هوای استان‌های شمالی سرد و بارانی می‌شود

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع هواشناسی از تداوم زبانه پر فشار و هوای نسبتا سرد در نوار شمالی کشور طی ۳ روز آینده خبر داد.


شیطان بی‌تالک دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز از دستگیری عضو باند کلاهبردار اینترنتی که از طریق بی‌تالک زنان و دختران را اغفال و از انان اخاذی می کرد، خبرداد.


پرداخت 364 هزار تومان یارانه بیش از پیش بینی قانون

غول«یارانه» هر ماه قربانی می گیرد

دولت قبل سنگ بنا را اشتباه گذاشت

شصت و هشتمین مرحله از یارانه نقدی در حالی به شهروندان ایرانی پرداخت می شود که طبق قانون مقرر بود پرونده یارانه های نقدی پس از گذشت 5 سال بسته ...


کمین پرسپولیس درخشان برای منصوریان؛ اولین شوک کوچک به استقلال!

علیرضا منصوریان با آزمایشی روبروست به نام بختیار رحمانی که اگر برخورد مناسبی با او صورت نگیرد ممکن است استقلال به پرسپولیس حمید درخشان شبیه ...


رونمایی از اولین رَم ۸ گیگی برای موبایل در جهان

سامسونگ اولین رم/حافظه موقت 8 گیگی از نوع lpddr4 در جهان را رونمایی کرد.


بازیکن سنگالی جای دژاگه را می‌گیرد؟

ورزش | دوشنبه ۱۸ مرداد ۹۵ ساعت ۱۱:۲۰ | نسخه چاپي

قرارداد باشگاه العربی قطر با بازیکن سنگالی امضا شد تا ادامه حضور اشکان دژاگه در این تیم در ابهام قرار بگیرد.
به گزارش مهر، باشگاه العربی قطر اعلام کرد که قرارداد «مصطفی سال» بازیکن سنگالی به امضا رسید تا تعداد بازیکنان خارجی تیم العربی به عدد پنج برسد.
علاوه بر اشکان دژاگه، ایزیکل از نیجریه، خمینز از فلسطین، پائولینو از برزیل و مصطفی سال از سنگال بازیکنان خارجی العربی محسوب می‌شوند و مشخص نیست با حضور بازیکن سنگالی، تکلیف اشکان دژاگه چه خواهد شد.
دژاگه که این روزها در تمرینات تیم العربی در نورنبرگ آلمان به سر می‌برد، احتمال دارد در روزهای آینده به صورت قرضی راهی تیم دیگری شود چرا که از قراردادش دو سال دیگر با العربی باقی مانده و مبلغ بالای این قرارداد مانع کنارگذاشتنش از این تیم می شود.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: