جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />گفت‌وگو با زن و مردی که تغییر جنسیت داده‌اند/ چرا «ماه عسل» دعوتمان نمی‌کند؟

نگار لطفعلی‌، مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران ملال جنسیتی ایران می‌گوید: «ترنسکشوال» یعنی گذر از جنسیت.


جدیدترین رئیس دانشگاه آزاد!

در حاشیه معارفه فرهاد رهبر بعد از چندماه سرپرستی نوریان، جانشین رئیس قبلی دانشگاه آزاد.


جزئیات نشست دیروز هیات رئیسه مجلس با سیف درباره موسسات اعتباری

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، جزئیات نشست دیروز نایب رئیس و تعدادی ازنمایندگان مجلس با رئیس کل بانک مرکزی با موضوع موسسات مالی و اعتباری ...


بلوف تبلیغاتی تکفیریها در حلب/جنگ رسانه‌ای در دستور کار تروریستها

بلوف تبلیغاتی تکفیریها در حلب/جنگ رسانه‌ای در دستور کار تروریستها

جهان | سه شنبه ۱۲ مرداد ۹۵ ساعت ۱۵:۱۷ | نسخه چاپي

یک پایگاه عرب زبان نوشت: مبالغه گویی ها در مورد آنچه تروریست ها عملیات بزرگ شکستن محاصره حلب می خوانند در واقع با آنچه در عرصه میدانی رخ می دهد، خیلی مطابقت ندارد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از«السفیر»، تروریست های تکفیری در سوریه اخیرا یک موج تبلیغاتی را تحت عنوان «عملیات بزرگ شکست محاصره حلب» به راه انداخته اند. هرچند که آنها طی روزها و هفته های اخیر سلسله عملیات هایی را برای شکستن محاصره برخی مناطق تحت تصرف خود انجام داده اند اما موج تبلیغاتی به راه افتاده بسیار فراتر از سطح عملیات هایی است که توسط آنها صورت گرفته اند.
بر اساس این گزارش، تا کنون عملیات تروریست ها مبنی بر شکستن محاصره ناکام بوده است و دعوت های فتنه انگیز شیوخ سعودی از جوانان برای رسیدن به بهشت، چیزی جز نابودی و هلاکت برای این تروریست ها ثمری نداشته است و تروریستها قبل از رسیدن به مواضع ارتش سوریه و انجام عملیات به هلاکت می رسند. آمار گویای آن است که تعداد کشته شدگان تروریست ها با گذشت هر ساعت، افزایش می یابد.
السفیر می نویسد: در روز گذشته جز سقوط بالگرد ارتش روسیه در حومه استان ادلب که به کشته شدن ۵ نظامی روس منجر شد، ارتش سوریه متحمل ضربات چندانی نشد.
این روزنامه لبنانی ادامه می دهد: تا آخرین ساعات دیروز، نیروهای روسی به پشتیانی هوایی از همپیمانان خود در جبهه جنوبی حلب پرداختند. درهمین حال منابع آگاه نظامی از کشته شدن ۶۰ تروریست از گروه های مختلف شرکت کننده در عملیات خبر می دهند و این جدای از آمار مجروحان است. این در حالی است که تنها موفقیت های کمی برای تروریست هاحاصل شده و تسلط تروریست ها بر منطقه «مشروع ۱۰۷۰» چندان دوام نداشت و تروریست ها با آتش شدید توپخانه و جنگنده ها مجبور به فرار شدند.
در ادامه گزارش السفیر آمده است: باید گفت که رسانه های حامی تروریست ها عملیات وسیع روانی را به راه انداخته بودند و از مشارکت ۱۰ هزار تروریست در این عملیات خبرمی دادند. .واضح است تروریست ها از طریق استان ادلب که به طور مستقیم با ترکیه در ارتباط است تغذیه می شوند و این استان در واقع مکان اصلی گروه ابومحمد الجولانی و احرار الشام است.
السفیر تصریح می کند: نکته مهمی که باید اشاره کرد اینکه، بر اساس تحولات میدانی سوریه، هدف این نبردها فقط شکستن محاصره حلب نیست بلکه هدف اصلی تسلط بر محور «حلب – راموسه» است تا بدین واسطه نیروهای ارتش و مقاومت مستقر در غرب حلب در محاصره گرفتار شوند و خط امدادی میان نیروهای ارتش بین حلب و استان حماه قطع شود.
در پایان گزارش این روزنامه عرب زبان تصریح شده است: اما تحقق این اهداف تروریست ها و تصرف پایگاه های استراتژیک نظامی، در زیر آتش شدید جنگنده های روسی و توپخانه های ارتش سوریه کار راحتی نخواهد بود.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟