آشپزخانه شاداب تر با اصول فنگ شویی!+تصاویر

حضور انرژی مثبت در هر فضایی از دکوراسیون داخلی شما لازم و ضروری است. قوانین فنگ شویی که بیشتر آنها بر مبنای کاربرد، ایمنی و نظافت فضا تعریف ...


سقوط مرد جوان در کانال فونداسیون ساختمان (+عکس)

یک مرد جوان به کانال فونداسیون ساختمانی سقوط کرد و دچار شکستگی شدیدی شد.


ابراهیم یزدی در ترکیه عمل شد

طبق اعلام بستگانش در شبکه توئیتر، یزدی در حال حاضر به هوش آمده و در بخش آی.سی.یو بیمارستان بستری است.


آیا محسن رضایی،مصوبه مجمع تشخیص مصلحت را زیر پا می گذارد؟

جبهه مردمی نیروهای انقلاب به عنوان یک تشکل سیاسی نوظهور، خیلی زود مورد پشتیبانی «سرلشکر» محسن رضایی قرار گرفت.


ایران عضو باشگاه صادرکنندگان فرآورده نفتی جهان شد

ایران عضو باشگاه صادرکنندگان فرآورده نفتی جهان شد

اقتصاد | چهارشنبه ۲۰ مرداد ۹۵ ساعت ۱۵:۱۹ | نسخه چاپي

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به افزایش ۴ برابری صادرات گازوئیل در سال ۹۵ گفت: از ابتدای امسال تاکنون روزانه ۵۶ میلیون لیتر نفت کوره و گازوئیل صادر شده است.
به گزارش خبرگزاری مهر، سیدناصر سجادی درباره آخرین وضعیت صادرات فرآورده‌های نفتی ایران، گفت: در طول ۱۴۱ روز نخست سال جاری به طور متوسط روزانه حدود ٥٦ میلیون لیتر فرآورده نفتی توسط ایران به بازار جهانی صادر شده است.
مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اعلام اینکه در این بازه زمانی، به طور متوسط روزانه ٤٤ میلیون لیتر نفت ‌کوره و ١٣ میلیون لیتر گازوئیل صادر شده است، تصریح کرد: در مجموع رکورد صادرات فرآورده‌های نفتی به روزانه ٥٦ میلیون لیتر رسیده است.
این مقام مسئول با اشاره به افزایش حجم صادرات فرآورده های نفتی از ابتدای سال جاری تاکنون به صورت روزانه، اظهار داشت: در مرداد ماه امسال به طور متوسط روزانه ٤٧ میلیون لیتر نفت‌ کوره و ١٤ میلیون لیتر گازوئیل یعنی روزانه ٦١ میلیون لیتر صادرات فرآورده نفتی انجام شده که بیش از متوسط از ابتدای امسال تاکنون است.
به گفته وی صادرات گازوئیل سال گذشته، سه میلیون لیتر بود در حالی که با اقدامات انجام شده تنها صادرات این فرآورده نفتی در مرداد ماه امسال چهار برابر شده است.
سجادی اعلام کرد: برای ایجاد زیرساخت‌های صادراتی، امکانات بسیار وسیعی در بنادر جنوبی و ماهشهر به وجود آمده و توسعه یافته است.
مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در پایان خاطرنشان کرد: با امکانات وسیع صادراتی به وجود آمده در بنادر جنوبی کشور، امکان انتقال فرآورده‌های نفتی به جنوب و صادرات از این بنادر و پایانه‌ها ایجاد شده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟