مدل مانتو 96

گلچینی از شیک ترین مدل مانتوهای سال 96


ترامپ فردا فرمان اجرایی جدید مهاجرتی را امضا می‌کند

رئیس‌جمهوری آمریکا، روز پنجشنبه نسخه جدید فرمان اجرایی جدید مهاجرتی را امضا می‌کند.


مدل مانتو 96

گلچینی از شیک ترین مدل مانتوهای سال 96آخرین قیمت خودروهای داخلی و چینی در بازار شب عید (+جدول کامل)

هر چند که وضعیت خرید و فروش در مورد خودروهای ایران خودرو و سایپا بهتر و بیشتر بوده است ولی خودروهای چینی نیز با عرضه شرایط های فروش اقساطی و ...


سخنان«قلیچداراوغلو» در راهپیمایی حمایت از دموکراسی در استانبول

سخنان«قلیچداراوغلو» در راهپیمایی حمایت از دموکراسی در استانبول

جهان | دوشنبه ۱۸ مرداد ۹۵ ساعت ۱۱:۵۱ | نسخه چاپي

رئیس بزرگترین حزب مخالف ترکیه با حضور در راهپیمایی بزرگ حمایت از دموکراسی در سخنانی کودتای نافرجام در این کشور را محکوم کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آناتولی، «کمال قلیچدار اوغلو» رهبر حزب جمهوری خلق ترکیه در گردهمایی باشکوه دفاع از دموکراسی که با حضور رجب طیب اردوغان رئیس جمهور، بنعلی یلدریم نخست وزیر، اسماعیل قهرمان رئیس مجلس و دولت باغچه لی رهبر حزب حرکت ملی با شرکت میلیونی مردم ترکیه در میدان ینی کاپی استانبول درحال برگزاری است طی سخنانی این روز را یکی از مهم ترین روزها در تاریخ کشورش توصیف کرد.
وی افزود: جناب رئیس جمهور و همسر محترم، رئیس جمهور سابق و رئیس مجلس، نخست‌وزیر محترم و نخست وزیر جمهوری ترک قبرس شمالی، رهبر محترم حزب حرکت ملی خدمت همه شما عرض احترام می کنم.
قلیچداراوغلو همچنین گفت: گروه که در داخل ارتش ترکیه لانه کرده بود خواست بر علیه مجلس و دولت و علیه شما مردم کودتا کند. این خشن ترین کودتای تاریخ ترکیه بود. بیش از ۲۴۰ شهید دادیم. خداوند آنها را رحمت کند.
او تاکید کرد: آنها قهرمانان دموکراسی هستند. مجلس ترکیه، جانباز است؛ مجلسی است که جنگ استقلال کشور را رهبری کرده است. مجلس تا صبح کار کرد و از حیثیت ترکیه دفاع کرد. تمام چهار حزب حاضر در در مجلس علیه کودتا بیانیه دادند، ای کاش رهبر تمام احزاب ترکیه اینجا بودند حتی آنها که در مجلس نیستند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟