فست فودهای اروپایی به دنبال بازار ۷ میلیارد دلاری ایران

چند شرکت عرضه مواد غذایی تصمیم گرفته ریسک حضور در بازار ایران را پذیرفته و بازار ۷ میلیارد دلاری ای را که ایرانیان هر سال صرف رستوران رفتن می ...


شورای نگهبان در حد توان برای عمل به قانون و شرع اقدام کرده است

دبیر شورای نگهبان در نشست هفتگی این نهاد گفت: شورای نگهبان در حد توان برای عمل به قانون و شرع اقدام کرده است.


جزئیات نشست دیروز هیات رئیسه مجلس با سیف درباره موسسات اعتباری

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، جزئیات نشست دیروز نایب رئیس و تعدادی ازنمایندگان مجلس با رئیس کل بانک مرکزی با موضوع موسسات مالی و اعتباری را تشریح کرد.


رکوردشکنی انگلیسی مغرور در جهنم سبز!+ شکست سوپراسپرت الکتریکی توسط مک‌لارن

حدود دو هفته پیش خودرو الکتریکی Nio EP9، رکورد پیست نوربرگ‌رینگ را شکست و خیلی‌ها را شگفت زده کرد. اما این رکوردشکنی مدت زیادی دوام نداشت و حالا مک‌لارن P1LM در پیستی که به جهنم سبز مشهور است رکورد جدیدی را ثبت کرده است.


جزئیات نشست دیروز هیات رئیسه مجلس با سیف درباره موسسات اعتباری

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، جزئیات نشست دیروز نایب رئیس و تعدادی ازنمایندگان مجلس با رئیس کل بانک مرکزی با موضوع موسسات مالی و اعتباری ...


پارلمان انگلیس: میزان حقوق مدیران BBC اعلام شود

جهان | سه شنبه ۱۲ مرداد ۹۵ ساعت ۱۴:۲۴ | نسخه چاپي

پارلمان انگلیس از بی بی سی خواست حقوق مدیرانش را منتشر کند.
شبکه تلویزیونی اسکای نیوز انگلیس گزارش داد: از بنگاه سخن پراکنی بی بی سی خواسته شده است تا حقوق مدیران و کارکنان خود را که بیش از 143هزار پوند( میزان حقوق نخست وزیر انگلیس) در سال دریافت می کنند، منتشر کند.
اسکای نیوز افزود: در گزارش اولیه کمیته فرهنگ، رسانه و ورزش مجلس عوام انگلیس درمورد بی بی سی آمده است که این کمیته می تواند در این مورد بیشتر ورود کند و این خوب نیست که بازیگران، مجریان و مدیران درآمد خود را که بیشتر از نخست وزیر انگلیس است، مخفی نگاه دارند.
دیمین کالینز (Damian Collins) رئیس این کمیته گفت که این برای بی بی سی ریاکارانه است که ادعا می کند ایجاد اطیمنان لازم است تا مانع از جذب افراد با استعداد از سوی شبکه های رقیب شود.
وی افزود که دلیلی وجود ندارد تا سقف پرداخت به افراد با استعداد 450 هزار پوند و بسیار بالاتر از مدیران اجرایی باشد.
کالینز گفت: نکته اینجا است که تمامی این حقوق ها دارای مجوز پرداخت بوده، چه برای مدیران و چه مسئولان پخش بی بی سی .
وی افزود: چرا باید برای هرکدام (از این افراد) قوانین و مقرارت متفاوتی وجود داشته باشد، این ریاکارانه است که بگوییم اطمینان خاطر لازم است تا مانع جذب این افراد توسط شبکه های رقیب شد زمانی که در کل همگان دراین صنعت می دانند به دیگران چه مقدار پرداخت می شود.
اسکای نیوز گزارش داد: بنا بر تازه ترین گزارش بی بی سی، مجموع پرداخت ها برای افراد با استعداد 200 میلیون پوند بوده است.
اسکای نیوز افزود: برخی از 109 نفر از مجری های سرشناس تلویزیونی و رادیویی (بی بی سی) بیش از 150هزار پوند دریافت کرده اند، درحالیکه هفت نفر از آنها درآمدی افزون بر 450هزار پوند داشته اند.
مخالفان طرح پیشنهادی این کمیته معتقدند انتشار دستمزدهای بالا می تواند منجر به عدم همکاری افراد با استعداد ( با این شبکه خبری) شود.
در بخش دیگری از این گزارش در مورد انتصاب اعضای جدید تشکیلات موسوم به هیات یکسان سازی بی بی سی، بخصوص ابقای رونا فیرهد (Rona Fairhead) بعنوان رئیس این هیات بشدت ابراز نگرانی شده است.
اسکای نیوز گزارش داد که انتصاب رونا فیرهد بدون طی روند معمول جذب نیرو صورت گرفته است.
بی بی سی که در سال 1922 میلادی تاسیس شد، حدود 21 هزار کارمند دارد و بر اساس اطلاعات منتشره در ویکیپدیا بین سال های 2013تا 2014میلادی درآمدی بالغ بر پنج میلیاردو 160 میلیون پوند داشته است.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟