روایتی از پرونده ۳ متجاوز به دختران شیرازی که دیروز اعدام شدند

سه متجاوز که با ربودن دو دختر در شیراز آنها را به طرز فجیعی مورد آزار و اذیت قرار داده بودند اعدام شدند.


بازیگران ایرانی دارای وطنی غیر از ایران را بشناسید؛ از الناز شاکردوست تا محمدرضا گلزار!+تصاویر

در این مطلب برخی بازیگران دارای دو وطن معرفی می شوند؛ یک وطن در تهران برای کار و دیگری خارج از کشور یا در شهرستان های ایران برای زندگی. البته ...


فساد ۸۰۰۰ میلیارد تومانی صندوق فرهنگیان/ یک سهامدار ۳۹۰۰ میلیارد ریال از بانک سرمایه وام گرفته است

صندوق فرهنگیان این روزها با فساد ۸ هزار میلیارد تومانی شناخته می‌شود، طبق اعلام فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس، به افرادی که جزو باند صندوق بودند تسهیلات کلان پرداخت می‌شد و در یک مورد ۳۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به یک سهامدار اعطا شده است.


رئیس شورای شهر تهران: حکیمی پور نباید نامه املاک را به یاشار سلطانی می داد

رئیس شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد حکیمی پور، نباید نامه محرمانه سازمان بازرسی را در اختیار یاشار سلطانی قرار می داد.


کشته شدن دو نفر در اثر تیراندازی در المپیک

ورزش | يكشنبه ۱۷ مرداد ۹۵ ساعت ۸:۴۷ | نسخه چاپي

المپیک ریو نخستین روز پر ماجرایی را پشت سر می گذارد.
امروز دو نفر در ریو و در نزدیکی محل برگزاری مسابقات بر اثر تیر اندازی کشته شده اند؛ یک سارق در نزدیکی محل افتتاحیه المپیک، و یک زن در کنار یکی دیگر از محل های برگزاری رقابت های المپیک.
خشونت در گرفته امروز، نشان می دهد که چرا 85000 سرباز و نیروی پلیس، آن طور که The Journal گزارش می دهد برای تامین امنیت مسابقات در برزیل مستقر شده اند. پلیس طی بیانیه ای در خصوص تیراندازی پلیس می گوید: مرد سارق در حال اعمال خشونت بود که از سوی یکی از نیروهای پلیس مورد اصابت گلوله قرار گرفت.
ساعت ها پیش از آن، یک زن معمار در حال رانندگی در نزدیکی یکی از ورودی های اصلی تفرجگاه المپیک کشته شد. جایی که مشعل المپیک در حال حاضر در آن قرار دارد و به یکی از جاذبه های مهم توریستی تبدیل شده است.
پلیس می گوید سه سارق مسلح به این زن 51 ساله حمله کرده اند و هنگام فرار وی با شلیک گلوله ای به سر مقتول او را به قتل رسانده اند.
در حادثه ای جدا از تیراندازی های امروز، تیم جست و جوی بمب برزیلی در یک انفجار کنترل شده، بسته ای مشکوک را نزدیک خط پایان مسابقات دوچرخه سواری جاده ای المپیک منفجر کرد.
تمرکز اصلی نیروهای امنیتی روی شهر ریو است. شهری که قاچاقچیان مواد مخدر قسمت های عمده ای از محله های فقیرنشین آن را کنترل می کنند. با این حال، پلیس و دیگر نیروها- که تعدادشان دو برابر نیروهای امنیتی المپیک 2012 لندن است- در شهرهای برازیلیا، بلو هوریزونته، مانائوس، سالوادور و سائو پائولو نیز حضور پر رنگی دارند. شهرهایی که رقابت های فوتبال المپیک هم اکنون در آن ها در حال برگزاری است.

منبع: طرفداری

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: