رکوردشکنی انگلیسی مغرور در جهنم سبز!+ شکست سوپراسپرت الکتریکی توسط مک‌لارن

حدود دو هفته پیش خودرو الکتریکی Nio EP9، رکورد پیست نوربرگ‌رینگ را شکست و خیلی‌ها را شگفت زده کرد. اما این رکوردشکنی مدت زیادی دوام نداشت و حالا مک‌لارن P1LM در پیستی که به جهنم سبز مشهور است رکورد جدیدی را ثبت کرده است.


کدام شهر بیشتر رای را به حسن روحانی داد؟

ایلنا نوشت: بین ۹۶ تا ۹۹ و هشت دهم درصد از مردم در شهرهای مختلف به یکی از دو نامزد اصلی انتخابات رای دادند.<br /><br />


عکس تاریخی رهبر انقلاب در حرم امام رضا(ع)

در تصویر زیر عکس تاریخی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حرم مطهر امام رضا علیه‌السلام را می‌بینید.


عکس تاریخی رهبر انقلاب در حرم امام رضا(ع)

در تصویر زیر عکس تاریخی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حرم مطهر امام رضا علیه‌السلام را می‌بینید.


جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


نامه اعتراضی متهم حمله به سفارت به روحانی

سیاست | سه شنبه ۱۲ مرداد ۹۵ ساعت ۱۳:۱۱ | نسخه چاپي

حسن کردمیهن، متهم آمریت حمله به سفارت عربستان، در نامه‌ای سرگشاده به رئیس‌جمهور، ضمن اشاره به جزئیات مکالمات خود در شب حادثه با حمله‌کنندگان، با لحنی تهاجمی و البته صمیمی گلایه‌هایی از نوع برخورد با خود و نیروهایش مطرح کرده است.
متن این نامه که مفصل هم هست، در کانال تلگرامی کردمیهن منتشر شده و در آن از روحانی خواسته شده دستگاه دیپلماسی را به دلیل زیرپاگذاشتن عزت ملت ایران به دادگاه معرفی کند.
در بخشی از این نامه آمده است:
-از حسن کردمیهن، که تهمت آمریت در حمله به سفارت عربستان را یدک می‌کشد، به حسن روحانی که هفت ماه شاهد است که عده‌ای از هیچ تلاشی فروگذار نکرده‌اند تا بچه‌های حزب‌اللهی را به اتهام حمله به سفارت به زانو درآورند.
- به حسن روحانی که روزنامه‌های زنجیره‌ای که ظاهرا با سیاست‌های دولتش خودشان را همنوا نشان می‌دهند، ماه‌هاست اسم مرا می‌برند و از همه دهان‌دریده‌تر؛ روزنامه ایران بارها اسمِ مرا برده است و تهمت‌های مختلف را به من نسبت داده است و شما که عنوانِ حقوق‌دان‌بودنتان را بر سر زبان‌ها انداخته‌اید حتی یک تذکر حقوقی هم به اینها نداده‌اید.
- بعدازظهر روز دوم ژانویه بنده برای دقایقی به نت دسترسی پیدا کردم و دیدم در گروه‌های مختلف، همه مشغولِ مباحثه هستند و در صوتی کمتر از ١٠ ثانیه (چون بیش از آن اساسا فرصت نداشتم) به دوستانم گفتم چهارتا آدم باغیرت بلند شید یه کاری بکنید. چندساعت بعد دوباره به نت دسترسی پیدا کردم و متوجه شدم بعضی‌ها مصمم هستند که آن شب برای تجمع و ابراز انزجار به سفارت عربستان بروند (که صدالبته کار بسیار درستی بود) لذا با توجه به تجربیات قبلی؛ به ایشان یادآوری کردم که حالا که می‌خواهید بروید آماده کتک‌خوردن باشید، چراکه قطعا نیروی انتظامی بیشترین تدابیر را اندیشیده است و یگان‌های امداد و ویژه و سایر ظرفیت‌های انتظامی حتما امشب با تجمع‌کنندگان برخورد جدی خواهند کرد لذا نوجوان‌ها را با خود نبرید که آنها تحمل کتک‌خوردن را ندارند و ممکن است به نظام بدبین شوند اگر می‌خواهید بروید آماده کتک‌خوردن باشید و بدانید که شما با نیروی انتظامی جنگ ندارید و آنها باید وظایف خود را انجام بدهند و انجام خواهند داد.
-اگر کسی را گرفتند بروید با نیروی انتظامی صحبت کنید و رهایش کنید. همین! این تمام آن چیزی است که من قبل از وقوع حادثه گفتم و هیچ چیز دیگری وجود ندارد! برای چندساعت آنلاین نبودم و وقتی به زینبیه رسیدم و آنلاین شدم دیدم تصاویری از داخل سفارت و آتش‌سوزی و اینها، همراه با صوت‌هایی از بعضی افراد برایم ارسال شده که جان کلام همه‌شان این بود که ما شعارهایمان را داده‌ایم و می‌خواهیم برویم، ولی برخی از افراد میدانی تشویق به ماندن می‌کنند! و کلیپی که صدایی از بلندگوی آتش‌نشانی پخش می‌شد که به نیروهای انتظامی می‌گفت به‌هیچ‌وجه کسی را نزنید و... برای من که این صحنه‌ها را دیدم تنها چیزی که متبادر شد؛ اراده دولت و شخص حضرتعالی برای گوشمالی عربستان بود وگرنه با شناختی که من از شما داشتم می‌دانستم که اگر حسن روحانی نمی‌خواست؛ از چندکیلومتری به سفارت نمی‌شد نزدیک شد!
-این همان چیزی است که برای همه افرادی که آنجا بودند متبادر شد! و برای همین افراد وارد سفارت شدند و لاغیر!... شاید برای همگان جالب باشد و عجیب، ولی شما خوب می‌دانید که غیر از این چند جمله هیچ چیز دیگری نبوده و نیست!» متهم اصلی آمریت حمله به سفارت عربستان در ادامه می‌نویسد: «شاید همه بگویند که اینها که آمریت نیست و اینها که سازماندهی نیست و هزاران ابهامِ دیگری که البته آنان که این اتهامات را زده‌اند باید پاسخ بدهند! از میان ۷۰۰ الی ۸۰۰ نفر شرکت‌کننده در تجمع آن شب کمتر از ۱۰۰ نفرشان بنده را می‌شناختند و از این تعداد کمتر از ۳۰ نفرشان به داخل سفارت رفتند و از میانِ آنها کمتر از انگشتان یک دست؛ عمل خرابکارانه داشته‌اند و مابقی به نیروی انتظامی کمک کرده‌اند و بعضی افراد را نجات داده‌اند و آتش را خاموش کرده‌اند و دوربین‌ها را جمع کرده‌اند و مدارک را از غارت دیگران مصون داشته‌اند و... شما می‌دانید که اگر ما می‌خواستیم کار سازماندهی‌شده‌ای انجام دهیم حتما جلساتی تشکیل می‌شد و مشورت‌هایی گرفته می‌شد و مجوزهایی اخذ می‌شد و... ضمن اینکه به جای چند ده نفر؛ چند هزار نفر در یک حرکت منسجم منظم تشکیلاتی قانونی حضور می‌یافتند!...
- برادر محترم! اولا دستگاه دیپلماسی را به‌خاطر بی‌عزت‌کردن ملت ایران محاکمه کنید که زمینه‌ساز این خشم فروخفته‌ای شده است که در یک لحظه فوران کرده است و ثانیا فرد یا افرادی را از دستگاه انتظامی به خاطر عدم انجام وظیفه قانونی خود در حراست از سفارت دیگران - ولو نجس‌خانه کثیفی مثل سفارت آل‌یهود باشد - محاکمه کنید که چرا از هیچ توان میدانی خود اعم از یگان ویژه و امداد و... که همه در میدان حاضر و آماده بوده‌اند؛ استفاده نکرده است؟ چرا افراد را از قبل از تجمع دستگیر نکرده است؟ چرا دستور عقب‌نشینی داده است؟ چرا بعد از خروج افراد از سفارت کسی را دستگیر نکرده است؟ چرا و چرا و چرا؟ سبب معنوی ماجرا دستگاه دیپلماسی است و سبب مادی آن افرادی از دستگاه انتظامی.
منبع: روزنامه شرق
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟