زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


اولین تصاویر لو رفته از مدل ۲۰۱۷ گلکسی A5 را ببینید

چند روزی می‌شود که خبرهای مختلفی از مدل جدید گوشی گلکسی A5 به بیرون درز کرده و امروز هم تصاویر آن لو رفته‌اند.


دختری که هدفش برآورده کردن آرزوی پدر شهیدش است

عضو تیم جوانان قایقرانی ایران که در روزهای سرد تهران با کلاه قندیل بسته تمرین می‌کرد تنها انگیزه‌اش را برآورده کردن آرزوی پدر شهیدش می‌داند ...


استرالیا پول تروریست‌ها را رهگیری می‌کند

| چهارشنبه ۲۰ مرداد ۹۵ ساعت ۱۲:۹ | نسخه چاپي

وب‌سایت برسام: دولت استرالیا یک گروه خبره‌ی فضای مجازی را برای رهگیری گردش مالی گروه‌های تروریستی، پول‌شویی و تقلب‌های مالی آنلاین به خدمت می‌گیرد.
استرالیا پول تروریست‌ها را رهگیری می‌کند

استفاده‌ی روزافزون و متنوع گروه‌های تروریستی –و البته گروه‌های دیگری که تروریست نیستند، اما میانه‌ی خوبی با حکومت‌هایشان ندارند- از فضای مجازی، مدت‌هاست برای دولت‌های مختلف دردسرساز بوده است. حالا استرالیایی‌ها که خصوصا در ردگیری پول‌شویی‌های آنلاین سابقه‌ی درخشانی دارند، از تشکیل یک گروه ویژه برای رهگیری نقل و انتقالات مالی مشکوک خبر داده‌اند.
بهبود امنیت فضای مجازی و بردن اقتصاد نیمه‌سنتی استرالیا به سمت یک اقتصاد فوق مدرن و مبتنی بر فناوری روز از وعده‌های مالکوم ترنبال بود که همین یک ماه پیش با اختلاف اندکی برنده‌ی انتخابات شد و رهبری سیاسی کشور را در دست گرفت. تشکیل این کارگروه هم از اولین گام‌های ترنبال برای تحقق وعده‌ای است که به رای‌دهندگان داده است. به گفته‌ی وزیر دادگستری استرالیا، این کارگروه جدید قرار است به عنوان زیرمجموعه‌ای از مرکز گزارش‌ها و تحلیل تراکنش‌های مالی استرالیا (ASUTRAC) عمل کند و به صورت مستمر پلتفرم‌های پرداخت‌ها و نقل و انتقالات مالی آنلاین را مورد بررسی قرار دهد.
هم‌چنین AUSTRAC از این به بعد کلیه‌ی سرویس‌های مربوط به حفاظت از اطلاعاتی شخصی مربوط به بخش دولتی از جمله امور مربوط به ثبت احوال را، هم در استرالیا و هم در زلاندنو مورد بررسی قرار خواهد داد. هدف از این بررسی‌ها این است که از کلاهبرداری در قالب استخدام افراد جلوگیری به عمل آید. در این نوع کلاهبرداری، افراد بی‌خبر و بی‌اطلاع جویای کار از سوی شرکت‌های جعلی استخدام می‌شوند تا از طریق مدارک هویتی و بانکی آن‌ها پول‌شویی کنند.
البته وظایف این کارگروه به همین‌ها ختم نمی‌شود. این گروه هم‌چنین با سازمان بررسی جرایم سایبری استرالیا همکاری می‌کند تا الگوها و روندهای کلی مربوط به کلاهبرداری‌های اعتباری و روش‌های مرسوم در این قبیل فعالیت‌های مجرمانه را شناسایی و به اطلاع عموم برساند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: