هایما با موتور توربو شارژ درایران+تصاویر

هایما S7 یک خودرو شاسی بلند با ظاهر و تجهیزات مناسب است. که توسط ایران خودرو به بازار ایران عرضه شد. حال پس از ورود این خودرو به تازگی اخباری ...


روایت رییس جمهور از جزئیات بودجه ۳۲۰ هزار میلیاردی سال ۹۶

رئیس جمهور با بیان اینکه ایران هیچگاه نقض کننده برجام نبوده و نخواهد بود، گفت: به عنوان رئیس جمهور و رئیس شورای عالی امنیت ملی به صراحت اعلام ...


وقتی مرداب «گل»، دختران جوان را می‌بلعد؛ مخدری صنعتی در پوشش گیاهی سنتی

در بین مواد تخدیری و محرکی که مصرف آن در میان برخی جوانان شایع است،مخدر «گل» از مواد اعتیاد آور نسبتاً نوظهوری است که اثرات و عوارض تخریبی جسمانی ...


نشست تکفیری ها برای تعیین جانشین «ابوبکر البغدادی»

منابع آگاه از برگزاری جلسه سرکرده های تکفیری برای تعیین جانشین ابوبکر البغدادی سرکرده گروهک تکفیری داعش در موصل خبر دادند.


ژست ممنوع بازیگر زن مشهور ایرانی+عکس

در این عکس بهنوش طباطبایی را در حال کشیدن سیگار که یکی از ژست های ممنوع است مشاهده می کنید:


جاسوس زن آمریکایی در مرز ترکیه و سوریه زخمی شد

جاسوس زن آمریکایی در مرز ترکیه و سوریه زخمی شد

جهان | دوشنبه ۱۸ مرداد ۹۵ ساعت ۸:۱۸ | نسخه چاپي

یک جاسوس زن آمریکایی در مرزهای سوریه و ترکیه در حین انجام ماموریت خود زخمی شد و برای مدتی ناپدید گشت اما با تلاش نیروهای مرزبانی ترکیه پس از پیدا شدن به پایگاه اینجرلیک انتقال داده شد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه روسیا الیوم، نیروهای ترکیه ای و آمریکایی برای یافتن جاسوس زن زخمی شده آمریکایی در مرزهای سوریه و ترکیه مامور شدند.
بر اساس این گزارش یگان هایی از ارتش ترکیه و آمریکا طی ۲ روز گذشته به دنبال جاسوس زن زخمی شده آمریکایی شدند که در مرزهای سوریه و ترکیه بر اثر اصابت گلوله مجروح شده است.
این جاسوس آمریکایی پس از اصابت گلوله به بدنش و مجروح شدن، از فرماندهان خود درخواست می کند که وی را به مکانی امن منتقل کنند؛ جاسوس آمریکایی پس از این درخواست باید به سمت مرزهای ترکیه حرکت می کرد.
در عملیات جستجوی این زن جاسوس بالگردها و پهبادهایی مجهز به موشک های هلفایر به کار گرفته می شوند تا در صورت وقوع هر رویداد غیرقابل پیش بینی واکنش نشان دهند. این عملیات پس از گذشت ۲ روز نتیجه ای نداشت و موجب نگرانی ساکنان این مناطق شد.
در نهایت پس از تلاش های بی نتیجه نیروهای ویژه ترکیه و آمریکا، گارد مرزی ترکیه موفق شد این جاسوس زن آمریکایی را بیابد و وی را به پایگاه اینجرلیک انتقال دهد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: