به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع ...از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات ...


به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع ...


تلویزیون هایی که علائق بینندگان را درک می کنند

خط تولید جدیدی از تلویزیونهای هوشمند راه اندازی شده که از هوش مصنوعی فوق العاده ای برخوردارند.


زمانی: استعفای افشارزاده ربطی به قراردادها ندارد

ورزش | سه شنبه ۱۲ مرداد ۹۵ ساعت ۲۲:۲ | نسخه چاپي

عضو هیئت مدیره استقلال اعلام کرد که به دلیل قانون جدید دولت، ادامه همکاری با سرپرست باشگاه استقلال وجود نداشت.
حسن زمانی در خصوص استعفای بهرام افشارزاده از سرپرستی باشگاه استقلال اظهار داشت: به شخصه از طرف اعضای هیئت مدیره باشگاه نهایت تشکر را از افشارزاده می‌کنم. او زحمات زیادی برای استقلال کشید، اما با توجه به قانون جدید بازنشسته‌ها ادامه همکاری ایشان ممکن نبود.
وی افزود: افشارزاده این مسئله را می‌دانست و خودش درخواست کناره‌گیری کرده بود، اما با درخواست او در ابتدا مخالفت شد. پس از اینکه ابلاغیه جدید دولت رسید، امکان همکاری با افشارزاده امکان‌پذیر نبود.
عضو هیئت مدیره استقلال در پاسخ به این سوال که آیا قراردادهای میلیاردی و ورود نهادهای نظارتی باعث استعفای افشارزاده شده است، گفت: استعفای ایشان ربطی به این موضوع ندارد، البته خودم روی قراردادها نظراتی دارم که حتما در جلسه هیئت مدیره مطرح خواهم کرد.
زمانی خاطرنشان کرد: تیم‌های استقلال و پرسپولیس نیاز به فردی قوی دارند و به طور حتم فردی مدیرعامل استقلال خواهد شد که از قوی‌ترین افراد در امر ورزش و مدیریتی است. هفته آینده جلسه هیئت مدیره برای انتخاب مدیرعامل استقلال تشکیل خواهد شد.

منبع: تسنیم

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟