احمد مسجدجامعی از شورای شهر استعفا داد

احمد مسجدجامعی، عضو شورای شهر تهران طی نامه‌ای به رییس شورای شهر تهران از سمت خود استعفا داد.


احمد مسجدجامعی از شورای شهر استعفا داد

احمد مسجدجامعی، عضو شورای شهر تهران طی نامه‌ای به رییس شورای شهر تهران از سمت خود استعفا داد.


سقوط مرد جوان در کانال فونداسیون ساختمان (+عکس)

یک مرد جوان به کانال فونداسیون ساختمانی سقوط کرد و دچار شکستگی شدیدی شد.


خودروی احتمالی سال 2040 بنز+تصاویر

بر خلاف مدل استریم لاینر W196 اصلی، خودروی طراح کره‌ای یک کابین کاملا بسته داشته و به سامانه‌های کمکی آیرودینامیکی به روز مجهز شده است. از طرفی ...


مانتوها از آغاز تاکنون چه تغییراتی کرده اند؟!

درباره تغییرات پوشش در سال های گذشته مثل خیلی موارد دیگر هیچ مرجع و آمار و کتابی وجود ندارد تا نشان بدهد لباس های ما ایرانی ها در دهه های گذشته ...


رسانه ای کردن طرح شکایت از علما توسط مجید انصاری به صلاح نبود

رسانه ای کردن طرح شکایت از علما توسط مجید انصاری به صلاح نبود

سیاست | پنجشنبه ۲۱ مرداد ۹۵ ساعت ۱۳:۵۱ | نسخه چاپي

عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: صلاح نبود که آقای انصاری طرح شکایت از علما را رسانه ای کند که دشمن از آن سوء استفاده کرده و بگوید اینها خودشان در درون نظام با هم اختلاف دارند.
حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس در گفتگو با خبرگزاری مهر، با اشاره به اظهارات معاون حقوقی رئیس جمهور درخصوص اعلام شکایت از برخی علما در دادگاه ویِژه روحانیت اظهارداشت: جایگاه ائمه جمعه بسیار رفیع است به خصوص در مراکز استان ها و اگر شخصیتی مثل آیت الله علم الهدی تذکری به دولت می‌دهد، از روی دلسوزی است.
وی افزود: این تذکر از باب دوست داشتن نظام است که خون های بسیاری پای آن ریخته شده است.
این چهره اصولگرای مجلس ادامه داد: مقام معظم رهبری بارها فرمودند که من همواره از دولتها حمایت می کنم. ائمه جمعه هم وقتی کار خوبی را از دولت مشاهده می کنند از آن تقدیر کرده و اینگونه نیست که فقط لب به انتقاد بگشایند.
موسوی لارگانی عنوان کرد: اگر کاری شرعا و عرفا و منطقا درست نباشد ولی از سوی دولت انجام شود، ائمه جمعه در جایگاهی هستند که نسبت به آن انتقاد کرده و تذکر دهند و قصدشان هم توهین به رئیس جمهور نیست.
وی عنوان کرد: ترویج این سخن آقای انصاری در نظام جمهوری اسلامی ایران جایز نیست. آن هم درباره ائمه جمعه ای که خودشان سپربلا در برابر همجه هایی که از سوی دشمنان به این نظام روا می شود قرار دارند.
این نماینده مجلس گفت: ائمه جمعه نه درآمد کلانی دارند و نه حقوق خاص؛ بلکه به خاطر خدا روزهای جمعه در مراسم سیاسی و عبادی جمعه حضور پیدا می‌کنند.
موسوی لارگانی خاطرنشان کرد: صلاح نبود که آقای انصاری طرح شکایت از علما را رسانه ای کنند که دشمن از آن سوء استفاده کرده و بگوید اینها خودشان در درون نظام با هم اختلاف دارند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟