ماجرای بند پوتین و پلاکی که به ۳۲ سال گمنامی پایان داد

برادر شهید می‌گوید: مادرم دیروز تماس گرفت و گفت: مهدی را آورده‌اند.گفتم: مگر می‌شود؟ چون برادر من به زنجیر پلاک حساسیت داشت و به گردن نمی‌انداخت، ...فروش رنو تلیسمان استارت خورد (+جزئیات)

سود مشارکت و انصراف در این خرید به ترتیب 16 و 14 درصد اعلام شده است و البته تعداد فروش این خودرو که در مدل 2017 عرضه می شود؛ محدود خواهد بود.


ماجرای بند پوتین و پلاکی که به ۳۲ سال گمنامی پایان داد

برادر شهید می‌گوید: مادرم دیروز تماس گرفت و گفت: مهدی را آورده‌اند.گفتم: مگر می‌شود؟ چون برادر من به زنجیر پلاک حساسیت داشت و به گردن نمی‌انداخت، ...


رکود و گرانی مهمان بازار مسکن در بهمن ماه

در بهمن ماه سال جاری تعداد معاملات واحد های مسکونی و متوسط قیمت خرید و فروش یک متر مربع واحد مسکونی در شهر تهران به ترتیب به 15.6 هزار فقره و 45.0 میلیون ریال رسید که نسبت به ماه مشابه سال قبل به ترتیب 4.5 درصد ...


روایت تلگرامی کدخدایی از برجام و مذاکره با آمریکا؛ بر تواضع‌های دشمن تکیه‌کردن ابلهیست

سیاست | سه شنبه ۱۲ مرداد ۹۵ ساعت ۱۲:۳۱ | نسخه چاپي

سخنگوی شورای نگهبان در متنی تلگرامی و با نگارش چند بیت شعر از ملامحمدطاهر غنی، سخنان روز دوشنبه رهبر انقلاب درباره بدعهدی آمریکا در برجام را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش خبرآنلاین، عباسعلی کدخدایی در این متن با عنوان «تجربه برجام، بی اعتمادی به آمریکا» در کانال تلگرامی خود نوشت:

«بسمه تعالی

تجربه برجام، بی اعتمادی به آمریکا

آنچه دیروز در بیانات مقام معظم رهبری مورد تاکید واقع شد بی‌حاصلی برجام بود، نه از لحاظ اینکه اصل مذاکرات بی‌فایده بوده است بلکه به این دلیل که نشان داد آمریکا با بدعهدی و نقض تعهدات نمی‌تواند مدعی یک دولت وفادار به اصول روابط بین‌الملل و بایسته‌های حقوق بین‌الملل باشد. این نتیجه صرفا یک پیش‌بینی و گمانه‌زنی نبوده که به سادگی بتوان آن را نادیده گرفت بلکه اکنون در یک‌سالگی برجام که نتایج آن بر همگان آشکار شده است، به راحتی قابل مشاهده است و دست‌اندرکاران برجام هم خود به کرات بر این بدعهدی اشاره داشته و تصریح به آن کرده‌اند که طرف غربی از ایفای تعهدات خود سر باز می‌زند.

خلاصه اینکه برجام اگر حاصلی داشته باشد بی‌اعتمادی به استکبار است و نفس مذاکره نمی‌تواند نتایجی برای کشور به بار آورد. مذاکره باید تعهدات دوجانبه را هدف بگیرد که البته تجربه برجام خلاف این بود و به همین دلیل است که تاکید می‌شود مذاکره در سایر موضوعات نیز نمی‌تواند مثمر ثمر باشد، پس بهتر آن است تا نگاه به خارج عاقلانه باشد و در حد و اندازه خود و به جای آن تکیه بر بازوی داخلی کنیم چرا که خفته و بیدار را تفاوت است و تکیه بر خنده دشمن شرط عقل نباشد.

گفت‌وگو یکرنگ نبود غافل و هوشیار را

در نفس باشد تفاوت، خفته و بیدار را

بر تواضع‌های دشمن تکیه‌کردن ابلهیست

پای‌بوس سیل از پا افکند دیوار را»

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟