کشف جسد متلاشی شده یک زن در یافت‌آباد

جسد متلاشی شده زنی در لاین تندرو شرق به غرب پل الغدیر یافت‌آباد کشف شد.


۸ دستور حرکتی اندروید که استفاده از این سیستم عامل را سرعت می دهند

دستورهای حرکتی مختلفی در سیستم عامل اندروید وجود دارند که باعث سریع‌تر شدن کار‌ها می‌شوند. این دستورها در بخش‌های مختلفی از این سیستم عامل ...


صف‌آرایی علیه تولید داخلی؛ صنعت کاغذ زمین‌گیر بازی تعرفه

صنعت کاغذ چندسالی است حال و روز خوشی ندارد و واردات بی رویه در کنار سیاست های تعرفه ای نادرست، زیان زیادی را متوجه تولیدکنندگان کرده است.


شراره رخام از بی ارزش ترین نوع افتخار در اینستاگرام نوشت

شراره رخام در جدید ترین پست خود در اینستاگرام از بی ارزش ترین نوع افتخار و در عین حال باارزش ترین آن متنی منتشر کرد.


روایت تلگرامی کدخدایی از برجام و مذاکره با آمریکا؛ بر تواضع‌های دشمن تکیه‌کردن ابلهیست

سیاست | سه شنبه ۱۲ مرداد ۹۵ ساعت ۱۲:۳۱ | نسخه چاپي

سخنگوی شورای نگهبان در متنی تلگرامی و با نگارش چند بیت شعر از ملامحمدطاهر غنی، سخنان روز دوشنبه رهبر انقلاب درباره بدعهدی آمریکا در برجام را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش خبرآنلاین، عباسعلی کدخدایی در این متن با عنوان «تجربه برجام، بی اعتمادی به آمریکا» در کانال تلگرامی خود نوشت:

«بسمه تعالی

تجربه برجام، بی اعتمادی به آمریکا

آنچه دیروز در بیانات مقام معظم رهبری مورد تاکید واقع شد بی‌حاصلی برجام بود، نه از لحاظ اینکه اصل مذاکرات بی‌فایده بوده است بلکه به این دلیل که نشان داد آمریکا با بدعهدی و نقض تعهدات نمی‌تواند مدعی یک دولت وفادار به اصول روابط بین‌الملل و بایسته‌های حقوق بین‌الملل باشد. این نتیجه صرفا یک پیش‌بینی و گمانه‌زنی نبوده که به سادگی بتوان آن را نادیده گرفت بلکه اکنون در یک‌سالگی برجام که نتایج آن بر همگان آشکار شده است، به راحتی قابل مشاهده است و دست‌اندرکاران برجام هم خود به کرات بر این بدعهدی اشاره داشته و تصریح به آن کرده‌اند که طرف غربی از ایفای تعهدات خود سر باز می‌زند.

خلاصه اینکه برجام اگر حاصلی داشته باشد بی‌اعتمادی به استکبار است و نفس مذاکره نمی‌تواند نتایجی برای کشور به بار آورد. مذاکره باید تعهدات دوجانبه را هدف بگیرد که البته تجربه برجام خلاف این بود و به همین دلیل است که تاکید می‌شود مذاکره در سایر موضوعات نیز نمی‌تواند مثمر ثمر باشد، پس بهتر آن است تا نگاه به خارج عاقلانه باشد و در حد و اندازه خود و به جای آن تکیه بر بازوی داخلی کنیم چرا که خفته و بیدار را تفاوت است و تکیه بر خنده دشمن شرط عقل نباشد.

گفت‌وگو یکرنگ نبود غافل و هوشیار را

در نفس باشد تفاوت، خفته و بیدار را

بر تواضع‌های دشمن تکیه‌کردن ابلهیست

پای‌بوس سیل از پا افکند دیوار را»

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: