زنده شدن زن ایرانی کشته شده در فاجعه منا!

بعد از گذشت یک سال و اندی زنی که در فاجعه منا جان باخته بود، زنده شد.


هیات تحقیق و تفحص مجلس از صندوق ذخیره فرهنگیان ۹آبان تشکیل می‌شود

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تشکیل هیات تحقیق و تفحص مجلس از صندوق ذخیره فرهنگیان در روز یکشنبه ۹ آبان خبر داد.


رئیس شورای شهر تهران: حکیمی پور نباید نامه املاک را به یاشار سلطانی می داد

رئیس شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد حکیمی پور، نباید نامه محرمانه سازمان بازرسی را در اختیار یاشار سلطانی قرار می داد.


زوج های تهرانی برای خرید مسکن ۱۷ میلیون تومان تسه بخرند

در حالی که در ماه های گذشته قیمت هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن مرز ۱۰۰ هزار تومان را هم رد کرده بود در حال حاضر گرانترین تسه به قیمت تقریبا ۸۰ ...


زن جوان قربانی مرد هوسران

مرد جوان که در جنایتی انتقامجویانه، نیمه‌های شب مرد جوان و همسرش را به رگبار بسته بود پس ازانتقال به محل جنایت و در مقابل بازپرس و کارآگاهان جنایی جزئیات ماجرا را تشریح کرد.


تیم هندبال ساحلی نوجوانان ایران راهی تایلند شد

تیم هندبال ساحلی نوجوانان ایران راهی تایلند شد

ورزش | سه شنبه ۱۹ مرداد ۹۵ ساعت ۲۲:۳۹ | نسخه چاپي

تیم هندبال ساحلی نوجوانان ایران به منظور حضور در اولین دوره مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی جهان و المپیک نوجوانان راهی تایلند شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، تیم ملی هندبال ساحلی نوجوانان جهت شرکت در اولین در دوره مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی نوجوانان آسیا راهی تایلند شد . این رقابتها که جنبه انتخابی مسابقات قهرمانی جهان و گزینشی رقابتهای المپیک نوجوانان در سال ۲۰۱۸ را دارد از چهارشنبه ۲۰ مرداد به مدت یک هفته در این کشور پیگیری می شود. 
در بخش مردان این رقابتها ۵ تیم به رقابت می پردازند که تیم ایران در اولین دیدار خود به مصاف تیم چین تایپه خواهد رفت. در این بخش تیم های چین تایپه، تایلند، ایران، پاکستان و قطر باهم رقابت می کنند. 
در بخش زنان نیز چهار تیم تایلند، چین تایپه، چین و هنگ کنگ شرکت کرده اند. 
علی رهنما، محمدرضا امیری، محمد زائد ابراهیمی، امیرحسین فیروزبخت، حسن  اسماعیلی، علی کافی، مسعود شریفی، امیرحسین    ایوبی پور، سروش قاسمی، مهدی سعیدی، ایمان رضایی، مهدی شریفی نژادیان به عنوان بازیکن و  غلامحسین نکویی سرپرست، سید حسن افتخاری سرمربی، مهدی  قشقایی مربی، رسول دهقان کمک مربی به عنوان کادر فنی راهی تایلند شده اند. 
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: