بازیگر زن مشهور تلویزیون ایران درگذشت؛ بیوگرافی + تصاویر

نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال «معمای شاه» چهارشنبه دهم شهریور ماه درگذشت.


واقعیت‌های پنهان در مورد سروش و پرسپولیس

محمدعلی ترکاشوند مسئول نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس می‌گوید: «من با رفیعی حرف زدم و قرار شد طی یکی، دو روز آینده ما او را ببینم و صحبت کنیم. حرف‌هایی مطرح شده که فکر می‌کنم امیدی برای بازگشت رفیعی وجود داشته باشد.»


شرط یک میلیارد دلاری توتال برای گشایش بازار ایران

مدیرعامل توتال در گفت و گو با رویترز اظهار کرد که این شرکت فرانسوی توسعه میدان گازی بزرگ پارس جنوبی ایران را در تابستان جاری آغاز خواهد کرد.


صحنه‌های زشت‌ با حضور 5 پسر در پارک بانوان

شنیده بودم در پارک ملت‌، فضایی را مخصوص بانوان محصور کرده‌اند تا بی‌دغدغه ورزش و تفریح کنند.من و دختر هشت‌ساله‌ام لباس ورزشی پوشیدیم و به ...


اولین اظهار نظر داورزنی بعد از جنجال والیبالیست‌ها در افتتاحیه

اولین اظهار نظر داورزنی بعد از جنجال والیبالیست‌ها در افتتاحیه

ورزش | دوشنبه ۱۸ مرداد ۹۵ ساعت ۸:۵۷ | نسخه چاپي

رئیس فدراسیون والیبال با ابراز نگرانی از تاثیر ورود تیم ملی به حاشیه‌های المپیکی گفت: گفته‌ام بحث رژه و لباس را تمام کنند تا تیم ملی بتواند با آرامش مسابقاتش در المپیک را به پایان برساند.
به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به ریودوژانیرو، والیبال به عنوان تنها رشته تیمی در کاروان ایران مورد توجه خیلی هاست به خصوص اینکه این اولین حضور المپیکی این رشته بعد از ٥٠ سال است، از همین رو چگونگی حضور تیم ملی والیبال و نتایج به دست آمده از این حضور، مورد توجه خاص خیلی هاست.
این در حالی است که تیم والیبال هنوز المپیک آغاز نشده، برای کاروان ورزش ایران جنجالی شد. این جنجال از آنجا آغاز شد که سه بازیکن این تیم و از جمله کاپیتان معروف در مراسم افتتاحیه غیبت داشتند و دلیل این غیبت را سایز نبودن لباس تهیه شده از سوی کمیته ملی المپیک برای سرپرست این تیم عنوان کرده بودند. در حالیکه پیش از عکس هایی از سعید معروف در حالیکه لباس افتتاحیه را به تن داشت، منتشر شده بود.
بعد از آن هم انتقادات تند رائول لوزانو از البسه تهیه شده برای تیم ملی والیبال و کم بودن آنها این تیم را وارد حاشیه جدیدی کرد در حالیکه هنوز بازخوردهای منفی غیبت والیبالیست ها در مراسم افتتاحیه ادامه داشت و از طرفی تیم ملی در آستانه برگزاری اولین دیدار المپیکی خود بعد از پنجاه سال قرار داشت.
در همین رابطه محمدرضا داورزنی طی گفتگو با خبرنگار اعزامی مهر به ریودوژانیرو تاکید کرد که به اعضای تیم گفته بحث "رژه" و "لباس" را تمام کنند تا تیم با آرامش دیدارهای المپیکی خود را پیگیری کند.
البته داورزنی در این گفتگو که پیش از آغاز دیدار تیم ملی والیبال برابر آرژانتین داشت گفت که نمی تواند در رابطه با صحبت های بازیکنان این تیم در مورد لباس افتتاحیه و سایز نبودن آن و اینکه در این مورد حق با بازیکنان است یا کمیته که دوخت لباس ها را   بعد از اندازه گیری دقیق نهایی کرده است، قضاوتی داشته باشد.
* تیم ملی والیبال هنوز وارد المپیک نشده حاشیه ساز شده است. موضوع هم از شب افتتاحیه شروع شد. چرا؟
- ببینید برای ما مهم این است که تیم ملی در المپیک نمایش خوبی داشته باشد. باید هم همه کمک کنیم تا بازیکنان بتوانند با آرامش تمرکز خود را حفظ کرده و فقط به بازی فکر کنند نه رژه و لباس؛ ما بعد از ٥٢ سال سهمیه المپیک گرفتیم و باید از این حضور استفاده کنیم.
* برخلاف صحبت های شما تیم ملی به شدت وارد حاشیه شده است؟
- باید همه و حتی رسانه ها کمک کنیم تیم وارد حاشیه نشود، این حاشیه ها جز لطمه نتیجه دیگری ندارد. انتظارم این است که شرایط را درک کنیم. به سرپرست تیم هم گفته ام که توجه داشته باشند برای چه هدفی اینجا آمده اند؟
* اما حاشیه ها را خود بازیکنان آغاز کردند، آنها به مراسم رژه نیامدند و در فضای مجازی اعلام کردند لباس های مان سایز نبوده است، در حالیکه کمیته ملی المپیک مدعی است لباس ها سایز شده بودند؟
- نمی خواهم قضاوت کنم حق با چه کسی است و این وسط کدام طرف مقصر است، ورود به این بحث ها مشکلی حل نمی کند ضمن اینکه بازیکنان آن مطالب را از صفحه مجازی برداشتند.
* اصلا دلیل غیبت بازیکنان چه بود؟
- اگر قرار بر حضور باشد، باید همه اعضای یک تیم در مراسم حاضر شوند. البته حضور در رژه اجباری نیست چه بسا خیلی از ورزشکاران مان به خاطر رقابت هایی که فردای افتتاحیه داشتند، در افتتاحیه غایب بودند.
* خودتان هم اشاره کردید که غیبت ورزشکاران دیگر رشته ها به خاطر در پیش بودن رقابتشان بود، دلیل غیبت سه بازیکن والیبال چه بود؟
- ببینید الان باید آرامش تیم ملی و تمرکز بازیکنان توجه شود و به این موضوع در زمان خودش بپردازیم.

* یعنی چه زمانی؟
- بعد از المپیک راجع به این مسئله و دلایل آن بررسی و صحبت می کنیم.

* انتقادهای لوزانو از لباس های تیم ملی برای چه بود؟
- انتظار لوزانو این است که مجموعه فدراسیون، کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش به والیبال اهمیت بیشتری بدهند، به هرحال والیبال آنها رشته تیمی کاروان است.

* مشکل چه بود؟
- قرار بر این بود تا تیم های کاروان ایران از البسه ای که کمیته در اختیارشان قرار می دهد در جریان المپیک استفاده کنند در حالیکه این البسه برای والیبال فقط دو تیشرت داشت و انتقاد لوزانو هم به همین موضوع بود، از طرفی به صورت کلی در حوزه تخصصی، تیم ها از البسه خود در مسابقات استفاده می کنند. در هر صورت مشکل حل شد و قرار بر این شد تا ما از لباس تخصصی خود استفاده کنیم.

* و بحث مطرح شده در مورد آنالیزور چه بود؟
- لوزانو نگران بود که مبادا در جریان بازی ها نتواند از آنالیزور استفاده کند که آنهم حل شد، مشکلی از این بابت نیست.

* یعنی از تیم والیبال حاشیه دیگری شاهد نخواهیم بود؟
ج: همه باید کمک کنند تا تیم وارد حاشیه نشود و بتواند با آرامش دیدارهای خود در المپیک را برگزار کند. به تیم ملی هم گفته ام بحث رژه و افتتاحیه و لباس را تمام کنند و فقط به بازی فکر کنند تا تمرکز داشته باشند.
به گزارش خبرگزاری مهر، سی و یکمین دوره بازیهای المپیک با حضور بیش از ۱۰ هزار ورزشکار از ۲۰۶ کشور از ۱۵ تا ۳۱ مردادماه به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل برگزار خواهد شد. کاروان ورزش ایران در دوره قبل که به میزبانی لندن برگزار شد با کسب ۱۲ مدال (۴ طلا، ۵ نقره و ۳ برنز) به عنوان هفدهمی دست پیدا کرد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟