5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع مشتری درنظر بگیرند می توان امیدوار بود چرخ های این صنعت در سال آینده بچرخد.


به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع ...


شهمیرزاد میزبان شهرهای نمونه گردشگری کشور شد

شهمیرزاد میزبان شهرهای نمونه گردشگری کشور شد

جامعه | جمعه ۱۵ مرداد ۹۵ ساعت ۰:۳۷ | نسخه چاپي

مهدیشهر - فرماندار مهدیشهر ضمن اشاره به آغاز همایش شهرهای نمونه گردشگری کشور در شهمیرزاد، گفت: این جشنواره فرصتی طلایی برای آشنایی با این منطقه نمونه گردشگری خواهد بود.
به گزارش خبرگزاری مهر، حسن ارگی غروب پنج شنبه در آئین افتتاحیه جشنواره شهرهای نمونه گردشگری ایران به میزبانی پارک پردیس شهمیرزاد، با بیان اینکه این بخش می توان میزبان چهارفصل صنعت توریسم باشد، ابراز داشت: زیبایی های این بخش و همچنین شهرستان مهدیشهر ظرفیتی ویژه برای صنعت توریسم است.
وی با اشاره به وجود بزرگترین باغ گردوی جهان در بخش شهمیرزاد به وسعت ۷۰۰ هکتار، افزود: فاصله حدود ۲.۵ ساعته شهمیرزاد به پایتخت و نیز شهرهای ساحلی دریای خزر در استان مازندران از امتیازات شهر نمونه گردشگری بین‌المللی شهمیرزاد است.
فرماندار مهدیشهر همچنین با اشاره به منطقه حفاظت شده پرور، گفت: این منطقه زیست گاه ده ها گونه جانوری ویژه از کل، بز، قوچ، میش، خرس، پلنگ تا انواع پرندگان است که می تواند مورد توجه ویژه گردشگران قرار گیرد.
ارگی با اشاره به پارک ملی صیدوا به عنوان دیگر جاذبه گردشگری شمیرزاد، افزود: با سرمایه گذاری بر روی صنعت توریسم شهمیرزاد می توانیم این شهر را در جهان معرفی کنیم.
وی خواستار توجه ویژه مسئولان به مقوله اقامت مسافران شد و ادامه داد: در سال های اخیر اقدامات بسیار خوبی در زمینه صنعت گردشگری شهمیرزاد صورت گرفته که امیدواریم این صنعت در ادامه نیز توجه مسئولان را همراه داشته باشد.
فرماندار مهدیشهر همچنین گفت: حضور دو شهر نمونه گردشگری بسطام و شهمیرزاد از استان سمنان در میان شهرهای نمونه گردشگری کشور نشان دهنده ظرفیت خوب این استان در زمینه گردشگری است.
اجرای جشنواره بازی‌های بومی و محلی بخش شهمیرزاد شامل بازی‌های طناب‌کشی، دو سنگ که، توب برکه، زو، پابزن و خوزکه به روش باغبونی از بخش‌های جانبی این جشنواره ملی است.
شهمیرزاد میزبان شهرداران و مسئولان گردشگری شهرهای نموه گردشگری کشور شامل نیشابور، بسطام، رامسر، لاهیجان، سرعین، ماهان، کاشان، شیراز، ری، دماوند، میبد، تفت و ابرکوه است.
این جشنواره از امروز تا ۲۲مردادماه ادامه دارد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟