سفیر ایران با کالسکه سلطنتی به کاخ ملکه رفت و استوارنامه اش تقدیم ملکه الیزابت دوم کرد+تصاویر

سفیر ایران در انگلستان امروز استوارنامه اش را طی تشریفاتی به ملکه انگلیس تقدیم کرد.


گلباران حرم مطهر رضوی

گلباران حرم مطهر رضوی توسط جمعی از زائران در اولین روز ماه ربیع الاولمجله پیپل جذاب ترین مرد سال 2016 را معرفی کرد+تصاویر

مجله People در جدیدترین شماره اش دواین جانسون Dwayne Johnson ملقب به راک The Rock را به عنوان جذاب ترین مرد سال 2016 معرفی کرد. به همین بهانه عکس های این هنرمند ...


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


صادرات نفتی ایران به آسیا به ۱/۷ میلیون بشکه در روز رسید

صادرات نفتی ایران به آسیا به ۱/۷ میلیون بشکه در روز رسید

اقتصاد | چهارشنبه ۲۰ مرداد ۹۵ ساعت ۲۳:۴۱ | نسخه چاپي

روزنامه پاکستانی کاستومز با بررسی آمارهای نفتی کشورمان، از افزایش صادرات ۷۴ درصدی صادرات نفتی کشورمان به کشورهای هند، چین، ژاپن و کره جنوبی خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر ؛روزنامه کاستومز پاکستان نوشت: واردات نفتی چهار مشتری بزرگ آسیایی نفت ایران یعنی هند، ژاپن، کره جنوبی و چین با ۷۴% افزایش، به ۱/۷۲ میلیون بشکه در روز رسید.
این رسانه در ادامه می نویسد: این چهار کشور که از مشتریان قدیمی و ثابت نفت ایران حتی در دوره تحریم ها هم به حساب می آمدند، با برداشته شدن تحریم های مربوط به فعالیت های هسته ای ایران، واردات نفتی خود را ۷۴% افزایش داده اند.
کاستومز نوشت: افزایش تعداد سفر کشتی های باری ایران به مقاصد مختلف در آسیا نشان دهنده این حقیقت بوده که ایران در بازگرداندن بازارهای نفتی از دست رفته خود در آسیا موفق بوده است.گفتنی است صادرات نفت ایران در ماه ژوئن به بالاترین میزان طی ۴/۵ سال گذشته رسیده که این افزایش از سپتامبر ۲۰۱۵ آغاز شده است.
رسانه پاکستانی اعلام کرد: در ژوئن امسال، سه کشور چین، ژاپن و کره جنوبی، واردات نفتی خود از ایران را به ۱/۷۲ میلیون بشکه در روز رساندند که پیش بینی می شود این رقم در ماه های آتی بالاتر نیز برود.  
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: