اختصاصی «پایش»

مخالفت نعمت زاده با درخواست رئیس جمهور برای استعفا

برخی منابع خبری از مخالفت وزیر صنعت با پیشنهاد رئیس جمهور برای استعفا از سمت خود خبر می دهند.


خطرناک ترین مدرسه دنیا+تصاویر

دانش آموزان یک مدرسه در چین برای اینکه سر کلاس های خود حاضر شوند باید از ارتفاع خطرناک 2,624 متری بالا بروند.


جنازه یک داعشی خوراک گربه‌ها شد+عکس

در جریان عملیات آزادسازی موصل تصویری منتشر شده که لاشه‌ی یک داعشی را در حالی که خوراک گربه‌ها شده، نشان می دهد.


رئیس شورای شهر تهران: حکیمی پور نباید نامه املاک را به یاشار سلطانی می داد

رئیس شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد حکیمی پور، نباید نامه محرمانه سازمان بازرسی را در اختیار یاشار سلطانی قرار می داد.


زوج های تهرانی برای خرید مسکن ۱۷ میلیون تومان تسه بخرند

در حالی که در ماه های گذشته قیمت هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن مرز ۱۰۰ هزار تومان را هم رد کرده بود در حال حاضر گرانترین تسه به قیمت تقریبا ۸۰ ...


مرگ مرموز کارمند زن گوگل هنگام پیاده روی در یک جنگل+عکس

مرگ مرموز کارمند زن گوگل هنگام پیاده روی در یک جنگل+عکس

حوادث | چهارشنبه ۲۰ مرداد ۹۵ ساعت ۱۰:۴۶ | نسخه چاپي

جسد کارمند شرکت گوگل "ونسا مارکوت" بعد از یک پیاده روی بی بازگشت نزدیک خانه مادرش کشف شد.
"ونسا مارکوت" 27 ساله کارمند شرکت گوگل بعدازظهر یکشنبه خانه را به قصد پیاده روی در ماساچوست ترک کرد، اما عدم بازگشت اش به خانه موجبات نگرانی مادرش را فراهم کرد. خانواده ونسا پلیس رادر جریان مفقودی وی گذاشتند تا اینکه در نتیجه تحقیقات پلیس جسد وی پیدا شد. پلیس تحقیقات خود را در مورد مشخص شدن علت مرگ قربانی آغاز کرده است. با این وجود برای پلیس مشخص نیست مرگ وی تصادفی بوده یا وی توسط شخص یا اشخاصی به قتل رسیده است. بدن بی جان ونسا اواخر یکشنبه نزدیک خانه مادرش در پرینستون واقع در ماساچوست کشف شد. این دختر جوان که برای تعطیلات آخر هفته به دیدن مادرش رفته بود دچار این سرنوشت نامعلوم شد. ونسا آخرین بار ساعت یک بعدازظهر که برای رفتن پیاده روی عازم مرکز شهر شده بود، دیده شده و ساعت 8:10 شب جنازه وی بعد از جستجوهای پلیس در یک منطقه پوشیده از درخت کشف شد. "جوزف اولیه جونیور" دادستان شهر در کنفرانس خبری روز دوشنبه اذعان داشته فرضیه قتل این خانم جوان منجر به راه اندازی تحقیقات در این خصوص شده، اما با این وجود برای پلیس قتل محرز نشده است. قربانی در سال 2011 در رشته تبلیغات از دانشگاه بوستون فارغ التحصیل شده و کار خود را در یک شرکت تبلیغاتی آنلاین آغاز کرد، سپس در ژانویه 2015 با تغییر فیلد کاری اش به عنوان مسئول مراقبت های بهداشتی شرکت گوگل در نیویورک مشغول به کار شد. سخنگوی شرکت گوگل ضمن تایید مرگ ونسا به خانواده وی تسلیت گفت. طبق اظهارات همکاران اش در شرکت شور و شوق وی برای انجام کارهای خیرخواهانه و ورزش قابل ستودنی بوده است. شرکت گوگل با انتشار بیانیه ای ضمن ابراز تاسف نسبت به مرگ ونسا با خانواده وی ابراز همدردی کرد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: