شایعه اولتیماتوم به منصوریان در بین هواداران/ آرش افشین خط خورد

شایعه اولتیماتوم به منصوریان در بین هواداران/ آرش افشین خط خورد

ورزش | سه شنبه ۱۹ مرداد ۹۵ ساعت ۲۲:۴۰ | نسخه چاپي

سرمربی تیم فوتبال استقلال مهاجم جدید این تیم را از فهرست نهایی تیمش برای دیدار با پیکان کنار گذاشت.
به گزارش خبرگزاری مهر، تمرین عصر امروز آبی پوشان در کمپ زنده یاد حجازی و با حضور بیش از ۵۰ تماشاگر برگزار شد. منصور پورحیدری و محمد حسین کنعانی زادگان غایبین تمرین امروز بودند.
* نصرالله عبداللهی در تمرین حضور داشت و پس دقایقی گفتگو با سرمربی آبی پوشان به تماشای تمرین نشست.
* محسن کریمی امروز هم همانند روزهای گذشته به طور انفرادی تمرین کرد و منصوریان از او خواست که با جدیت بیشتری کارش را انجام دهد.
* در اواسط تمرین درگیری ای بین چند تن از لیدرها بوجود آمد که با دخالت سایر لیدرها این قائل خاتمه پیدا کرد. در بین هواداران هم شایعاتی در مورد اولتیماتوم به سرمربی استقلال مطرح شد که البته اساس درستی نداشت.
* قبل از شروع تمرین، منصوریان دقایقی با بازیکنان گفتگو کرد و نکات لازم را برای دیدار با پیکان به آنها گوشزد کرد.
* آرش افشین که از سوی علیرضا منصوریان در فهرست نهایی این تیم برای دیدار برابر پیکان قرار نگرفته بود از این موضوع بسیار عصبانی بود و رایزنی اش با سیدمهدی رحمتی هم برای وساطت ثمری نداشت و منصوریان تصمیمش را گرفته بود.
* تمرین آبی پوشان پس از یک ساعت به پایان رسید و این تیم فردا آخرین تمرین خود را قبل از دیدار مقابل پیکان تهران در زمین شماره ۲ آزادی برگزار خواهد کرد.
* تیم فوتبال استقلال تهران عصر روز پنجشنبه و از هفته چهارم لیگ شانزدهم از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه شهدای شهر قدس میهمان پیکان تهران خواهد بود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟