تلویزیون هایی که علائق بینندگان را درک می کنند

خط تولید جدیدی از تلویزیونهای هوشمند راه اندازی شده که از هوش مصنوعی فوق العاده ای برخوردارند.


از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات خوشی داشتیم. این ترانه ها را مرور کنیم.


روحانی: کینه را کنار بگذاریم، به‌فکر مسائل جناحی نباشیم

رئیس جمهور با اعلام اینکه سال 95 سال بسیاری از گشایش‌ها بود، اظهار امیدواری کرد که در سال 96 این گشایش‌ها ادامه پیدا کند.


تعطیلات نوروزی بارانی خواهد بود/

رئیس سازمان هواشناسی گفت: تا نیمه فروردین بارندگی از حد نرمال بیشتر است اما در ادامه سال زراعی شاهد کم بارشی و خشکسالی خواهیم بود.ایران عضو باشگاه صادرکنندگان فرآورده نفتی جهان شد

ایران عضو باشگاه صادرکنندگان فرآورده نفتی جهان شد

اقتصاد | چهارشنبه ۲۰ مرداد ۹۵ ساعت ۱۵:۱۹ | نسخه چاپي

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به افزایش ۴ برابری صادرات گازوئیل در سال ۹۵ گفت: از ابتدای امسال تاکنون روزانه ۵۶ میلیون لیتر نفت کوره و گازوئیل صادر شده است.
به گزارش خبرگزاری مهر، سیدناصر سجادی درباره آخرین وضعیت صادرات فرآورده‌های نفتی ایران، گفت: در طول ۱۴۱ روز نخست سال جاری به طور متوسط روزانه حدود ٥٦ میلیون لیتر فرآورده نفتی توسط ایران به بازار جهانی صادر شده است.
مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اعلام اینکه در این بازه زمانی، به طور متوسط روزانه ٤٤ میلیون لیتر نفت ‌کوره و ١٣ میلیون لیتر گازوئیل صادر شده است، تصریح کرد: در مجموع رکورد صادرات فرآورده‌های نفتی به روزانه ٥٦ میلیون لیتر رسیده است.
این مقام مسئول با اشاره به افزایش حجم صادرات فرآورده های نفتی از ابتدای سال جاری تاکنون به صورت روزانه، اظهار داشت: در مرداد ماه امسال به طور متوسط روزانه ٤٧ میلیون لیتر نفت‌ کوره و ١٤ میلیون لیتر گازوئیل یعنی روزانه ٦١ میلیون لیتر صادرات فرآورده نفتی انجام شده که بیش از متوسط از ابتدای امسال تاکنون است.
به گفته وی صادرات گازوئیل سال گذشته، سه میلیون لیتر بود در حالی که با اقدامات انجام شده تنها صادرات این فرآورده نفتی در مرداد ماه امسال چهار برابر شده است.
سجادی اعلام کرد: برای ایجاد زیرساخت‌های صادراتی، امکانات بسیار وسیعی در بنادر جنوبی و ماهشهر به وجود آمده و توسعه یافته است.
مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در پایان خاطرنشان کرد: با امکانات وسیع صادراتی به وجود آمده در بنادر جنوبی کشور، امکان انتقال فرآورده‌های نفتی به جنوب و صادرات از این بنادر و پایانه‌ها ایجاد شده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟