بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.


به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع ...


آمادگی بازیکنان تیم ملی بد نیست/ افتخاری گفت در فوتسال می‌ماند

آمادگی بازیکنان تیم ملی بد نیست/ افتخاری گفت در فوتسال می‌ماند

ورزش | دوشنبه ۱۸ مرداد ۹۵ ساعت ۱۸:۳۱ | نسخه چاپي

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران می‌گوید میزان آمادگی بازیکنان تیم ملی بعد از گذشت دو هفته از لیگ برتر بد نیست.
سیدمحمد ناظم الشریعه در گفتگو با خبرگزاری مهر، درباره برگزاری اردوی کوتاه مدت تیم ملی فوتسال گفت: به صورت کلی شرایط اردو و آمادگی بازیکنان بد نیست. به هر حال لیگ هنوز جا نیفتاده است و نمی‌شود در اینباره به صورت کامل صحبت کرد ولی با توجه به اینکه ملی پوشان هر از گاهی تمرین داشته‌اند، شرایط آنها بد نیست.
وی درباره بازیکنان دعوت شده به این اردو خاطرنشان کرد: در کنار تمام بازیکنان لیگ، ما تقریبا ۲۵ بازیکنی که در این چند سال به اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند را زیرنظر داریم و سعی می‌کنیم بر همان اساس لیست خود را انتخاب کنیم.
سرمربی تیم ملی فوتسال با بیان اینکه امروز اردوی کوتاه مدت تیم ملی تعطیل خواهد شد، یادآور شد: تا شروع تورنمنت تایلند اردوی دیگری نداریم. طبق برنامه در تایلند سه بازی انجام خواهیم داد و سپس به ایران بر می‌گردیم. هفتم و هشتم شهریور در مشهد دو بازی با ازبکستان برگزار می‌کنیم و بعد از آن عازم کلمبیا خواهیم شد.
ناظم الشریعه در پایان درباره انتخاب سیدرضا افتخاری رئیس کمیته فوتسال به عنوان سرپرست جدید باشگاه استقلال هم گفت: ما روز گذشته با آقای افتخاری جلسه داشتیم و ایشان حتی در تمرین تیم ملی هم حضور یافت. آقای افتخاری اعلام کرد که در کمیته فوتسال می‌ماند و به صورت همزمان در استقلال کار می‌کند. به هر حال در تجربه وی در فوتبال هیچ حرفی نیست و خودشان بهتر از هرکس دیگر می‌تواند در این خصوص تصمیم گیری کند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟