بکارگیری تجهیزات نوین در ایستگاه های بازرسی پلیس

رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز آگاهی ناجا، ضوابط پرداخت حق الکشف به ماموران این حوزه را تشریح کرد و گفت: از تجهیزات نوین بازرسی در ایست ...


صالحی امیری:

شورای صدور پروانه ساخت و نمایش چارچوب قانونی دارد و عضویت دیگران در آن غیرضروری است

سینمای ایران در روزهای اخیر با چالش هایی رو به رو بوده است؛ از ماجراهایی که در جلسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با برخی از سینماگران مطرح شده تا برنامه ها برای اکران سال پیش رو که افزایش ...


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


تصویرسازی ناسا از ۷ خواهر کشف شده برای زمین!/ منظومه فراخورشیدی با احتمال وجود حیات

۴ اسفند ۹۵ ستاره‌شناسان گفتند که هفت سیاره‌ی فراخورشیدی در مدار ستاره‌ا‌ی نزدیک به زمین کشف کرده‌اند. خبر از این جهت مهم است که این سیارات خیلی شبیه به زمین هستند و ممکن است روی آن‌ها آب مایع وجود داشته باشد. وجود آب مایع روی سیارات می‌تواند به معنی حضور حیات باشد. در ضمن کشف این تعداد سیاره‌ی شبیه به زمین در مدار یک ستاره بی‌سابقه است.


سود پژوسیتروئن دو برابر شد

این گروه خودروسازی فرانسوی اعلام کرد قیمت گذاری بالاتر، فروش مدلهای سودآور و کاهش هزینه، حاشیه سود عملیاتی را از پنج درصد در سال ۲۰۱۵ به شش درصد در سال ۲۰۱۶ افزایش داد.


رسانه ای کردن طرح شکایت از علما توسط مجید انصاری به صلاح نبود

رسانه ای کردن طرح شکایت از علما توسط مجید انصاری به صلاح نبود

سیاست | پنجشنبه ۲۱ مرداد ۹۵ ساعت ۱۳:۵۱ | نسخه چاپي

عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: صلاح نبود که آقای انصاری طرح شکایت از علما را رسانه ای کند که دشمن از آن سوء استفاده کرده و بگوید اینها خودشان در درون نظام با هم اختلاف دارند.
حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس در گفتگو با خبرگزاری مهر، با اشاره به اظهارات معاون حقوقی رئیس جمهور درخصوص اعلام شکایت از برخی علما در دادگاه ویِژه روحانیت اظهارداشت: جایگاه ائمه جمعه بسیار رفیع است به خصوص در مراکز استان ها و اگر شخصیتی مثل آیت الله علم الهدی تذکری به دولت می‌دهد، از روی دلسوزی است.
وی افزود: این تذکر از باب دوست داشتن نظام است که خون های بسیاری پای آن ریخته شده است.
این چهره اصولگرای مجلس ادامه داد: مقام معظم رهبری بارها فرمودند که من همواره از دولتها حمایت می کنم. ائمه جمعه هم وقتی کار خوبی را از دولت مشاهده می کنند از آن تقدیر کرده و اینگونه نیست که فقط لب به انتقاد بگشایند.
موسوی لارگانی عنوان کرد: اگر کاری شرعا و عرفا و منطقا درست نباشد ولی از سوی دولت انجام شود، ائمه جمعه در جایگاهی هستند که نسبت به آن انتقاد کرده و تذکر دهند و قصدشان هم توهین به رئیس جمهور نیست.
وی عنوان کرد: ترویج این سخن آقای انصاری در نظام جمهوری اسلامی ایران جایز نیست. آن هم درباره ائمه جمعه ای که خودشان سپربلا در برابر همجه هایی که از سوی دشمنان به این نظام روا می شود قرار دارند.
این نماینده مجلس گفت: ائمه جمعه نه درآمد کلانی دارند و نه حقوق خاص؛ بلکه به خاطر خدا روزهای جمعه در مراسم سیاسی و عبادی جمعه حضور پیدا می‌کنند.
موسوی لارگانی خاطرنشان کرد: صلاح نبود که آقای انصاری طرح شکایت از علما را رسانه ای کنند که دشمن از آن سوء استفاده کرده و بگوید اینها خودشان در درون نظام با هم اختلاف دارند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟