گزینه جدید ترامپ برای وزارت امور خارجه آمریکا

جان هانتسمن، فرماندار سابق ایالت یوتا به مجموعه گزینه‌های دونالد ترامپ برای وزارت امور خارجه آمریکا افزوده شده است.


گزینه جدید ترامپ برای وزارت امور خارجه آمریکا

جان هانتسمن، فرماندار سابق ایالت یوتا به مجموعه گزینه‌های دونالد ترامپ برای وزارت امور خارجه آمریکا افزوده شده است.


گشتی در زندگی خصوصی دختر شایسته روسیه

یانا دوبرو ولسکایا، اخیرا نمانیده روسیه در رقابت های Miss World 2016 شد.


دختری که هدفش برآورده کردن آرزوی پدر شهیدش است

عضو تیم جوانان قایقرانی ایران که در روزهای سرد تهران با کلاه قندیل بسته تمرین می‌کرد تنها انگیزه‌اش را برآورده کردن آرزوی پدر شهیدش می‌داند که دوست داشت وی را در المپیک ببیند.


ژست ممنوع بازیگر زن مشهور ایرانی+عکس

در این عکس بهنوش طباطبایی را در حال کشیدن سیگار که یکی از ژست های ممنوع است مشاهده می کنید:


ایران عضو باشگاه صادرکنندگان فرآورده نفتی جهان شد

ایران عضو باشگاه صادرکنندگان فرآورده نفتی جهان شد

اقتصاد | چهارشنبه ۲۰ مرداد ۹۵ ساعت ۱۵:۱۹ | نسخه چاپي

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به افزایش ۴ برابری صادرات گازوئیل در سال ۹۵ گفت: از ابتدای امسال تاکنون روزانه ۵۶ میلیون لیتر نفت کوره و گازوئیل صادر شده است.
به گزارش خبرگزاری مهر، سیدناصر سجادی درباره آخرین وضعیت صادرات فرآورده‌های نفتی ایران، گفت: در طول ۱۴۱ روز نخست سال جاری به طور متوسط روزانه حدود ٥٦ میلیون لیتر فرآورده نفتی توسط ایران به بازار جهانی صادر شده است.
مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اعلام اینکه در این بازه زمانی، به طور متوسط روزانه ٤٤ میلیون لیتر نفت ‌کوره و ١٣ میلیون لیتر گازوئیل صادر شده است، تصریح کرد: در مجموع رکورد صادرات فرآورده‌های نفتی به روزانه ٥٦ میلیون لیتر رسیده است.
این مقام مسئول با اشاره به افزایش حجم صادرات فرآورده های نفتی از ابتدای سال جاری تاکنون به صورت روزانه، اظهار داشت: در مرداد ماه امسال به طور متوسط روزانه ٤٧ میلیون لیتر نفت‌ کوره و ١٤ میلیون لیتر گازوئیل یعنی روزانه ٦١ میلیون لیتر صادرات فرآورده نفتی انجام شده که بیش از متوسط از ابتدای امسال تاکنون است.
به گفته وی صادرات گازوئیل سال گذشته، سه میلیون لیتر بود در حالی که با اقدامات انجام شده تنها صادرات این فرآورده نفتی در مرداد ماه امسال چهار برابر شده است.
سجادی اعلام کرد: برای ایجاد زیرساخت‌های صادراتی، امکانات بسیار وسیعی در بنادر جنوبی و ماهشهر به وجود آمده و توسعه یافته است.
مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در پایان خاطرنشان کرد: با امکانات وسیع صادراتی به وجود آمده در بنادر جنوبی کشور، امکان انتقال فرآورده‌های نفتی به جنوب و صادرات از این بنادر و پایانه‌ها ایجاد شده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: