پسر عاشق پیشه نامزد سابقش را زیر کتک کشت +تصاویر

پسر عاشق پیشه نامزد سابق خود را با کتک کشت و سعی داشت قتل او را با داستانی مخفی کند.


محافظ آنجلینا جولی و برد پیت از زندگی شخصی آنها گفت

محافظ سابق آنجلینا جولی و برد پیت به بیان نکاتی از زندگی آنجلینا جولی و برد پیت پرداخت.


پرداخت 364 هزار تومان یارانه بیش از پیش بینی قانون

غول«یارانه» هر ماه قربانی می گیرد

دولت قبل سنگ بنا را اشتباه گذاشت

شصت و هشتمین مرحله از یارانه نقدی در حالی به شهروندان ایرانی پرداخت می شود که طبق قانون مقرر بود پرونده یارانه های نقدی پس از گذشت 5 سال بسته ...


وزیر بهداشت:

امروز سردارهای حرم، عَلَم و قلم در همه حوزه‌ها ورود می‌کنند؛ ائمه‌جمعه زحمت روانپزشکان را زیاد نکنند

وزیر بهداشت گفت:‌ خودشیفتگی مسئولان کار دست مردم می‌دهد در کشور ما هر کسی اظهار نظری دارد مثلاً‌ یکی سردار عَلَم بوده نوحه می‌خواند و رئیس‌جمهور ...


اعدام‌های گروهی داعش در موصل+تصاویر

در حالیکه ساعتی قبل عملیات بزرگ آزادسازی موصل آغاز شده است، داعش با انتشار یک فایل ویدئویی از اعدام وحشیانه شماری از کسانی که آنها را جاسوس ...


صوفی: هيچ اصلاح‌طلبي رقيب روحاني نيست

اخبار داغ | سه شنبه ۱۹ مرداد ۹۵ ساعت ۸:۱۵ | نسخه چاپي

اصلاح‌طلبان خود را برای انتخابات ٢٩ اردیبهشت ٩٦ آماده می‌کنند و آن‌طور که برخی چهره‌های ارشد این جریان نظیر عبدالواحد موسوی لاری اعلام کرده‌اند، کار انتخاباتی و عملیاتی این جریان از مهرماه آغاز می‌شود. اصلاح‌طلبان می‌خواهند پیش از ورود به نیمه دوم سال کار آسیب‌شناسی ساز و کارهای کنونی را انجام دهند و سپس با یک ساختار منسجم به استقبال دو انتخابات مهم ریاست‌جمهوری و شورای شهر بروند.
آنها  در خصوص انتخابات ریاست‌جمهوری بر حمایت از روحانی تاکید دارند اما این حمایت را منوط به برگزاری جلسات گفت‌وگو با دولت و رییس‌جمهور می‌دانند. این موضوع البته هنوز نه از سوی خاتمی اعلام شده و نه به عنوان یک مصوبه لازم الاجرا به اصلاح‌طلبان ابلاغ شده است. حالا علی صوفی، عضو شورای‌عالی سیاستگذاری انتخابات اصلاح‌طلبان از تحولات جدیدی گفته است. او گفته گزارش عملکرد شورای‌عالی به زودی تقدیم رییس دولت اصلاحات می‌شود تا رهبری جریان اصلاحات درباره ترمیم نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت کار تشکیلاتی اصلاح‌طلبان رهنمودهای لازم را ارایه و ساز و کار مورد نظر برای انجام کار انتخاباتی را تعیین و ابلاغ کند.
این عضو شورای‌عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان روز گذشته از ارایه گزارش شورا در اواخر مرداد ماه به رییس دولت اصلاحات مرتبط با فعالیت‌های این شورا خبر داد.
صوفی در گفت‌وگویی درباره فعالیت‌های اخیر شورای‌عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان برای ورود به انتخابات ریاست‌جمهوری سال آینده اظهار داشت: این شورا مختص به انتخابات مجلس شورای اسلامی دوره دهم بود و البته قصد بر این است که با انجام اصلاح ساختاری، شاکله آن برای آینده هم حفظ شود.
وی از ارایه گزارش شورای‌عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان در اواخر مرداد ماه به رییس دولت اصلاحات مرتبط با فعالیت‌های شورا در مدت اخیر خبر داد. این فعال سیاسی اصلاح‌طلب تاکید کرد: با ارایه گزارش مذکور و طبق نظر رییس دولت اصلاحات ماموریت جدی شورا با محورهای شاخص، مشخص و تعیین شود.
پیش از این محسن مهرعلیزاده از ادامه فعالیت شورای‌عالی سیاستگذاری در انتخابات سال۹۶ خبر داده بود و عبدالله ناصری هم پایان ماموریت شورای‌عالی سیاستگذاری را اعلام و ادامه فعالیت آن را منوط به تصمیم‌گیری «شورای مشورتی» دانسته بود.
بنا به نظر و صلاحدید محمدرضا عارف، ریاست شورای‌عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان و دیگر اعضا، این شورا کماکان و بعد از انتخابات مجلس شورای اسلامی دور دهم به حیات خود ادامه داد و بدیهی است که تصمیم نهایی درباره نحوه فعالیت، در شورای مشورتی اصلاح‌طلبان گرفته خواهد شد و شکل‌گیری شورای‌عالی سیاستگذاری نیز مصوبه شورای مشورتی بود.
صوفی در ادامه گفت: قطعا و اساسا تا هنگام ارایه گزارش به لیدر و رییس دولت اصلاحات شورای‌عالی سیاستگذاری برای انتخابات ریاست‌جمهوری وارد مشورت نمی‌شود و بعد از ارایه گزارش، فعالیت شورا برای انتخابات شوراهای شهر و روستا و ریاست‌جمهوری سال آینده با محورها و کارکردهای مشخص آغاز می‌شود. وی درباره امکان حمایت اصلاح‌طلبان از گزینه‌ای به غیر از حسن روحانی برای انتخابات سال آینده یا احتمال بروز سیاست حمایت بی‌چون و چرا از روحانی برای آینده از سوی این جریان سیاسی تصریح کرد: حمایت بی‌چون‌و چرا خیر اما قطعا حمایت همه‌جانبه از روحانی در آینده به عمل خواهد آمد و قطعا اصلاح‌طلبان به هیچ‌وجه وارد رقابت با ایشان نخواهند شد.
صوفی با بیان اینکه اصلاح‌طلبان احتیاط‌های لازم را برای مسیر پیش رو و در آستانه انتخابات سال ٩٦ خواهند کرد، گفت: مواضع روحانی قابل قبول بوده و اصلاح‌طلبان هم از مواضع ایشان حمایت می‌کنند و فشارهایی هم که به او در اجرای برنامه‌هایش وارد می‌شود آن هم به خاطر مواضعی است که تاکنون اتخاذ کرده اگرچه انتقادهایی به عملکرد دولت وارد است و عقبه رای رییس‌جمهوری نسبت به عملکرد دولت مخصوصا در انتصاب و عزل و ‌نصب‌ها و به ویژه در ارتباط با وزارت کشور و مدیران منطقه‌ای راضی‌کننده نیست.
صوفی با تاکید بر اینکه عقبه رای روحانی و اصلاح‌طلبان، حساب روحانی را با دولتش جدا می‌کند، گفت: به گمانم اصلاح‌طلبان با روحانی از همین الان از طریق فراکسیون امید وارد مذاکره خواهند شد و از طریق شورا قطعا با روحانی صحبت‌هایی خواهد شد تا ان‌شاءالله در دور بعدی تضمین کافی برای تعیین کابینه‌ای مقبول و عملکرد قابل قبول در چهار سال آینده اخذ شود.
صوفی درباره محورهای تعیین شده برای رایزنی با روحانی گفت: من نمی‌توانم از طرف شورا سخنی بگویم و اینها استنباط‌های شخصی من است و قطعا موارد و محورهای لازم برای مذاکره با روحانی در شورای‌عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان مورد بحث قرار می‌گیرد.وی ادامه داد: از مجموعه نظرات در شورا و هیات رییسه استنباطم این است که قطعا اشتباهاتی که در ائتلاف برای انتخابات مجلس شورای اسلامی صورت گرفته تجدید‌نظر شود و امور لازم با دقت بیشتر و تاکید بر اصل حفظ هویت اصلاح‌طلبی انجام خواهد پذیرفت. اخیرا علی صوفی در جمع شورای کارگزاران تهران گفته است که نظر رییس دولت اصلاحات راجع به ریاست‌جمهوری روحانی مثبت است.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: