شوهرم میخواست من رابطه نامشروع داشته باشم!

روزنامه خراسان گزارش زندگی دختری را به چاپ رسانیده است که در زندگی خود سختی های زیادی را چشیده است.


رابطه دو استقلالی شکرآب شد!

دو استقلالی که پیش از این مثل برادر بودند، فعلا کمی رابطه‌شان شکرآب شده است.


جدیدترین روش در اسپرت‌کردن ماشین+تصاویر

به تازگی روکشهایی با طرح (زنگ زدگی فلز) تولید شده که به سادگی روی بدنه خودرو چسبانده می‌شود. این روکشها به شدت مورد پسند جوانان قرار گرفته است.


با این گجت پوشیدنی به آرامش ذهنی برسید

این دستگاه روی شقیقه های انسان نصب می شود و به گفته سازندگان باپالس هایی که به مغز وسیستم عصبی ارسال می کند حس آرامش بخشی را برای کاربر ایجاد می کند.


مستمری بگیران برای دریافت «کاراکارت» به بانک رفاه مراجعه کنند

سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی برای دریافت «کاراکارت» به بانک رفاه کارگران مراجعه کنند.


پیشرفت فیزیکی ۳۲ درصدی آزادراه  قم – چرمشهر

پیشرفت فیزیکی ۳۲ درصدی آزادراه قم – چرمشهر

اقتصاد | جمعه ۲۲ مرداد ۹۵ ساعت ۶:۵۸ | نسخه چاپي

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه آزادراه قم – چرمشهر۳۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت: با اتمام آزادراه آبیک – چرمشهر ۷۰۰ میلیون لیتر در مصرف بنزین صرفه جویی می شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، علی نورزاد در جریان بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه آزادراه آبیک – چرمشهر گفت: آزادراه آبیک – چرمشهر به طول ۱۵۸ کیلومتر در ۴ استان اجرا می شود و ۱۱ استان از این پروژه منتفع خواهند شد.
وی با اشاره به اینکه این پروژه مصداق بارز اقدام و عمل و اقتصاد مقاومتی است افزود: در این پروژه ۲۹ جبهه کاری فعالی با ۱۳۰۰ پرسنل و ۶۰۰ دستگاه داریم و روزانه ۲۵۰۰ تن آسفالت در این پروژه مصرف می شود.
وی با اشاره  باه اینکه رقم قرارداد یک هزار و ۶۵۰ میلیارد تومان  است، تصریح کرد: این پروژه با مشارکت ۳۰ درصد دولت و ۷۰ درصد قرارگاه خاتم به اجرا می رسد، اظهار داشت:  این مسیر کاهش ۱.۵ ساعته زمان سفر را در پی خواهد داشت و ۷۰۰ میلیون لیتر در میزان مصرف بنزین صرفه جویی می کند.
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل با بیان اینکه قطعه ۴ این آزادراه از قم تا چرمشهر به طول ۳۸ کیلومتر ساخته می شود اظهار داشت: پیشرفت فیزیکی این قطعه ۳۲ درصد بوده و ۱۷ جبهه کاری با ۲۱۷ دستگاه ماشین آلات در آن فعال هستند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: