رونمایی از بازی شتاب در شهر 2؛

تجربه ماشین سواری در خیابان های تهران

علاقه مندان به سری مسابقات بازی های ماشین سواری می توانند با بازی "شتاب در شهر2" ماشین سواری در خیابان های تهران را تجربه کنند.


با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.


کی‌روش دید مدل برانکویی جلوی قطری‌ها یعنی باختن!

پرسپولیس دیروز با ملی‌پوشان زیادی به مصاف الریان رفت.


به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع مشتری درنظر بگیرند می توان امیدوار بود چرخ های این صنعت در سال آینده بچرخد.


تلویزیون هایی که علائق بینندگان را درک می کنند

خط تولید جدیدی از تلویزیونهای هوشمند راه اندازی شده که از هوش مصنوعی فوق العاده ای برخوردارند.


سازمان استاندار: عموم نوشیدنی‌ها به کشور قاچاق می‌شود

اقتصاد | يكشنبه ۱۷ مرداد ۹۵ ساعت ۱۰:۳۷ | نسخه چاپي

رئیس سازمان ملی استاندارد گفت : بخش عظیمی از نوشیدنی ها بصورت قاچاق وارد کشور می شود.
نیره پیروزبخت گفت: اگرنوشیدنی ها از مبادی رسمی وارد کشور شود و مشمول استاندارد اجباری باشد از نظر سلامت و الکل کنترل می شود اما کالاهای زیادی از جمله نوشیدنی ها و لوازم ارایشی و بهداشتی قاچاق پذیر هستند.
وی در پاسخ به سئوالی درخصوص شائبه الکلی بودن برخی نوشیدنی ها از جمله دو برند هافنبرگ و آیسی مانکی گفت: برای ما کالاها بویژه مواد غذایی علاوه بر اینکه باید دارای ویژگی های استاندارد باشند از نظر حلال بودن بسیار مهم است و لذا باید مستندات مربوط به ردیابی کالاهایی که وارد کشور می شود وجود داشته باشد .
پیروزبخت افزود: اگر در ماشین و دستگاهی که مشروبات الکلی تولید می شود نوشیدنی غیر الکلی هم تولید شود اشکال دارد ولی در مورد نوشیدنی هایی که نامبرده شد باید اعلام کنم که خودم بعنوان مصرف کننده ، هافنبرگ خریدم و هنگامی که در ان را بازکردم به بوی ان مشکوک شدم ولی برای اطمینان در ازمایشگاه بررسی کردیم که الکلی بودن ان منتفی بود .
رئیس سازمان ملی استاندارد گفت : در بحث حلال مسائل شرعی و سلامت نوشیدنی ها یکی از دغدغه های جدی ما است ، فرض بر این است که در ایران که کشوری اسلامی و مردم ان مسلمان و شیعه هستند کالاهای حلال وارد می شود ولی خطرات از ناحیه قاچاق این کالاها وجود دارد .

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟