رکوردشکنی انگلیسی مغرور در جهنم سبز!+ شکست سوپراسپرت الکتریکی توسط مک‌لارن

حدود دو هفته پیش خودرو الکتریکی Nio EP9، رکورد پیست نوربرگ‌رینگ را شکست و خیلی‌ها را شگفت زده کرد. اما این رکوردشکنی مدت زیادی دوام نداشت و حالا ...


رکوردشکنی انگلیسی مغرور در جهنم سبز!+ شکست سوپراسپرت الکتریکی توسط مک‌لارن

حدود دو هفته پیش خودرو الکتریکی Nio EP9، رکورد پیست نوربرگ‌رینگ را شکست و خیلی‌ها را شگفت زده کرد. اما این رکوردشکنی مدت زیادی دوام نداشت و حالا مک‌لارن P1LM در پیستی که به جهنم سبز مشهور است رکورد جدیدی را ثبت کرده است.


بهترین تا بدترین لپ‌تاپ‌های گیم در بازار جهانی را بشناسید

9 سازنده لپ‌تاپ گیم از بهترین تا بدترین رده بندی شدند.


خواندنی هایی درباره جلیقه های ضد گلوله!

جالب است بدانید که این جلیقه ها به راستی ضد گلوله نبوده و عبارت مقاوم در برابر گلوله به منظور تعریف آن ها مناسب تر خواهد بود.


بازگشت رضائیان به پرسپولیس به کمیته انضباطی مربوط است

بازگشت رضائیان به پرسپولیس به کمیته انضباطی مربوط است

ورزش | سه شنبه ۱۲ مرداد ۹۵ ساعت ۱۲:۲۸ | نسخه چاپي

سرپرست باشگاه پرسپولیس بازگشت رامین رضائیان به پرسپولیس را منوط به تصمیم کمیته انضباطی باشگاه منوط کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، علی اکبر طاهری در نشست خبری صبح امروز خود در جمع خبرنگاران ابتدا درباره لباسهای پرسپولیس که مورد انتقاد قرار گرفته است، گفت: در دو سال گذشته با اسپانسر لباس دچار چالش شدیم. حتی در اردو کمبود لباس داشتیم ولی سال گذشته تجربه ما بیشتر شد. سال به سال شرایطمان بهتر می شود. با توجه به شرایط تیم درخواستمان این است که وضعیت لباس بهتر شود.
وی افزود: ما می خواستیم با تولیدات داخلی همکاری کنیم و اینها هم کارشان را با شرکتهای تحت لیسانس ادامه بدهند. قرار است این روند صورت بگیرد و قرار است به زودی بازدیدی از این خط تولیدی داشته باشیم.
سرپرست باشگاه پرسپولیس ادامه داد: در صورت کمبود لباس و طبق قرارداد می توان تعیین خسارت کرد.
طاهری در خصوص اینکه چرا مدیرعامل پرسپولیس معرفی نمی شود، گفت: این چندمین بار است که با این سئوال مواجه می شوم. در ساختار سازمانی مسئولیتی به نام مدیریت اجرایی وجود دارد. طبیعتا نقش و وظایف آن، مدیرعاملی است و گاهی هم سرپرستی مجموعه را بر عهده می گیرد.
وی درباره حرف و حدیثهای ایجاد شده پیرامون جذب بازیکنان اوکراینی و اینکه چرا آنها در اوکراین به تیم اضافه شدند، گفت: بحث زمانی و مکانی اردوی اوکراین ربطی به جذب این بازیکنان نداشت. این تعاملی است که باشگاه با سرمربی دارد برای تقویت پستها. چند بازیکن اروپایی دیگر نیز گزینه های موردنظر ما بودند ولی به این نقطه رسیدیم که این دو بازیکن می توانند به ما کمک کنند و به همین خاطر ما آنها را جذب کردیم. سرمربی خودش می داند چطور این بازیکنان را آماده کند. 
سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص پشیمانی رامین رضائیان و امکان بازگشت وی به پرسپولیس گفت: انتظار دارم خبرنگاران به پرسپولیس کمک کنند. خیلی جاها مطالبی برجسته می شود. اجازه بدهید بدون ایجاد تنش این مسائل را پیگیری کنیم. اینکه برخی اوقات پاسخگوی بعضی سئوالات نیستم شاید صلاح نباشد موضوعی مطرح شود. نباید خیلی برخی سئوالات برجسته شود! خواهشا در این مقطع زیاد این موضوع را برجسته نکنید! عزیزان باید به این موضوع کمک کنند. خواسته هواداران باید مستلزم قانون باشد. هر کسی به من می رسد می گوید فلان بازیکن خوب را جذب کن ولی ما هم محدودیت هایی داریم. باید قوانین را رعایت کنیم.
طاهری ادامه داد: رامین رضائیان بازیکن ما بود. اینکه او با چه شرایطی به ترکیه رفت و برگشت را نمی دانم. برگشت او به پرسپولیس به کمیته انضباطی باشگاه مربوط می شود. این موضوع درباره کنعانی زادگان مدافع استقلال هم صدق می کند. این خواسته حقوقی باشگاه است. درباره اینکه بازیکنی از لیست خارج و یا به لیست اضافه شود، باید آن الزامات را رعایت کنیم زیرا باید بازیکنی از لیست خارج شود تا یک نفر دیگر اضافه شود. البته برای بازی های آسیایی بند و تبصره هایی وجود دارد.
وی درباره احتمال تغییرات در وزارت ورزش و به تبع آن تغییر در باشگاه پرسپولیس، گفت: درباره تغییرات وزارت نمی توانم نظر بدهم. هرکسی برنامه داشته باشد، نگاه از دیدگاه بلندمدت او است. ذات این برنامه ما بلندمدت است. اگر این برنامه ها باشد، مهم نیست چه کسی باشد یا نباشد. اگر برنامه خود را داشته باشیم هر سازمان موفق خواهد شد. من در مقامی نیستم که راجع به تغییرات وزارتخانه صحبت کنم.
سرپرست پرسپولیس درباره ارتباط برخی از اعضای کنار تیم در اردوی اوکراین  و اینکه آیا این اردو هزینه مالی برای پرسپولیس داشته یا خیر، گفت: از قبل چند گزینه برای اردو مطرح شد و کانالهای مختلفی به باشگاه مراجعه می کردند. خیلی از گزینه ها حتی در مرحله نهایی لغو شد. با خیلی از گزینه ها در مرحله آخر به توافق نرسیدیم. یکی از گزینه های ما اردوی اوکراین بود. در این اردو، مبلغی را پیش بینی کردیم تا آنرا بپردازیم. تجهیزات خوبی را هم در این اردو داشتیم. البته افرادی در برگزاری این اردو به ما کمک کردند. همه دست به دست هم دادند تا این اردوی خوب برگزار شود.
ادامه دارد... 
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟