الجزیره و گریم مرگ بر چهره دخترک سوری+عکس

تصویر منتشر شده از اجرای گریم "مرگ" بر چهره دختر خردسال سوری توسط چهره‌پرداز شبکه الجزیره قطر، رسوایی جدیدی برای این شبکۀ حامی تروریسم به بار ...


این مرد وحشتناک ترین اشتباه زندگیش را انجام داد + تصاویر

همیشه و در همه حال مراقب باشید تا در استفاده از داروهای خود دچار اشتباه نشوید.


رونمایی از اولین خودروهای خودران کانادا

شهر اونتاریوی کانادا از ژانویه 2016 به آزمایشات خودروهای خودران چراغ سبز نشان داد، اما هیچ شرکتی به آن تمایل نشان نداده بود اما اکنون سه گروه کانادایی توانسته‌اند نخستین خودروهای خودران این کشور را به خیابان‌های این شهر بیاورند.


سفیر ایران با کالسکه سلطنتی به کاخ ملکه رفت و استوارنامه اش تقدیم ملکه الیزابت دوم کرد+تصاویر

سفیر ایران در انگلستان امروز استوارنامه اش را طی تشریفاتی به ملکه انگلیس تقدیم کرد.


مجله پیپل جذاب ترین مرد سال 2016 را معرفی کرد+تصاویر

مجله People در جدیدترین شماره اش دواین جانسون Dwayne Johnson ملقب به راک The Rock را به عنوان جذاب ترین مرد سال 2016 معرفی کرد. به همین بهانه عکس های این هنرمند ...


هفته دوم لیگ برتر فوتسال تحت تاثیر محرومیت داوران و بیماری شمسایی

هفته دوم لیگ برتر فوتسال تحت تاثیر محرومیت داوران و بیماری شمسایی

ورزش | چهارشنبه ۱۳ مرداد ۹۵ ساعت ۱۳:۴ | نسخه چاپي

در مهمترین دیدارهای هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتسال تیم تاسیسات دریایی به مصاف دبیری می‌رود و گیتی پسند هم مقابل شهروند ساری قرار می‌گیرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتسال روز جمعه و از ساعت ۱۸ در شهرهای مختلف برگزار می‌شود که بازی‌های این هفته تحت تاثیر چند اتفاق قرار گرفته است. وحید شمسایی سرمربی - بازیکن تیم تاسیسات دریایی بعد از بازی هفته گذشته در شیراز به خاطر مشکلاتی که برایش پیش آمد، چند روز در بیمارستان بستری شد. این اتفاق در حالی رخ داده که تاسیسات دریایی این هفته در دیداری حساس باید به مصاف تیم دبیری تبریز برود که نتیجه آن برای هر دو تیم از اهمیت زیادی برخوردار است. شمسایی تاکید کرده که شرایط تمرین ندارد و باید دید در جدال با تیمی که اولین عنوان قهرمانی خود را در لیگ برتر در قالب سرمربی به دست آورد، چه راهکاری دارد.
تیم گیتی پسند هم این هفته مقابل شهروند ساری قرار می‌گیرد. گیتی پسند با جذب بازیکنان توانمند خود را در حد مدعی قهرمانی نشان داده و البته تیم شهروند به خاطر نتیجه هفته اول حاشیه‌هایی را تجربه کرده است. حتی خبرهایی از درگیری لفظی سرمربی و بازیکن تیم شهروند رسانه‌ای شده که نتیجه بازی این هفته می‌تواند در کاهش یا افزایش این حواشی نقش داشته باشد.
یکی از نکات مبهم بازی‌های این هفته، حضور یا عدم حضور تیم طرح و توسعه قزوین در لیگ برابر مس سونگون است. طرح و توسعه قزوین با خرید امتیاز تیم میثاق تهران از لیگ دسته دوم به لیگ برتر آمده است؛ در حالی که رئیس هیات فوتبال استان تهران تاکید کرده این انتقال امتیاز قانونی نیست و طرح و توسعه حق بازی در لیگ برتر را ندارد. مشخص نیست با وجود قوانین صریح منع انتقال امتیاز تیم‌های فوتبال و فوتسال به شهرهای دیگر، چطور تیم طرح و توسعه توانسته در برنامه مسابقات لیگ قرار بگیرد. مقابل تیم طرح و توسعه قرار است تیمی بازی کند که این روزها حال خوبی ندارد. علی افضل سرمربی تیم مس به خاطر مشکلات این تیم حتی از تمرینات مس قهر کرده بود و معلوم نیست نماینده سونگون چه وضعیتی خواهد داشت.
همه این اتفاقات البته تحت تاثیر مشکل بزرگتری قرار دارد. دبیر کل فدراسیون فوتبال چند داور اصلی و مطرح فوتسال را به خاطر عمل نکردن به دستورالعمل پوشیدن لباس‌های منقش به اسپانسر داوری را محروم کرده است و حتی عرض پیما داور بین المللی ایران هم از این مجازات در امان نمانده است.
برنامه مسابقات هفته دوم لیگ برتر فوتسال به این شرح است:
جمعه ۱۵ مرداد؛ ساعت ۱۸
تاسیسات دریایی تهران – دبیری تبریز
مس سونگون ورزقان –طرح و توسعه قزوین
گیتی پسند اصفهان – شهروند ساری
مقاومت البرز – یاسین پیشرو قم
دانشگاه آزاد تهران – فرش آرا مشهد
آذرخش بندرعباس – شهرداری ساوه
ملی حفاری اهواز – لبنیات ارژن شیراز

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: