متلک سنگین یک روزنامه به رئیسی و حداد!

ضمیمه طنز بی قانون امروز هم به اظهارنظرهای سیاسی و انتخاباتی منتشر شده در رسانه‌ها، واکنش نشان داد.


قصور پزشکی در فوت «الینا فروتن» تایید شد

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: هیئت تجدید نظر انتظامی نظام پزشکی گلستان قصور پزشکی در فوت الینا فروتن را تایید کرد.


روسیه وارد عرصه رقابت با بوئینگ و ایرباس شد

روسیه اولین پرواز هواپیمای مسافربری جدید برد متوسط ام اس ۲۱ خود را انجام داد و امیدوار است این هواپیما بتواند با هواپیماهای بوئینگ و ایرباس ...


انتقاد از مهران مدیری: سوال تا حالا عاشق شده‌ای؟ زندگی زناشویی مهمان دورهمی را دچار مشکل می‌کند

:برنامه «دورهمی» از جمله برنامه‌های جذاب و پرمخاطبی است که طی دوران پخش خود از ابتدا تاکنون مراحل بلوغ خوبی داشته، چنانکه عوامل آن در هر دوره سعی کرده‌اند نقاط ضعف آن را برطرف کنند


یک درخواست صنفی از دولت؛ سینما قانونا صنعت شناخته شود

شورای راهبردی تحقیق و توسعه سینمای ایران ضمن درخواست برای فاصله گرفتن اداره سینما به صورت هیاتی، خواستار پاینده بودن دولت سینما شد.


روزی ۴۰۰ میلیون تومان مواد می‌فروختیم!

حوادث | سه شنبه ۱۹ مرداد ۹۵ ساعت ۱۱:۲۵ | نسخه چاپي

عامل اصلی جنایت یاکوزاها در ناگویای ژاپن می گوید تاخیر پلیس و تیم درمانی باعث مرگ پسر جوان ایرانی شده و او تنها یک ضربه به مقتول زده است.
به گزارش میزان،‌ 30 آذر ماه سال گذشته ماموران پلیس ناگویای ژاپن در جریان مرگ یک جوان ایرانی به نام میلاد بر اثر اصابت ضربات شمشیر قرار گرفتند. در ادامه مشخص شد مقتول یکی از قاچاقچیان مواد مخدر است که به خاطر تلفن همراه 4 میلیاردی با 4 ایرانی عضو مافیایی مواد مخدر و یاکوزا درگیر شده و به قتل رسیده است.
سرانجام دو نفر از متهمان در ژاپن شناسایی اما اتهام قتل را تکذیب کردند. همچنین یکی دیگر از متهمان در ایتالیا شناسایی ودر بازجویی ها اعتراف کرد قتل توسط یکی از  اعضای باندشان به نام رسول رخ داده است.
در ادامه رسول هنگام ورود به ایران شناسایی و دستگیر شد. قاتل جوان به درگیری خونین اعتراف کرد اما مدعی شد علت مرگ نرسیدن خون به قلب مقتول بوده است.
ظهر امروز در حاشیه جلسه بازپرسی گفت وگویی را با متهم انجام دادیم که در ادامه می خوانید.
مقیم ژاپن هستی؟
من از 18 سالگی به ژاپن رفتم وهمسرم نیز ژاپنی است. خودم چند سالی می شود که تابعیت کشور ژاپن را دارم.
شغلت چیست؟
از اسم و لقبم معلوم است من در ژاپن مواد مخدر می فروشم و عضو باند یاکوزا هستم.
درآمدت چقدر است؟
در آمد خوبی دارم به حدی در این مدت به این کشورعادت کرده و همیشه در حال فعالیت برای در آوردن پول هستم.
میلاد را تو به قتل رسانده ای؟
من او را نکشته ام.
از روز درگیری بگو؟
آن روز با دو خودرو 4 نفری به تعقیب میلاد پرداختیم و سد راهش شده وخودروی او با جدول برخورد کرد. مقتول از خودرو پیاده شد وبه سمت یک سوپرمارکت فرار کرد اما او را گرفته  و با شمشیر وچماق به جانش افتادیم. من فقط یک ضربه به دست او زدم .
پس تو او را به قتل رساندی؟
به خاطر اینکه میلاد کارت هویتی نداشت او را دیر به بیمارستان منتقل کردند و به علت نارسایی خون به قلب جانش را از دست داد، حتی بعد از این موضوع چند پلیس و کارمند به خاطر کم کاری اخراج شدند.
چرا او را به قتل رساندی؟
مقتول عضو مافیای مواد مخدر و یاکوزا بود و خط تلفن همراهش همیشه برای خرید مواد مخدر زنگ خور داشت. با دوستانم تصمیم گرفتیم خط تلفنش را بخریم که او هم مدعی شد این خط را 4 میلیارد تومان می فروشد.
4میلیارد تومان برای خرید خط پول دادید؟
800 میلیون تومان به صورت ین به خود میلاد دادیم و خانواده من و شرکایم 3میلیارد و 200میلیون تومان به خانواده او در تهران تحویل دادند که اسنادش موجود است.
روزی چقدر از این تلفن درآمد داشتید ؟
معمولا 20 تا 30 نفر هر روز تماس می گرفتند و در آمد ما از فروش مواد مخدر در ژاپن به روزی 300 تا 400 میلیون تومان می رسید.
چرا تصمیم به قتل میلاد گرفتید؟
او با خرید خط جدید مشتریان این تلفن همراه را برای خودش بر می زد و ما قصد داشتیم او را گوشمالی دهیم که این اتفاق رخ داد.
پشیمانی؟
همسرم باردار است ودلم برای او تنگ شده است. پشیمان هستم ونمی خواستم میلاد به قتل برسد. با شرکایم قصد گوشمالی دادن او را داشتیم.
فکر می کردی دستگیر شوی؟
من با پاسپورت جعلی از ژاپن خارج شدم و حتی ترکیه نیز متوجه این موضوع نشد.وقتی به ایران رسیدم ماموران متوجه شده ودستگیر شدم. با قرار وثیقه آزاد شدم تا اینکه به جرم قتل بار دیگر بازداشت شدم.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟