دعوای حواصیل و مار

تصاویری جالب و دیدنی از دعوای حواصیل و مار بر سر یک ماهی در جنوب هند را مشاهده می کنید که ظاهرا منقار حواصیل از دندان های مار قوی تر عمل کرده ...


نشست تکفیری ها برای تعیین جانشین «ابوبکر البغدادی»

منابع آگاه از برگزاری جلسه سرکرده های تکفیری برای تعیین جانشین ابوبکر البغدادی سرکرده گروهک تکفیری داعش در موصل خبر دادند.


پوشش نیکی کریمی ۴۵ ساله در صبح بسیار سرد تهران!+عکس

نیکی کریمی بازیگر ۴۵ ساله با انتشار عکسی صفحه شخصی اش را بروز کرده است.


روایت رییس جمهور از جزئیات بودجه ۳۲۰ هزار میلیاردی سال ۹۶

رئیس جمهور با بیان اینکه ایران هیچگاه نقض کننده برجام نبوده و نخواهد بود، گفت: به عنوان رئیس جمهور و رئیس شورای عالی امنیت ملی به صراحت اعلام ...


ژست ممنوع بازیگر زن مشهور ایرانی+عکس

در این عکس بهنوش طباطبایی را در حال کشیدن سیگار که یکی از ژست های ممنوع است مشاهده می کنید:


کاهش حجم سفارشات صنعتی آلمان

جهان | چهارشنبه ۲۰ مرداد ۹۵ ساعت ۱۰:۶ | نسخه چاپي

حجم سفارش خرید کالا و تجهیزات از صنایع تولیدی آلمان برای دومین بار طی سه ماه کاهش یافت.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما  به نقل از  شبکه خبری یورونیوز، حجم سفارشات صنعتی آلمان در فاصله ماههای مه و ژوئن امسال به طور غیر منتظره ای حدود چهار دهم درصد کاهش یافت. این در حالی است که کارشناسان مسائل اقتصادی و مالی پیش بینی کرده بودند رقم این شاخص حدود چهار دهم درصد افزایش یابد.
علت اصلی کاهش این شاخص اقتصادی در این مقطع زمانی کاهش سفارش گیری از خارج بوده که در این فاصله زمانی یک ممیز دو دهم درصد کاهش داشته است. حجم سفارش خرید کالا و تجهیزات از صنایع تولیدی آلمان از سوی کشورهای عضو منطقه یورو نیز در این مدت هشت و نیم درصد کاهش یافته است.
بر اساس اعلام وزارت اقتصاد آلمان، در سه ماهه دوم امسال سطح سفارشات صنعتی نسبت به سه ماهه نخست امسال نیم درصد کمتر بوده است. فضای حاکم بر صنایع تولیدی آلمانی تا حدودی از خروج انگلیس از اتحادیه اروپا متاثر شده است. وزارت اقتصاد آلمان اعلام کرده است برای آنکه تاثیرات خروج انگلیس از اتحادیه اروپا بر اقتصاد و حجم داد و ستدهای تجاری و بازرگانی این کشور مشخص شود باید تا انتشار گزارش مربوط به ماه ژوییه صبر کرد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: