خواندنی هایی درباره جلیقه های ضد گلوله!

جالب است بدانید که این جلیقه ها به راستی ضد گلوله نبوده و عبارت مقاوم در برابر گلوله به منظور تعریف آن ها مناسب تر خواهد بود.


پرسپولیس 0 - 1 پیکان/ نخستین شکست سرخ‌ها در لیگ (+جدول)

دیدار تیم‌های پرسپولیس و پیکان با برتری شاگردان جلالی به پایان رسید.


خواندنی هایی درباره جلیقه های ضد گلوله!

جالب است بدانید که این جلیقه ها به راستی ضد گلوله نبوده و عبارت مقاوم در برابر گلوله به منظور تعریف آن ها مناسب تر خواهد بود.


بهترین تا بدترین لپ‌تاپ‌های گیم در بازار جهانی را بشناسید

9 سازنده لپ‌تاپ گیم از بهترین تا بدترین رده بندی شدند.


مهر تایید وزارت بهداشت بر بیمارستان بانک ملی (+عکس)

با مجوز وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و معاونت درمان شهید بهشتی، بیمارستان بانک ملی ایران در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع درطبقه دوم که ...


عامل سابق «سیا» جایگزین ترامپ می‌شود؟

اخبار داغ | سه شنبه ۱۹ مرداد ۹۵ ساعت ۲۳:۳۱ | نسخه چاپي

گاردین نوشت: اوان مک مولین ، عامل سابق سازمان سیا که کمتر شناخته شده است به عنوان آلترناتیوی برای ترامپ در نظر گرفته شده است.
کاندیداتوری مستقلین، اولین بار توسط بازفید و MSNBCS MORNIBG JOE این ایده را که جمهوری خواهان هنوز در مقابل قبول ترامپ به عنوان کاندیدای حزب سکوت کرده اند اطلاع رسانی شد.
مک مولین که اخیرا به عنوان رئیس مدیریت سیاست گذاری کنفرانس جمهوی خواهان مجلس نمایندگان انتخاب شده است به ای بی سی گفته است که هنوز زمان برای ارتقا کمپین در برخی ایالات طرفدار جمهوری خواهان و جاهایی که ترامپ در نظر سنجی های اخیر شانسش را از دست داده است وجود دارد. در سالی که آمریکایی ها ایمانشان را به هر دو کاندیداهای احزاب از دست داده اند وقت آن رسیده که رهبر جدیدی را به نسل امروز معرفی کنیم.
وی افزود: او همچنین تاکید کرده که هیچ وقت برای انجام کار درست دیر نیست. آمریکا لیاقت بیشتر از چیزهایی که ترامپ و کلینتون به ما وعده میدهند را دارد. من فروتنانه خودم را به عنوان رهبری که میتواند به میلیون ها آمریکایی ناراضی برای ریاست جمهوری گزینه های اصولگرایانه تری پیشنهاد بدهد معرفی میکنم.
وبسایت جمع آوری کمک های مالی مک مولین تحت عنوان مک مولین برای ریاست جمهوری EvanMcMullin.com, است . این وبسایت تصویری از مک مولین با عبارت کسی که برای ریاست جمهوری جلو آمده تا نشان دهد هیچ گاه برای انجام کار درست دیر نیست درست شده است.
کاندیاتوری مک مولین با حمایت جنبش ترامپ هرگز اعلام شده است. پیشتر تی وی استار اعلام کرده بود و گفته بود پیرامون کاندیداتوری جمهوری خواهان هنوز درگیری هایی وجود دارد و هنوز آلترناتیو ها روی میز هستند.
بهترین برای آمریکا گروهی که طرافدارن ترامپ هرگز آن را تشکیل داده اند ، نشان میدهد برخی جمهوری خواهان با نفوذ در پی اطلاعیه مک مولین از او حمایت خواهند کرد . انتظار میرود روز دوشنبه کاغذ بازی های لازم انجام شود اما با این حال با موانعی در انتخابات ایالتها جایی که مهلت آن در حال حاضر تمام شده است مواجه خواهد شد.
روری کوپر استراتژیست جمهوری خواه که جزو ستاد ترامپ هرگز به شمار میرود گفته: مهم است که ما یک کاندیدا داشته باشیم و صرف نظر از شانسمان بین محافطه کاران و ترامپ تمایز قائل شویم و باید گفت برای مستقلین موانع روشنی وجود. او دستیار اریک کانتور رهبر سابق اکثریت در مجلس نمایندگان است.
اما همان طور که کوپر نشان داد مک مولین حتی در بین جمهوری خواهان واشنگتن نامی شناخته شده نیست. او صدای انتقاد ترامپ در توییتر است اما به سختی حتی یکی از اعضای شناخته شده جنبش نه به ترامپ محسوب میشود.
مک مولین چهل ساله مجرد، هرگز قبلا برای این شغل جلو نیامده است. او در داشنگاه بیزینس وارتون ام بی ای خوانده جایی که ترامپ مقاطع کارشناسی اش را در آن گذرانده است. وبسایت کمپین مک مولین هنوز هیچ صفحه ای را به ترسیم پلتفورم ها یا جزئیات ویژگی ها و بیوگرافی او اختصاص نداده است. این سایت که اصالتا در اکتبر 2011 ساخته شده در روز یکشنبه اپدیت شد به شبکه های اجتماعی او شامل فیس بوک و پروفایل اینستاگرام که هیچ پستی هم در آنها وجود ندارد لینک داده است.
مک مولین بارها ترامپ را به اقتدار گرایی محکوم کرده و از هشتگ #nevertrump در توییتر استفاده کرده است . جایی که او قبل از اعلام کاندیداتوری تنها 135 فالوئر داشت و بعد از اعلام کاندیداتوری در اواسط صبح دوشنبه به 7هزار رسید.
قبل از این اعلام بیشترین مشارکت عمومی مک مولین به حضورش در تد تکس در محل دانشگاه بیزینس لندن در آپریل بر میگردد.
در این گفت و گو مک مولین گفته بود در دمشق زمانی را برای تحصیل صرف کرده و به زبان عربی مسلط است اما او در لینکدین خود تنها به زبان انگلیسی و پرتغالی اشاره کرده است .
. بر اساس بیوگرافی کوتاه او در دانشگاه پنسیلوانیا مک مولین بیش از این ده سال با عنوان مامور مخفی سیا در سرویس مخفی ملی سیا خدمت کرده که شامل پست هایی در آفریقا و خاورمیانه و آسیا میشود.
جاناتان لیو سخنگوی سیا به درخواست تایید شغل او در سازمان در لانگلی پاسخ نداد و از اظهار نظر خودداری کرد.
مک مولین بهار امسال به دانشگاه پنسیلوانیا برای انجام یک سخنرانی در مورد آینده جمهوری خواهان برگشت.
او در این سخنرانی گفت : من معتقدم کشور ما در یک نقطه مهم تاریخی است و تصمیمی که ما میگیریم این آینده را مشخص میکند.
هرچند او هرگز یک شغل عمومی نداشته مادرش لانی مک مولین در دولت محلی مشغول بوده و به عنوان مدیر اجرایی توسعه اقتصادی شهر اورت واشنگتن در سی مایلی مال سیاتل خدمت کرده است.
سخنگوی جمهوری خواهان مجلس نمایندگان گفته مدت زمان خدمت مک مولین به عنوان رئیس سیاست گذاری کنفرانس های نمایندگان جنهروی خواه مجلس نمایندگان زیاد طول نکشیده است.
او همچنین گفته کنفرانس جمهوری خواهان مجلس از نیست های او هیچپاطلاعی ندارد
پروفایل توییتر مک مولین علاقه زیاد او را به درگیری های داخلی سوریه و نا امیدی از پاسخ های اوباما در مقابل این درگیری ها را نشان می دهد.
در سال 2001 مک مولین به عنوان داوطلب برای کمیسیونر عالی سازمان ملل در امر پناهندگان در دفتر جایابی پناهندگان مشغول بوده است جایی که او فرایند بررسی های سازمان ملل در خممورد پناهنده های خاور میانه مورد شناسایی سازمان در کشورهای جهان سوم جایابی می شوند بر اساس پروفایل لینکدین او، در خلال مناظره جمهوری خواهان در ژانویه مک مولین نوشته بود: کسانی که سخت در مورد داعش حرف میزنند اما تمام وقتشان را برای حمله به پناه جو ها صرف میکنند چیز کمی درمورد امنیت آمریکا میدانند
انتخاب
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟