چرا پسران امروزه خیلی زنانه شده‌اند؟

عضو هیات علمی گروه جامعه‌شناسی دانشگاه تهران گفت: یکی از علل اینکه پسران ما امروزه خیلی زنانه شده‌اند، به دلیل این است که پدر به خاطر فعالیت ...


ریزه کاری های دکوراسیون اتاق کودک

طراحی داخلی فعالیت عجیب و دشواری به حساب نمی آید؛ ولی طراحی بعضی محیط ها، مخصوصا دکوراسیون اتاق کودک، ریزه کاری ها و جزئیاتی دارد که برای آن ...


رونمایی از اولین رَم ۸ گیگی برای موبایل در جهان

سامسونگ اولین رم/حافظه موقت 8 گیگی از نوع lpddr4 در جهان را رونمایی کرد.


اتفاقی بی‌سابقه روی آنتن زنده «هفت»

در یک اتفاق بی سابقه دوربین برنامه «هفت» به اشتباه استودیو برنامه را در حالی نشان داد که منتقد برنامه سیگار و زیرسیگاری به دست بود.


ریزه کاری های دکوراسیون اتاق کودک

طراحی داخلی فعالیت عجیب و دشواری به حساب نمی آید؛ ولی طراحی بعضی محیط ها، مخصوصا دکوراسیون اتاق کودک، ریزه کاری ها و جزئیاتی دارد که برای آن باید نکات مهم طراحی داخلی را در نظر بگیرید.


کاهش حجم سفارشات صنعتی آلمان

جهان | چهارشنبه ۲۰ مرداد ۹۵ ساعت ۱۰:۶ | نسخه چاپي

حجم سفارش خرید کالا و تجهیزات از صنایع تولیدی آلمان برای دومین بار طی سه ماه کاهش یافت.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما  به نقل از  شبکه خبری یورونیوز، حجم سفارشات صنعتی آلمان در فاصله ماههای مه و ژوئن امسال به طور غیر منتظره ای حدود چهار دهم درصد کاهش یافت. این در حالی است که کارشناسان مسائل اقتصادی و مالی پیش بینی کرده بودند رقم این شاخص حدود چهار دهم درصد افزایش یابد.
علت اصلی کاهش این شاخص اقتصادی در این مقطع زمانی کاهش سفارش گیری از خارج بوده که در این فاصله زمانی یک ممیز دو دهم درصد کاهش داشته است. حجم سفارش خرید کالا و تجهیزات از صنایع تولیدی آلمان از سوی کشورهای عضو منطقه یورو نیز در این مدت هشت و نیم درصد کاهش یافته است.
بر اساس اعلام وزارت اقتصاد آلمان، در سه ماهه دوم امسال سطح سفارشات صنعتی نسبت به سه ماهه نخست امسال نیم درصد کمتر بوده است. فضای حاکم بر صنایع تولیدی آلمانی تا حدودی از خروج انگلیس از اتحادیه اروپا متاثر شده است. وزارت اقتصاد آلمان اعلام کرده است برای آنکه تاثیرات خروج انگلیس از اتحادیه اروپا بر اقتصاد و حجم داد و ستدهای تجاری و بازرگانی این کشور مشخص شود باید تا انتشار گزارش مربوط به ماه ژوییه صبر کرد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: