اولین خودروی جاده ای فراری (+عکس)

در آن زمان این خودروی اسپورت 125S به یک موتور V12 با خروجی 118 اسب‌بخار مجهز شد. می‌توانید این قدرت و موتور را با آخرین تولیدی کارخانه فراری یعنی ...


سردار و رفقا در راه منچستر

کاروان تیم فوتبال روستوف روسیه به همراه مهاجم ملی‌پوش کشورمان برای بازی با منچستر یونایتد عازم انگلیس شد.<br />


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر عفونت تنفسی ناشی از ویروس‌ها بویژه ویروس پارا آنفلوآنزا رخ می‌دهد ...


برنامه رقابت‌های ورزشکاران ایران در المپیک ریو

| جمعه ۱۵ مرداد ۹۵ ساعت ۱:۲۶ | نسخه چاپي

برنامه رقابت‌های ورزشکاران ایران در المپیک۲۰۱۶ ریو مشخص شد.
به گزارش بانک ورزش، ورزشکاران کشورمان از روز شنبه کار خود را در رشته تیراندازی آغاز می‌کنند.

شنبه ۱۶ مرداد
مراسم افتتاحیه: ساعت ۳:۳۰ بامداد
تیراندازی، تفنگ بادی ۱۰ متر زنان : الهه احمدی و نجمه خدمتی
دور نخست تنیس روی میز: نوشاد و نیما عالمیان ندا شهسواری
قایقرانی- رویینگ انفرادی : مهسا جاور
دوچرخه سواری ، استقامت جاده تیمی : قادر میزبانی ، آروین معظمی گودرزی و میرصمد پور سیدی
یکشنبه ۱۷ مرداد
جودو وزن ۶۶ کیلوگرم : علیرضا خجسته فر
تیراندازی ، تپانچه بادی ۱۰ متر زنان : گلنوش سبقت الهی
بوکس وزن ۸۱- کیلوگرم : احسان روزبهانی
دور دوم تنیس روی میز : نوشاد و نیما عالمیان ، ندا شهسواری
دوشنبه ۱۸ مرداد
والیبال ایران- آرژانتین ، ساعت ۶ صبح
تیروکمان : زهرانعمتی
تیراندازی ، تفنگ ۱۰ متر بادی مردان : پوریا نوروزیان
سه شنبه ۱۹ مرداد
تیراندازی ، تپانچه ۲۵ متر زنان : گلنوش سبقت الهی
جودو وزن ۸۱ - کیلوگرم : سعید ملایی
شنا ۲۰۰ متر قورباغه : آریا نسیمی شاد
چهارشنبه ۲۰ مرداد
والیبال لهستان – ایران ، ساعت ۳۵ دقیقه بامداد
دوچرخه سواری تایم تریل : آروین معظمی گودرزی
شمشیربازی سابر : علی پاکدامن و مجتبی عابدینی
پنجشنبه ۲۱ مرداد
والیبال ایران- کوبا ، ساعت ۱۷
تیراندازی تفنگ ۱۰ متر سه وضعیت زنان : مه لقا جام بزرگ و نجمه خدمتی
جودو وزن ۱۰۰- کیلوگرم : جواد محجوب
شمشیربازی سابر : علی پاکدامن و مجتبی عابدینی
جمعه ۲۲ مرداد
دوومیدانی ، پرتاب دیسک : احسان حدادی و محمود صمیمی
دوومیدانی ، پرتاب وزنه زنان : لیلا رجبی
دوومیدانی ، پیاده روی ۲۰ کیلومتر مردان : حمید زورآوند
شنبه ۲۳ مرداد
والیبال ایران - مصر: ساعت ۱۷
وزنه برداری دسته ۸۵ کیلوگرم : کیانوش رستمی
دوومیدانی ، پرش طول : محمد ارزنده
دوومیدانی ، دو ۱۰۰ متر : حسن تفتیان و رضا قاسمی
دوومیدانی ، پرتاب دیسک : احسان حدادی و محمود صمیمی
یکشنبه ۲۴ مرداد
وزنه برداری دسته ۹۴ کیلوگرم : سهراب مرادی و علی هاشمی
دوومیدانی ، دو ۱۰۰ متر : حسن تفتیان و رضا قاسمی
تیراندازی تفنگ سه وضعیت مردان : پوریا نوروزیان
کشتی فرنگی ۵۹ کیلوگرم : حمید سوریان
کشتی فرنگی ۷۵ کیلوگرم : سعید عبدولی
دوشنبه ۲۵ مرداد
والیبال ایران - روسیه : ساعت ۲۲:۳۰
کشتی فرنگی ۸۵ کیلوگرم : حبیب اله اخلاقی
کشتی فرنگی ۱۳۰ کیلوگرم : بشیر باباجان زاده
سه شنبه ۲۶ مرداد
وزنه برداری دسته ۱۰۵ کیلوگرم : محمدرضا براری
کشتی فرنگی ۶۶ کیلوگرم : امید نوروزی
کشتی فرنگی ۹۸ کیلوگرم : قاسم رضایی

چهارشنبه ۲۷ مرداد
وزنه برداری دسته ۱۰۵+کیلوگرم : بهداد سلیمی
تکواندو وزن ۵۸- کیلوگرم : فرزان عاشورزاده
دوومیدانی پرتاب چکش : کاوه موسوی و پژمان قلعه نویی
قایقرانی کانو انفرادی ۲۰۰ متر : عادل مجللی
والیبال : مرحله یک چهارم نهایی
پنجشنبه ۲۸ مرداد
تیراندازی تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت زنان : نجمه خدمتی
تکواندو وزن ۵۸-کیلوگرم : فرزان عاشورزاده
تکواندو وزن ۵۷- کیلوگرم زنان : کیمیا علیزاده
جمعه ۲۹ مرداد
کشتی آزاد وزن ۵۷ کیلوگرم : حسن رحیمی
کشتی آزاد وزن ۷۴ کیلوگرم : حسن یزدانی
تکواندو وزن ۸۰- کیلوگرم : مهدی خدابخشی
تکواندو وزن ۵۷- کیلوگرم زنان : کیمیا علیزاده
والیبال : نیمه نهایی
شنبه ۳۰ مرداد
تکواندو وزن ۸۰- کیلوگرم : مهدی خدابخشی
تکواندو وزن ۸۰+ کیلوگرم : سجاد مردانی
کشتی آزاد وزن ۸۶ کیلوگرم : علیرضا کریمی
کشتی آزاد وزن ۱۲۵ کیلوگرم : کمیل قاسمی
یکشنبه ۳۱ مرداد
تکواندو وزن ۸۰+ کیلوگرم : سجاد مردانی
کشتی آزاد وزن ۶۵ کیلوگرم : میثم نصیری
کشتی آزاد وزن ۹۷ کیلوگرم : رضا یزدانی
دوومیدانی ، دو ماراتن : محمد جعفر مرادی
والیبال : دیدارهای رده بندی و نهایی
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟