یورش ناکام داعش به «سامراء» و هلاکت ده‌ها عنصر تکفیری

فرماندهی ستاد مشترک عملیات ارتش عراق اعلام کرد که نیروهای نظامی این کشور تلاش تکفیریهای داعش برای انجام عملیاتهای انتحاری در شهر «سامراء» را با ناکامی مواجه ساختند.


یورش ناکام داعش به «سامراء» و هلاکت ده‌ها عنصر تکفیری

فرماندهی ستاد مشترک عملیات ارتش عراق اعلام کرد که نیروهای نظامی این کشور تلاش تکفیریهای داعش برای انجام عملیاتهای انتحاری در شهر «سامراء» را با ناکامی مواجه ساختند.


با "این ترفند "

چگونه تلگرام خود را حذف کنیم؟

اگر شما هم زمان زیادی در تلگرام می گذرانید و از این شبکه اجتماعی خسته شده اید، می توانید با دنبال کردن ترفند زیر به سادگی حساب کاربری خود را ...


یکسان‌سازی سقف معافیت مالیاتی کارکنان دولتی و غیردولتی

بعد از ایجاد ابهام برای گروه‌های کارگری مبنی بر تفاوت ۵۰۰ هزار تومانی سقف معافیت مالیاتی بین کارکنان دولتی و غیردولتی قرار است این موضوع در ...


سارق مسلح صرافی خیابان فردوسی: قرار بود ۲۶ اسفند با نامزدم کنار سفره عقد بنشینم/ دانشجو هستم

سارقانی که در جریان سرقت مسلحانه به یکی از صرافی‌های خیابان فردوسی تهران دستبرد زده بودند دیروز به بازسازی صحنه سرقت پرداختند.  ایران ...


اعلام عملکرد ۳ماهه امداد شرق/۱۳۹فقره تسهیلات کارگشایی به مددجویان

اعلام عملکرد ۳ماهه امداد شرق/۱۳۹فقره تسهیلات کارگشایی به مددجویان

جامعه | چهارشنبه ۱۳ مرداد ۹۵ ساعت ۲۲:۷ | نسخه چاپي

مدیر کمیته امداد شمال شرق شهر تهران گفت: بیش از عملکرد سه ماهه این نهاد، اظهار کرد: بیش از سه هزار و ۵۲۵ خانوار برابر با هفت هزارو ۸۹۷ نفر از خدمات این نهاد بهره مند می شوند.
علی کریمی در گفتگو با خبرگزاری مهر با اشاره به پرداخت وام های قرض الحسنه و اشتغال افزود: در این مدت زمان ۱۳۹ فقره تسهیلات کارگشایی به مددجویان مورد حمایت با مبلغی بیش ازدو میلیارد و ۳۴۹ میلیون ریال به مددجویان مورد حمایت و دیگر افراد نیازمند واجد شرایط در شمال شرق شهر تهران پرداخت شده است.
وی بیان کرد: ۵۲ وام اشتغال و خودکفایی به مبلغ هفت میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال از محل منابع امدادی و بانکی پرداخت شده است.  در همین مدت زمان ۱۷ نفر از طریق کاریابی مشغول به کار شده اند.
وی در ادامه به پرداخت بیش از ۱۲ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال صدقه توسط مردم نوعدوست در شمال شرق شهر تهران در سه ماهه ابتدای سال جاری اشاره کرد و گفت:  این مبلغ ازطریق بیش از۲۵هزار صندوق صدقات بزرگ ، متوسط و کوچک خانگی جمع آوری شده است.
کریمی با اشاره به اینکه در قالب طرح اکرام  ایتام  و محسنین  نیز افزون بر هشت هزار حامی از بیش از یک هزار و ۱۰۰ فرزند خانواده مورد حمایت در طرح اکرام ایتام و محسنین حمایت می کنند،اظهار کرد: حامیان در سه ماهه ابتدای امسال بیش از هفت میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال به حساب فرزندان معنوی خود واریز کردند که از این مبلغ بیش از چهارمیلیارد ریال در قالب طرح اکرام ایتام و مابقی در قالب طرح محسنین بوده است.
وی با بیان اینکه در هر کدام از این طرح ها، خیّر نیکوکار می تواند حامی تعدادی از این کودکان شود،تصریح کرد: فرد حامی بایستی ماهانه حداقل  ۳۰هزار تومان به حساب هر یک از کودکان مورد حمایت خود واریز کند و پس از سه ماه پرداخت متوالی می تواند با هماهنگی کمیته امداد فرزند معنوی خود را ملاقات کند. همچنین هر شش ماه یک بار نیز توسط کمیته امداد صورت حساب پرداخت ها برای حامی ارسال می شود.
مدیر کمیته امداد شمال شرق شهر تهران یادآور شد: با توجه به راه اندازی سامانه آنی پرداخت نیکوکاری مردم نوعدوست شمال شرق شهر تهران می توانند صدقات و وجوه مربوط به امور مختلف نیکوکاری را از طریق سامانه پیامکی #۰۲۱۶*۸۸۷۷* پرداخت  کنند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟