جزییات قرارداد ۷ هزار میلیاردی وزارت نفت

وزیر نفت گفت: در توافقنامه‎ها و قراردادهای پژوهشی با دانشگاه‎ها در ۲ حوزه‎ بالادست و پایین دست، دانشگاه‎های ما به سمت ساختار سازی جدید برای ...


اظهار نظر یک دیپلمات پاکستانی درباره سفر روحانی به اسلام آباد

یک دیپلمات ارشد پاکستان معتقد است سفر قریب الوقوع رئیس جمهوری اسلامی ایران به اسلام آباد اگرچه بیشتر با هدف شرکت در اجلاس سران اکو' انجام ...


عکس‌های دردسرساز ملی پوش اسکی و ابهام در بازگشتش به ایران

با وجود پایان یافتن رقابت‌های مقدماتی اسکی قهرمانی جهان در فنلاند، هنوز در بازگشت یکی از ملی پوشان اسکی صحرانوردی ابهام وجود دارد.


مشتری‌های ما آبگوشت‌خور هستند

آنتیک‌فروشی «خانم‌جون» یک مغازه پر از خرت‌وپرت‌ و وسیله‌های قدیمی‌ست که شما را به یکباره به دهه‌های ۳۰ و چهل می‌برد تا حس نوستالژیک‌تان ...


قطارهای لوکسی که تا کنون ندیده‌اید

همواره سفر از امور مورد توجه بشر به حساب می آید. در گذشته به دلیل نبود امکانات از احشام به عنوان وسیله برای سفر استفاده می کردند؛ با پیشرفت تکنولوژی ...


پیشرفت فیزیکی ۳۲ درصدی آزادراه  قم – چرمشهر

پیشرفت فیزیکی ۳۲ درصدی آزادراه قم – چرمشهر

اقتصاد | جمعه ۲۲ مرداد ۹۵ ساعت ۶:۵۸ | نسخه چاپي

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه آزادراه قم – چرمشهر۳۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت: با اتمام آزادراه آبیک – چرمشهر ۷۰۰ میلیون لیتر در مصرف بنزین صرفه جویی می شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، علی نورزاد در جریان بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه آزادراه آبیک – چرمشهر گفت: آزادراه آبیک – چرمشهر به طول ۱۵۸ کیلومتر در ۴ استان اجرا می شود و ۱۱ استان از این پروژه منتفع خواهند شد.
وی با اشاره به اینکه این پروژه مصداق بارز اقدام و عمل و اقتصاد مقاومتی است افزود: در این پروژه ۲۹ جبهه کاری فعالی با ۱۳۰۰ پرسنل و ۶۰۰ دستگاه داریم و روزانه ۲۵۰۰ تن آسفالت در این پروژه مصرف می شود.
وی با اشاره  باه اینکه رقم قرارداد یک هزار و ۶۵۰ میلیارد تومان  است، تصریح کرد: این پروژه با مشارکت ۳۰ درصد دولت و ۷۰ درصد قرارگاه خاتم به اجرا می رسد، اظهار داشت:  این مسیر کاهش ۱.۵ ساعته زمان سفر را در پی خواهد داشت و ۷۰۰ میلیون لیتر در میزان مصرف بنزین صرفه جویی می کند.
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل با بیان اینکه قطعه ۴ این آزادراه از قم تا چرمشهر به طول ۳۸ کیلومتر ساخته می شود اظهار داشت: پیشرفت فیزیکی این قطعه ۳۲ درصد بوده و ۱۷ جبهه کاری با ۲۱۷ دستگاه ماشین آلات در آن فعال هستند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟