موتور سیکلت‌های شگفت انگیز در جهان+تصاویر

در این گزارش 12 موتور سیکلت شگفت انگیز و غیر معمول که نشان دهنده استعداد فوق العاده ی سازندگان آنها است را مشاهده می کنید.


مطالب کتب درسی داعش!+تصاویر

با آزاد سازی روستاها و مناطق اطراف موصل از دست تروریست ها ، منابع عراقی به انتشار بخش هایی از کتاب های درسی دوره های مختلف مدارس تدوین شده توسط ...


ملکه زیبایی مسلمان شد! + عکس قبل و بعد از با حجاب شدن

ملکه زیبایی قرقیزستان مسلمان شد و پوشش حجاب را برای خود انتخاب کرد.


هشدار نسبت به تحریم‌های بانکی ایران؛ حیات توافق هسته‌ای درخطر است

سفیر سابق انگلستان در ایران گفت: اگر غرب نتواند دسترسی ایران به‌نظام مالی بین‌المللی را فراهم کند، این مسئله به معنای نقض توافق هسته‌ای خواهد بود.


زوج های تهرانی برای خرید مسکن ۱۷ میلیون تومان تسه بخرند

در حالی که در ماه های گذشته قیمت هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن مرز ۱۰۰ هزار تومان را هم رد کرده بود در حال حاضر گرانترین تسه به قیمت تقریبا ۸۰ ...


جمهوری اسلامی ایران موازنه قدرت در منطقه را تغییر داده است

جمهوری اسلامی ایران موازنه قدرت در منطقه را تغییر داده است

سیاست | پنجشنبه ۲۱ مرداد ۹۵ ساعت ۱۳:۵۱ | نسخه چاپي

دامغان- نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه اکنون جمهوری اسلامی ایران موازنه قدرت در منطقه را به نفع خود تغییر داده است، گفت: اکنون قدرت مقاومت و دست برتر را در اختیار داریم.
ابوالفضل حسن بیگی در گفتگو با خبرگزاری مهر ضمن بیان اینکه اکثر قریب به اتفاق صاحب نظران در نقاط مختلف جهان اذعان دارند که جمهوری اسلامی ایران امروز به لحاظ دفاعی و امنیتی و همچنین از حیث مردمی جزو چند کشور اول ابرقدرت دنیا است، گفت: امروز شرایط جمهوری اسلامی ایران در سطح بین المللی به گونه ای است که حقیقتا در میان رده های اول تا چهارم این کشورها قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه ابر قدرت های گذشته جهان امروز مسیر رو به افولی را در پیش گرفته اند، اظهار داشت: به عنوان مثال فرانسه اکنون وضعیتش بسیار وخیم شده و حتی قدرت دفاع و حمایت از مردم خودش را هم ندارد و از ایجاد امنیت در کشورش عاجز مانده و انگلیس هم به همین  شکل، آنها شرایط بسیار ناهنجار و متزلزلی را در اروپا می گذرانند.
ناتوانی عربستان سعودی در مجادله مستقیم با ایران
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: عربستان سعودی با در نظر گرفتن شرایط کنونی، امروز قدرت جنگ و مجادله مستقیم با کشور ما را به هیچ وجه ندارد و خود عربستانی ها می دانند که در صورت کوچکترین بی عقلی، همه مواضع آنها در چشم به هم زدنی مورد اصابت موشک های دور برد و میان برد جمهوری اسلامی ایران قرار خواهند گرفت.  
حسن بیگی خاطرنشان کرد: دشمنان ما به امکانات هوایی خود متکی هستند که اکنون با توجه به برخورداری ما و همپیمانان جمهوری اسلامی ایران از امکانات و تسلیحات به روز و پیشرفته، هر لحظه تجهیزات هوایی دشمنان با ضربات سنگین روبرو خواهد شد و هزینه دشمن در این زمینه بسیار بالا خواهد بود.
وی تصریح کرد: مقامات آل سعود برای آنکه در مباحث داخلی خود فرافکنی کنند گاهی تبلیغاتی را به اصطلاح در خصوص درگیری با جمهوری اسلامی ایران مطرح می کنند که نباید به این تهدیدات پوچ و توخالی اعتنای چندانی کرد.
اهداف آمریکا در منطقه با مشکل مواجه شده است
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای در پاسخ به اینکه امروز مسئولان و مقامات عربستان سعودی سعی دارند اینگونه القا کنند که آنها هیچ نقشی در شکل گیری داعش نداشته اند دیدگاه و نظرتان راجع به این موضوع چیست، افزود: همه می دانند که داعش با حمایت های آمریکا ایجاد و پرورش یافته دست عربستان است ولی باید گفت که امروز رژیم آل سعود از توانایی اداره این گروهک تروریستی ساخته و پرداخته خود عاجز و ناتوان شده است.
حسن بیگی اضافه کرد: اهدافی که آمریکا توسط داعش در عراق، سوریه، یمن، لبنان، افغانستان و پاکستان دنبال می کرد امروز تماما به شکست انجامیده و همه می دانند که هزینه تمام گروهک های تروریستی در سطح منطقه با دلارهای عربستان سعودی تامین و خون مظلومان منطقه بر زمین ریخته می شود.
وی اشاره ای نیز به نقش ترکیه در آموزش داعش داشت و افزود: با موقعیت های جدیدی که در این کشور به وجود آمده است می بینیم که اردوغان به شدت از این مثلث ساختگی که توسط آمریکایی ها پایه ریزی شده بود عقب نشینی کرده و با توجه به کودتای نافرجامی که در این کشور رخ داد مشاهده می کنیم ترکیه با آمریکا دچار مجادله جدی شده است.
شاهد خوی جنایتکارانه عربستانی ها در منطقه هستیم
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طی سه دهه اخیر شاهد خوی جنایتکارانه عربستانی ها در منطقه هستیم، اضافه کرد: طبق شواهد، اسناد و همچنین اطلاعاتی که از بازجویی های عناصر اسیر شده گروهک های تروریستی به دست آمده مشخص است که آموزش و پول های تروریست های تکفیری تاکنون توسط عربستانی ها تامین می شده و این موضوعی نیست که سعودی ها بتوانند آن را کتمان کنند و برآن سر پوش بگذارد.
حسن بیگی تصریح کرد: عربستان سعودی هیچگونه پشتوانه و قدرت نظامی از خود ندارد و همانگونه که مشاهده می کنیم با تمام قوا وارد جنگ با مردم بی دفاع و مظلوم یمن شدند و در نهایت هیچ موفقیتی را در برابر این مردم بی سلاح کسب نکردند و روز به روز موضع شان منفعلانه تر از قبل شده است.
وی یادآورشد: باید یک نکته را بگویم که حتی کارکرد ائتلاف عربی که عربستانی ها آن را در رابطه با یمن ایجاد کردند تا به نوعی فشار را بر این کشور افزایش دهند، از زمان اصابت موشک به محل استقرار نیروهای اماراتی که باعث فرار آنها شد از دست رفته است.
این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: عربستانی ها امروز تنها با کمک تعدادی از عناصر القاعده و داعش در یمن می جنگد و مواضع آنها در این جنگ نسبت به یک سال و نیم گذشته که این جنایت را آغاز کرده بودند، بسیار ضعیف تر شده است.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: