توقف تولید خودروهای فورد

فورد موتور اعلام کرد به مدت یک هفته تولید وانت‌های اف-150 را در کارخانه مونتاژ کانزاس متوقف می‌کند و به‌طور موقت سه کارخانه دیگر خود را به مدت چند هفته تعطیل می‌کند.


ریزه کاری های دکوراسیون اتاق کودک

طراحی داخلی فعالیت عجیب و دشواری به حساب نمی آید؛ ولی طراحی بعضی محیط ها، مخصوصا دکوراسیون اتاق کودک، ریزه کاری ها و جزئیاتی دارد که برای آن ...


سرپرست های سه وزارتخانه آموزش و پرورش، فرهنگ و ورزش منصوب شدند

با حکم رئیس جمهور سرپرستان سه وزارتخانه آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان منصوب شدند.


گزیده اخبار مهم انتخابات در هفته گذشته

دیدار مهم سران اصولگرا؛ تکرار حمایت اصلاح‌طلبان از روحانی

اخبار انتخابات در هفته گذشته با یک ابلاغیه مهم آغاز شد که در آن، مقام معظم رهبری متن سیاست‌های کلی انتخابات را به روسای قوای سه‌گانه و رئیس ...


گزیده اخبار مهم انتخابات در هفته گذشته

دیدار مهم سران اصولگرا؛ تکرار حمایت اصلاح‌طلبان از روحانی

اخبار انتخابات در هفته گذشته با یک ابلاغیه مهم آغاز شد که در آن، مقام معظم رهبری متن سیاست‌های کلی انتخابات را به روسای قوای سه‌گانه و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ابلاغ کردند. در این هفته جناح‌های سیاسی کشور هم فعالیت‌های آهسته اما پیوسته خود را برای انتخابات ۹۶ ادامه دادند.


پیش بینی بازی دفاعی فولاد را کرده بودیم

پیش بینی بازی دفاعی فولاد را کرده بودیم

ورزش | سه شنبه ۱۲ مرداد ۹۵ ساعت ۸:۲۳ | نسخه چاپي

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به عملکرد خوب تیمش برابر فولاد گفت: ما پیش بینی این بازی دفاعی را از فولاد کرده بودیم و از این موضوع ناراحتم که نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم.
به گزارش خبرگزاری مهر، سید جلال حسینی در رابطه با تساوی پرسپولیس برابر فولاد در هفته دوم لیگ برتر گفت: فقط شرمنده هواداران شدیم زیرا بازی خوبی را انجام دادیم و با تمام توانمان فوتبال بازی کردیم اما متاسفانه نتوانستیم سه امتیاز را کسب کنیم.
وی افزود: فولاد بازی تدافعی را در پیش گرفت اما ما هم پیش بینی این بازی را کرده بودیم اما متاسفانه نتوانستیم سه امتیاز را کسب کنیم و از این بابت ناراحت هستیم.
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص وقت کشی فولادی ها گفت: فولادی ها خیلی وقت کشی داشتند و داوران باید به این مسئله توجه کنند.
سید جلال حسینی در پایان در خصوص صحنه گل فولاد تصریح کرد: توپ ما صد درصد وارد دروازه شد. وی
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: