«لیسانسه‌ها» بعد از وزارت کشور به مرزداران رسیدند+تصاویر

عوامل مجموعه تلویزیونی «لیسانسه‌ها» دوباره به لوکیشن اصلی خود مرزداران بازگشتند.


توصیه های موثر برای بهبود روابط زناشویی!

اگر روابط زناشویی تان دچار مشکل شده است و حس میکنید امور از دستتان خارج شده اند و دیگر همسرتان با شما هماهنگ نیست و رفتارهای وی با شما تغییر ...


«لیسانسه‌ها» بعد از وزارت کشور به مرزداران رسیدند+تصاویر

عوامل مجموعه تلویزیونی «لیسانسه‌ها» دوباره به لوکیشن اصلی خود مرزداران بازگشتند.


خطرناک ترین مدرسه دنیا+تصاویر

دانش آموزان یک مدرسه در چین برای اینکه سر کلاس های خود حاضر شوند باید از ارتفاع خطرناک 2,624 متری بالا بروند.


تاکتیک تازه احمدی‌نژاد: انتقاد می‌کنم، پس برمی‌گردم!

سیاست | سه شنبه ۱۲ مرداد ۹۵ ساعت ۱۳:۴۵ | نسخه چاپي

 کارشناسان معتقدند سخنان صریح احمدی‌نژاد در مشهد تا حدودی به عنوان اعلام حضور رسمی وی در عرصه انتخابات یا به عنوان نامزد یا حامی فرد دیگری است و تغییر رویه رئیس‌جمهور سابق نشان دهنده آن است که وی قصد بازگشت به عرصه سیاسی را دارد. به اعتقاد کارشناسان یکی از تاکتیک‌های اصلی احمدی‌نژاد برای رسیدن به این هدف نیز انتقادهای صریح از دولت فعلی است که به نظر می‌رسد استارت آن در مشهد زده شده است.
«مدت‌هاست که خبر حضور محمود احمدی‌نژاد در انتخابات سال ۹۶ از حدس و گمان تبدیل به یقین شده است. تاجایی که رفت‌وآمدهای سیاسی وی ۳ سال پس از اسباب‌کشی از پاستور نشان می‌دهد که رئیس‌جمهور سابق همچنان هوای بازگشت به صحنه سیاست ایران را در سر می‌پروراند.
رئیس دولت دهم که پس از انتخابات ۹۲ و رد صلاحیت دست راستش به دور از محافل سیاسی سعی کرد روزگار بگذارند و نشان دهد که می‌خواهد به تدریس در دانشگاه بپردازد، با گذشت زمان نشان داد که مردی نیست که بخواهد به همین راحتی‌ها از صندلی ریاست دور شود و پاستور را برای ۴ سال دیگر به رقیبش بدهد.
حدود یک سال است که احمدی‌نژاد بار دیگر سفرهای استانی خود را آغاز کرده است و به مناطق محروم سفر می‌کند. او خوب می‌داند که سبد رای وی خصوصا در دوره دوم ریاست‌جمهوری‌اش از همین مردم مناطق محروم است. او در جمع مردم شروع به سخنرانی و انتقاد از دولت یازدهم می‌کند. اما فعالیت جدی رئیس‌جمهور سابق همزمان با آغاز سال جدید شروع شده است. محموداحمدی‌نژاد به سفر استانی می‌رود و در شرق و غرب تهران سخنرانی می‌کند. نزدیکان وی همواره بر این نظر بودند که رئیس دولت نهم و دهم در سخنرانی‌ها و مجالسی که می‌رود صرفا به تببین اندیشه‌های امام خمینی(ره) می‌پردازد و هیچگونه بحث انتخاباتی صورت نمی‌گیرد.
وی در آخرین سخنرانی خود در مشهد  از انتقادهایی که به وی و دولتش می‌شود، گله کرد و گفت: «در حال حاضر نمی‌خواهم عملکرد و گزارشی ارائه دهم اما باید یادآوری کنم که این دولت بیشترین هجمه و فشار را در طول تاریخ تحمل کرده است. یک جریان علیه خط امامت در طول تاریخ و صدر اسلام فعال هستند و همین جریان نیز این هجمه را علیه دولت‌های نهم و دهم ایجادکردند. یعنی دولت‌های نهم و دهم هیچ نقطه سفید و عملکرد مثبتی نداشت؟ تمامی تهمت‌ها از جمله ضد ولایت فقیه بودن، بهایی بودن و غیره را به این دولت زدند. مشکل این جریان‌ها با احمدی‌نژاد نیست. من که کسی نیستم و تنها سرباز کوچک ملتم. این هجمه منظور دیگری دارد.»
وی در گوشه‌ای دیگر از سخنانش گفت که به دلیل مصالح نظام سکوت می‌کند و هجمه‌ها علیه وی شدت یافته است؛ به طوری که می‌خواهند رقیب را رد صلاحیت کنند.
اما کمتر از ۱۰ مانده تا انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، احمدی‌نژاد سریع‌تر از هر کس دیگر به میدان رقابت و تبلیغات قدم گذاشته است و به نظر می‌رسد در این شرایط حضور در انتخابات از تدریس در دانشگاه برای وی مهم‌تر بوده و در اولویت قرار دارد.
کارشناسان معتقدند سخنان صریح احمدی‌نژاد در مشهد تا حدودی به عنوان اعلام حضور رسمی وی در عرصه انتخابات یا به عنوان نامزد یا حامی فرد دیگری است و تغییر رویه رئیس‌جمهور سابق نشان دهنده آن است که وی قصد بازگشت به عرصه سیاسی را دارد. به اعتقاد کارشناسان یکی از تاکتیک‌های اصلی احمدی‌نژاد برای رسیدن به این هدف نیز انتقادهای صریح از دولت فعلی است که به نظر می‌رسد، استارت آن در مشهد زده شده است.»
منبع: نامه نیوز
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: