۷ نشانه اینکه شوهرتان از ازدواجتان راضی است

دوست دارید بدانید که شوهرتان از ازدواج با شما رضایت دارد یا نه؟ این لیست را بخوانید. بعد برای هر کار خوبی که برایتان انجام می‌دهد قدردان باشید.


رهبر معظم انقلاب: همه موظفند در خدمت آرمان فلسطین قرار بگیرند

اتحاد برای فلسطین

رهبر معظم انقلاب اسلامی در ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین بیان کردند:اشغال ظالمانه فلسطین از صفحات ناپاک تاریخ است که همچون دیگر صفحات ...


«رسایی» جاسوس هسته‌ای را معرفی کرد + عکس

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پستی در صفحه اینستاگرام خود طی یادداشتی از جاسوسی یک فرد در وزارت خارجه پرده برداشت.
قاتلان خانواده میاندوآبی دستگیر شدند

قاتلان خانواده میاندوآبی دستگیر شدند

حوادث | سه شنبه ۱۹ مرداد ۹۵ ساعت ۱۳:۱۱ | نسخه چاپي

مردان موتورسوار که بر سر اختلافات قدیمی اعضای خانواده‌ای را به گلوله بسته و باعث مرگ ۲ نفر از آنها و مجروح شدن یک نفر دیگر شده بودند، دستگیر شدند.
این جنایت هولناک ظهر 12مرداد در سه‌راهی میاندوآب - ملکان در آذربایجان غربی رخ داد. آن روز 2مرد که سوار بر یک موتورسیکلت بودند سرنشینان یک دستگاه پژو 405را به رگبار بستند و پا به فرار گذاشتند. به‌دنبال این حادثه 2نفر از سرنشینان پژو جان باختند و یکی از آنها مجروح شد و با حضور امدادگران به بیمارستان انتقال یافت. با حضور مأموران پلیس در محل تحقیقات برای کشف راز جنایت آغاز شد. در همان بررسی‌های اولیه معلوم شد که تیراندازی بر سر اختلافات ملکی رخ داده است.
ماجرا از این قرار بود که قربانیان این تیراندازی اعضای خانواده‌ای بودند که از چند سال قبل با خانواده دیگری بر سر ملک اختلاف داشتند و بارها با هم درگیر شده بودند. در جریان یکی از همین درگیری‌ها بود که مرد جوانی به قتل رسید و مأموران پلیس پس از مدتی قاتل را دستگیر کردند.
با این حال اختلاف میان دو خانواده تمامی نداشت و خانواده مقتول که بر سر این اختلافات یکی از عزیزان‌شان را از دست داده بودند تصمیم به انتقامجویی گرفتند. 2نفر از آنها که می‌دانستند خانواده قاتل قرار است برای ملاقات مرد جنایتکار به زندان بروند، در مسیر بازگشت آنها کمین کردند و به محض دیدن خودروی پژو آنها، سرنشینان آن را به گلوله بستند. پس از آن نیز با همان موتور از محل متواری شدند.
با این اطلاعات عاملان جنایت شناسایی شدند و مأموران تحقیقات گسترده‌ای را برای دستگیری آنها آغاز کردند. این تحقیقات خیلی زود به نتیجه رسید و یکی از مردان موتورسوار از سوی پلیس دستگیر شد اما اعتراف کرد که عامل تیراندازی همدستش بوده و وی فقط نقش راننده را بر‌عهده داشته است. با اعترافات او تحقیقات برای دستگیری عامل اصلی تیراندازی خونین ادامه یافت تا اینکه در نهایت مخفیگاه وی در یکی از روستاهای اطراف میاندوآب شناسایی و او نیز در عملیاتی ضربتی دستگیر شد. سرهنگ حسن شیخ‌نژاد، فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: از مخفیگاه متهم یک قبضه کلاشینکف کشف شد و این مرد پس از انتقال به اداره پلیس به تیراندازی مرگبار اعتراف کرد و با قرار قانونی راهی زندان شد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟