فساد ۸۰۰۰ میلیارد تومانی صندوق فرهنگیان/ یک سهامدار ۳۹۰۰ میلیارد ریال از بانک سرمایه وام گرفته است

صندوق فرهنگیان این روزها با فساد ۸ هزار میلیارد تومانی شناخته می‌شود، طبق اعلام فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس، به افرادی که جزو باند صندوق بودند تسهیلات کلان پرداخت می‌شد و در یک مورد ۳۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به یک سهامدار اعطا شده است.فساد ۸۰۰۰ میلیارد تومانی صندوق فرهنگیان/ یک سهامدار ۳۹۰۰ میلیارد ریال از بانک سرمایه وام گرفته است

صندوق فرهنگیان این روزها با فساد ۸ هزار میلیارد تومانی شناخته می‌شود، طبق اعلام فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس، به افرادی که جزو باند ...


محمدعلی بهمنی از بیمارستان مرخص شد

| سه شنبه ۱۲ مرداد ۹۵ ساعت ۱۳:۵ | نسخه چاپي

به گزارش فارس ، «محمدعلی بهمنی» از شاعران غزلسرای کشورمان دو روز پیش تحت عمل جراحی در بیمارستان مدرس تهران قرار گرفت و صبح امروز از بیمارستان مرخص شد.

بر اساس این گزارش، بهمنی برای جراحی بیماری پروستات راهی بیمارستان شد و پس از بستری شدن طبق نظر پزشکان جراحی شد و اکنون دوران نقاهت پس از عمل را در منزل سپری خواهد کرد..

طی روزهای بستری بودن وی در بیمارستان مدرس تهران چهر‌ه‌های فراوانی به عیادت وی رفتند که از آن جمله می‌توان به نام‌هایی چون؛ محسن یگانه خواننده کشورمان، سید عباس صالحی معاون فرهنگی وزیر ارشاد، فرزاد طالبی مدیر کل دفتر موسیقی، جواد محقق از شاعران کشورمان و احوالپرسی تلفنی وزیر ارشاد اشاره کرد.

استاد محمد علی بهمنی غزل سرای پرآوازه معاصر است که از وی تاکنون کتاب های شعر متعددی مانند «گاهی دلم برای خودم تنگ می‌شود»، «شاعر شنیدنی است» و «من زنده‌ام هنوز و غزل فکر می‌کنم» به چاپ رسیده است. همچنین، این استاد شعر و ادبیات فارسی رئیس شورای شعر و ترانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: