با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.


به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع مشتری درنظر بگیرند می توان امیدوار بود چرخ های این صنعت در سال آینده بچرخد.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


واکنش خشن رئیس فوتبال / خبرنگار: چرا کی‌روش ایران نیست؟ تاج: به تو چه!

مهدی تاج از این گفت که اسامی خوبی به تیم‌ملی دعوت شده‌اند.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


دیدار فرستاده ویژه سازمان ملل در امور یمن با امیرکویت

جهان | دوشنبه ۱۸ مرداد ۹۵ ساعت ۱۳:۳۶ | نسخه چاپي

فرستاده ویژه سازمان ملل در امور یمن یک روز پس از پایان نشست صلح یمن در کویت، با «صباح احمد جابر الصباح» امیر این کشور دیدار کرد.
«اسماعیل ولدالشیخ احمد» فرستاده ویژه سازمان ملل یک روز پس از اعلام پایان مذاکرات صلح یمن در کویت و نیز اعلام از سرگیری آن در مکان دیگری طی ماه‌های آینده، با «صباح احمد جابر الصباح» امیر کویت دیدار کرد.
بر اساس گزارش وبگاه «الجزیره»، امیر کویت در این دیدار بر ادامه مذاکرات میان طرفین یمنی تا رسیدن به نتایج مثبت که امنیت و سلامت ملت یمن را تضمین می‌کند، تاکید کرد.
ولدالشیخ نیز در مقابل از میزبانی کویت برای این مذاکرات قدردانی کرد.
فرستاده ویژه سازمان هفته جاری پایان نشست صلح یمن در کویت (که از 21 آوریل آغاز شده) را بدون هیچ نتیجه‌ای اعلام کرد و افزود: این مذاکرات در مکان دیگری از سر گرفته خواهد شد و هیچ درخواستی از کویت برای بر عهده گرفتن میزبانی دور جدید نشده است.

منبع: فارس

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟