پسر عاشق پیشه نامزد سابقش را زیر کتک کشت +تصاویر

پسر عاشق پیشه نامزد سابق خود را با کتک کشت و سعی داشت قتل او را با داستانی مخفی کند.


یکی از نادرترین اتفاقات آسمانی را ببینید!+تصاویر

آسمان و کشف رموز آن همیشه برای دانشمندان و پژوهشگران از اهمیت زیادی برخوردار بوده است.
ریزه کاری های دکوراسیون اتاق کودک

طراحی داخلی فعالیت عجیب و دشواری به حساب نمی آید؛ ولی طراحی بعضی محیط ها، مخصوصا دکوراسیون اتاق کودک، ریزه کاری ها و جزئیاتی دارد که برای آن ...


اعلام عملکرد ۳ماهه امداد شرق/۱۳۹فقره تسهیلات کارگشایی به مددجویان

اعلام عملکرد ۳ماهه امداد شرق/۱۳۹فقره تسهیلات کارگشایی به مددجویان

جامعه | چهارشنبه ۱۳ مرداد ۹۵ ساعت ۲۲:۷ | نسخه چاپي

مدیر کمیته امداد شمال شرق شهر تهران گفت: بیش از عملکرد سه ماهه این نهاد، اظهار کرد: بیش از سه هزار و ۵۲۵ خانوار برابر با هفت هزارو ۸۹۷ نفر از خدمات این نهاد بهره مند می شوند.
علی کریمی در گفتگو با خبرگزاری مهر با اشاره به پرداخت وام های قرض الحسنه و اشتغال افزود: در این مدت زمان ۱۳۹ فقره تسهیلات کارگشایی به مددجویان مورد حمایت با مبلغی بیش ازدو میلیارد و ۳۴۹ میلیون ریال به مددجویان مورد حمایت و دیگر افراد نیازمند واجد شرایط در شمال شرق شهر تهران پرداخت شده است.
وی بیان کرد: ۵۲ وام اشتغال و خودکفایی به مبلغ هفت میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال از محل منابع امدادی و بانکی پرداخت شده است.  در همین مدت زمان ۱۷ نفر از طریق کاریابی مشغول به کار شده اند.
وی در ادامه به پرداخت بیش از ۱۲ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال صدقه توسط مردم نوعدوست در شمال شرق شهر تهران در سه ماهه ابتدای سال جاری اشاره کرد و گفت:  این مبلغ ازطریق بیش از۲۵هزار صندوق صدقات بزرگ ، متوسط و کوچک خانگی جمع آوری شده است.
کریمی با اشاره به اینکه در قالب طرح اکرام  ایتام  و محسنین  نیز افزون بر هشت هزار حامی از بیش از یک هزار و ۱۰۰ فرزند خانواده مورد حمایت در طرح اکرام ایتام و محسنین حمایت می کنند،اظهار کرد: حامیان در سه ماهه ابتدای امسال بیش از هفت میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال به حساب فرزندان معنوی خود واریز کردند که از این مبلغ بیش از چهارمیلیارد ریال در قالب طرح اکرام ایتام و مابقی در قالب طرح محسنین بوده است.
وی با بیان اینکه در هر کدام از این طرح ها، خیّر نیکوکار می تواند حامی تعدادی از این کودکان شود،تصریح کرد: فرد حامی بایستی ماهانه حداقل  ۳۰هزار تومان به حساب هر یک از کودکان مورد حمایت خود واریز کند و پس از سه ماه پرداخت متوالی می تواند با هماهنگی کمیته امداد فرزند معنوی خود را ملاقات کند. همچنین هر شش ماه یک بار نیز توسط کمیته امداد صورت حساب پرداخت ها برای حامی ارسال می شود.
مدیر کمیته امداد شمال شرق شهر تهران یادآور شد: با توجه به راه اندازی سامانه آنی پرداخت نیکوکاری مردم نوعدوست شمال شرق شهر تهران می توانند صدقات و وجوه مربوط به امور مختلف نیکوکاری را از طریق سامانه پیامکی #۰۲۱۶*۸۸۷۷* پرداخت  کنند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: