مترو چگونه برآورد کرده هزینه هر سفر ۲۴۰۰ تومان است؟/ سرانه حقوق پرسنل مترو؛ ۹ میلیون تومان!

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: مخالف افزایش بهای بلیت مترو تهران هستم، نباید استفاده از حمل و نقل عمومی برای ...


تاکسی چگونه به ایران رسید؟

با گسترش شهرنشینی و به کارگیری اتومبیل در جابه‌جایی افراد، ضرورت وجود حمل‌ونقل درون‌شهری بیش از پیش احساس می‌شد. کارهایی متفاوت برای حل این مشکل صورت گرفت. شکل‌گیری تاکسی‌ها از جمله این کارها برای جابه‌جایی افراد به شمار می‌آمد.


«رسایی» جاسوس هسته‌ای را معرفی کرد + عکس

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پستی در صفحه اینستاگرام خود طی یادداشتی از جاسوسی یک فرد در وزارت خارجه پرده برداشت.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر عفونت تنفسی ناشی از ویروس‌ها بویژه ویروس پارا آنفلوآنزا رخ می‌دهد ...


مترو چگونه برآورد کرده هزینه هر سفر ۲۴۰۰ تومان است؟/ سرانه حقوق پرسنل مترو؛ ۹ میلیون تومان!

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: مخالف افزایش بهای بلیت مترو تهران هستم، نباید استفاده از حمل و نقل عمومی برای مردم گران باشد.


کشته شدن دو نفر در اثر تیراندازی در المپیک

ورزش | يكشنبه ۱۷ مرداد ۹۵ ساعت ۸:۴۷ | نسخه چاپي

المپیک ریو نخستین روز پر ماجرایی را پشت سر می گذارد.
امروز دو نفر در ریو و در نزدیکی محل برگزاری مسابقات بر اثر تیر اندازی کشته شده اند؛ یک سارق در نزدیکی محل افتتاحیه المپیک، و یک زن در کنار یکی دیگر از محل های برگزاری رقابت های المپیک.
خشونت در گرفته امروز، نشان می دهد که چرا 85000 سرباز و نیروی پلیس، آن طور که The Journal گزارش می دهد برای تامین امنیت مسابقات در برزیل مستقر شده اند. پلیس طی بیانیه ای در خصوص تیراندازی پلیس می گوید: مرد سارق در حال اعمال خشونت بود که از سوی یکی از نیروهای پلیس مورد اصابت گلوله قرار گرفت.
ساعت ها پیش از آن، یک زن معمار در حال رانندگی در نزدیکی یکی از ورودی های اصلی تفرجگاه المپیک کشته شد. جایی که مشعل المپیک در حال حاضر در آن قرار دارد و به یکی از جاذبه های مهم توریستی تبدیل شده است.
پلیس می گوید سه سارق مسلح به این زن 51 ساله حمله کرده اند و هنگام فرار وی با شلیک گلوله ای به سر مقتول او را به قتل رسانده اند.
در حادثه ای جدا از تیراندازی های امروز، تیم جست و جوی بمب برزیلی در یک انفجار کنترل شده، بسته ای مشکوک را نزدیک خط پایان مسابقات دوچرخه سواری جاده ای المپیک منفجر کرد.
تمرکز اصلی نیروهای امنیتی روی شهر ریو است. شهری که قاچاقچیان مواد مخدر قسمت های عمده ای از محله های فقیرنشین آن را کنترل می کنند. با این حال، پلیس و دیگر نیروها- که تعدادشان دو برابر نیروهای امنیتی المپیک 2012 لندن است- در شهرهای برازیلیا، بلو هوریزونته، مانائوس، سالوادور و سائو پائولو نیز حضور پر رنگی دارند. شهرهایی که رقابت های فوتبال المپیک هم اکنون در آن ها در حال برگزاری است.

منبع: طرفداری

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟