واکنش خشن رئیس فوتبال / خبرنگار: چرا کی‌روش ایران نیست؟ تاج: به تو چه!

مهدی تاج از این گفت که اسامی خوبی به تیم‌ملی دعوت شده‌اند.


با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.


با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


تعطیلات نوروزی بارانی خواهد بود/

رئیس سازمان هواشناسی گفت: تا نیمه فروردین بارندگی از حد نرمال بیشتر است اما در ادامه سال زراعی شاهد کم بارشی و خشکسالی خواهیم بود.


جاسوس زن آمریکایی در مرز ترکیه و سوریه زخمی شد

جاسوس زن آمریکایی در مرز ترکیه و سوریه زخمی شد

جهان | دوشنبه ۱۸ مرداد ۹۵ ساعت ۸:۱۸ | نسخه چاپي

یک جاسوس زن آمریکایی در مرزهای سوریه و ترکیه در حین انجام ماموریت خود زخمی شد و برای مدتی ناپدید گشت اما با تلاش نیروهای مرزبانی ترکیه پس از پیدا شدن به پایگاه اینجرلیک انتقال داده شد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه روسیا الیوم، نیروهای ترکیه ای و آمریکایی برای یافتن جاسوس زن زخمی شده آمریکایی در مرزهای سوریه و ترکیه مامور شدند.
بر اساس این گزارش یگان هایی از ارتش ترکیه و آمریکا طی ۲ روز گذشته به دنبال جاسوس زن زخمی شده آمریکایی شدند که در مرزهای سوریه و ترکیه بر اثر اصابت گلوله مجروح شده است.
این جاسوس آمریکایی پس از اصابت گلوله به بدنش و مجروح شدن، از فرماندهان خود درخواست می کند که وی را به مکانی امن منتقل کنند؛ جاسوس آمریکایی پس از این درخواست باید به سمت مرزهای ترکیه حرکت می کرد.
در عملیات جستجوی این زن جاسوس بالگردها و پهبادهایی مجهز به موشک های هلفایر به کار گرفته می شوند تا در صورت وقوع هر رویداد غیرقابل پیش بینی واکنش نشان دهند. این عملیات پس از گذشت ۲ روز نتیجه ای نداشت و موجب نگرانی ساکنان این مناطق شد.
در نهایت پس از تلاش های بی نتیجه نیروهای ویژه ترکیه و آمریکا، گارد مرزی ترکیه موفق شد این جاسوس زن آمریکایی را بیابد و وی را به پایگاه اینجرلیک انتقال دهد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟