد.


پیشرفت فیزیکی ۳۲ درصدی آزادراه  قم – چرمشهر

پیشرفت فیزیکی ۳۲ درصدی آزادراه قم – چرمشهر

اقتصاد | جمعه ۲۲ مرداد ۹۵ ساعت ۶:۵۸ | نسخه چاپي

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه آزادراه قم – چرمشهر۳۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت: با اتمام آزادراه آبیک – چرمشهر ۷۰۰ میلیون لیتر در مصرف بنزین صرفه جویی می شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، علی نورزاد در جریان بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه آزادراه آبیک – چرمشهر گفت: آزادراه آبیک – چرمشهر به طول ۱۵۸ کیلومتر در ۴ استان اجرا می شود و ۱۱ استان از این پروژه منتفع خواهند شد.
وی با اشاره به اینکه این پروژه مصداق بارز اقدام و عمل و اقتصاد مقاومتی است افزود: در این پروژه ۲۹ جبهه کاری فعالی با ۱۳۰۰ پرسنل و ۶۰۰ دستگاه داریم و روزانه ۲۵۰۰ تن آسفالت در این پروژه مصرف می شود.
وی با اشاره  باه اینکه رقم قرارداد یک هزار و ۶۵۰ میلیارد تومان  است، تصریح کرد: این پروژه با مشارکت ۳۰ درصد دولت و ۷۰ درصد قرارگاه خاتم به اجرا می رسد، اظهار داشت:  این مسیر کاهش ۱.۵ ساعته زمان سفر را در پی خواهد داشت و ۷۰۰ میلیون لیتر در میزان مصرف بنزین صرفه جویی می کند.
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل با بیان اینکه قطعه ۴ این آزادراه از قم تا چرمشهر به طول ۳۸ کیلومتر ساخته می شود اظهار داشت: پیشرفت فیزیکی این قطعه ۳۲ درصد بوده و ۱۷ جبهه کاری با ۲۱۷ دستگاه ماشین آلات در آن فعال هستند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: