خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات ...


از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات خوشی داشتیم. این ترانه ها را مرور کنیم.


رونمایی از بازی شتاب در شهر 2؛

تجربه ماشین سواری در خیابان های تهران

علاقه مندان به سری مسابقات بازی های ماشین سواری می توانند با بازی "شتاب در شهر2" ماشین سواری در خیابان های تهران را تجربه کنند.


تعطیلات نوروزی بارانی خواهد بود/

رئیس سازمان هواشناسی گفت: تا نیمه فروردین بارندگی از حد نرمال بیشتر است اما در ادامه سال زراعی شاهد کم بارشی و خشکسالی خواهیم بود.


کشته شدن دو نفر در اثر تیراندازی در المپیک

ورزش | يكشنبه ۱۷ مرداد ۹۵ ساعت ۸:۴۷ | نسخه چاپي

المپیک ریو نخستین روز پر ماجرایی را پشت سر می گذارد.
امروز دو نفر در ریو و در نزدیکی محل برگزاری مسابقات بر اثر تیر اندازی کشته شده اند؛ یک سارق در نزدیکی محل افتتاحیه المپیک، و یک زن در کنار یکی دیگر از محل های برگزاری رقابت های المپیک.
خشونت در گرفته امروز، نشان می دهد که چرا 85000 سرباز و نیروی پلیس، آن طور که The Journal گزارش می دهد برای تامین امنیت مسابقات در برزیل مستقر شده اند. پلیس طی بیانیه ای در خصوص تیراندازی پلیس می گوید: مرد سارق در حال اعمال خشونت بود که از سوی یکی از نیروهای پلیس مورد اصابت گلوله قرار گرفت.
ساعت ها پیش از آن، یک زن معمار در حال رانندگی در نزدیکی یکی از ورودی های اصلی تفرجگاه المپیک کشته شد. جایی که مشعل المپیک در حال حاضر در آن قرار دارد و به یکی از جاذبه های مهم توریستی تبدیل شده است.
پلیس می گوید سه سارق مسلح به این زن 51 ساله حمله کرده اند و هنگام فرار وی با شلیک گلوله ای به سر مقتول او را به قتل رسانده اند.
در حادثه ای جدا از تیراندازی های امروز، تیم جست و جوی بمب برزیلی در یک انفجار کنترل شده، بسته ای مشکوک را نزدیک خط پایان مسابقات دوچرخه سواری جاده ای المپیک منفجر کرد.
تمرکز اصلی نیروهای امنیتی روی شهر ریو است. شهری که قاچاقچیان مواد مخدر قسمت های عمده ای از محله های فقیرنشین آن را کنترل می کنند. با این حال، پلیس و دیگر نیروها- که تعدادشان دو برابر نیروهای امنیتی المپیک 2012 لندن است- در شهرهای برازیلیا، بلو هوریزونته، مانائوس، سالوادور و سائو پائولو نیز حضور پر رنگی دارند. شهرهایی که رقابت های فوتبال المپیک هم اکنون در آن ها در حال برگزاری است.

منبع: طرفداری

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟