روایت رییس جمهور از جزئیات بودجه ۳۲۰ هزار میلیاردی سال ۹۶

رئیس جمهور با بیان اینکه ایران هیچگاه نقض کننده برجام نبوده و نخواهد بود، گفت: به عنوان رئیس جمهور و رئیس شورای عالی امنیت ملی به صراحت اعلام می کنم که نقض برجام را از سوی هیچکدام از اعضای 1+5 تحمل نخواهیم کرد و به آن پاسخ مناسب خواهیم داد.


دختر 19ساله‌ ایرانی که پهلوانی را معنا کرد

چه کسی فکرش را می‌کرد از لشگر سیاه و‌سپید مهره‌های شطرنج با آن همه استاد بزرگ و استاد بین‌المللی که آوازه نامشان مرزها را درهم نوردیده، بانویی ...


هایما با موتور توربو شارژ درایران+تصاویر

هایما S7 یک خودرو شاسی بلند با ظاهر و تجهیزات مناسب است. که توسط ایران خودرو به بازار ایران عرضه شد. حال پس از ورود این خودرو به تازگی اخباری ...وقتی مرداب «گل»، دختران جوان را می‌بلعد؛ مخدری صنعتی در پوشش گیاهی سنتی

در بین مواد تخدیری و محرکی که مصرف آن در میان برخی جوانان شایع است،مخدر «گل» از مواد اعتیاد آور نسبتاً نوظهوری است که اثرات و عوارض تخریبی جسمانی ...


رسانه ای کردن طرح شکایت از علما توسط مجید انصاری به صلاح نبود

رسانه ای کردن طرح شکایت از علما توسط مجید انصاری به صلاح نبود

سیاست | پنجشنبه ۲۱ مرداد ۹۵ ساعت ۱۳:۵۱ | نسخه چاپي

عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: صلاح نبود که آقای انصاری طرح شکایت از علما را رسانه ای کند که دشمن از آن سوء استفاده کرده و بگوید اینها خودشان در درون نظام با هم اختلاف دارند.
حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس در گفتگو با خبرگزاری مهر، با اشاره به اظهارات معاون حقوقی رئیس جمهور درخصوص اعلام شکایت از برخی علما در دادگاه ویِژه روحانیت اظهارداشت: جایگاه ائمه جمعه بسیار رفیع است به خصوص در مراکز استان ها و اگر شخصیتی مثل آیت الله علم الهدی تذکری به دولت می‌دهد، از روی دلسوزی است.
وی افزود: این تذکر از باب دوست داشتن نظام است که خون های بسیاری پای آن ریخته شده است.
این چهره اصولگرای مجلس ادامه داد: مقام معظم رهبری بارها فرمودند که من همواره از دولتها حمایت می کنم. ائمه جمعه هم وقتی کار خوبی را از دولت مشاهده می کنند از آن تقدیر کرده و اینگونه نیست که فقط لب به انتقاد بگشایند.
موسوی لارگانی عنوان کرد: اگر کاری شرعا و عرفا و منطقا درست نباشد ولی از سوی دولت انجام شود، ائمه جمعه در جایگاهی هستند که نسبت به آن انتقاد کرده و تذکر دهند و قصدشان هم توهین به رئیس جمهور نیست.
وی عنوان کرد: ترویج این سخن آقای انصاری در نظام جمهوری اسلامی ایران جایز نیست. آن هم درباره ائمه جمعه ای که خودشان سپربلا در برابر همجه هایی که از سوی دشمنان به این نظام روا می شود قرار دارند.
این نماینده مجلس گفت: ائمه جمعه نه درآمد کلانی دارند و نه حقوق خاص؛ بلکه به خاطر خدا روزهای جمعه در مراسم سیاسی و عبادی جمعه حضور پیدا می‌کنند.
موسوی لارگانی خاطرنشان کرد: صلاح نبود که آقای انصاری طرح شکایت از علما را رسانه ای کنند که دشمن از آن سوء استفاده کرده و بگوید اینها خودشان در درون نظام با هم اختلاف دارند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: