سارق مسلح صرافی خیابان فردوسی: قرار بود ۲۶ اسفند با نامزدم کنار سفره عقد بنشینم/ دانشجو هستم

سارقانی که در جریان سرقت مسلحانه به یکی از صرافی‌های خیابان فردوسی تهران دستبرد زده بودند دیروز به بازسازی صحنه سرقت پرداختند.  ایران ...


قطارهای لوکسی که تا کنون ندیده‌اید

همواره سفر از امور مورد توجه بشر به حساب می آید. در گذشته به دلیل نبود امکانات از احشام به عنوان وسیله برای سفر استفاده می کردند؛ با پیشرفت تکنولوژی ...


سرنوشت تنها زن محجبه کاخ سفید در دولت ترامپ

من 12 ساله بودم که اول بار حجاب بر سر کردم. این کار مورد تشویق خانواده ما بود، ولی حجاب همواره انتخاب خودم بود. مساله اعتقاد، هویت و پایبندی برای من مطرح بود. بعد از 11 سپتامبر 2001، همه چیز تغییر کرد.


اظهار نظر یک دیپلمات پاکستانی درباره سفر روحانی به اسلام آباد

یک دیپلمات ارشد پاکستان معتقد است سفر قریب الوقوع رئیس جمهوری اسلامی ایران به اسلام آباد اگرچه بیشتر با هدف شرکت در اجلاس سران اکو' انجام می شود، از جمله مهم ترین سفرهای مقامات عالی به پاکستان محسوب می شود و و حکایت از دوستی عمیق و پیوند ناگسستنی میان دو کشور و دو ملت همسایه دارد.


قابل اعتمادترین خودروهای جهان را بشناسید (+نمودار)

هر چه بروز مشکلات در میان تعداد خودرو کمتر باشد، امتیاز بیشتری به خودروساز تعلق می‌گیرد.


کاهش حجم سفارشات صنعتی آلمان

جهان | چهارشنبه ۲۰ مرداد ۹۵ ساعت ۱۰:۶ | نسخه چاپي

حجم سفارش خرید کالا و تجهیزات از صنایع تولیدی آلمان برای دومین بار طی سه ماه کاهش یافت.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما  به نقل از  شبکه خبری یورونیوز، حجم سفارشات صنعتی آلمان در فاصله ماههای مه و ژوئن امسال به طور غیر منتظره ای حدود چهار دهم درصد کاهش یافت. این در حالی است که کارشناسان مسائل اقتصادی و مالی پیش بینی کرده بودند رقم این شاخص حدود چهار دهم درصد افزایش یابد.
علت اصلی کاهش این شاخص اقتصادی در این مقطع زمانی کاهش سفارش گیری از خارج بوده که در این فاصله زمانی یک ممیز دو دهم درصد کاهش داشته است. حجم سفارش خرید کالا و تجهیزات از صنایع تولیدی آلمان از سوی کشورهای عضو منطقه یورو نیز در این مدت هشت و نیم درصد کاهش یافته است.
بر اساس اعلام وزارت اقتصاد آلمان، در سه ماهه دوم امسال سطح سفارشات صنعتی نسبت به سه ماهه نخست امسال نیم درصد کمتر بوده است. فضای حاکم بر صنایع تولیدی آلمانی تا حدودی از خروج انگلیس از اتحادیه اروپا متاثر شده است. وزارت اقتصاد آلمان اعلام کرده است برای آنکه تاثیرات خروج انگلیس از اتحادیه اروپا بر اقتصاد و حجم داد و ستدهای تجاری و بازرگانی این کشور مشخص شود باید تا انتشار گزارش مربوط به ماه ژوییه صبر کرد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟